Anna Maria Jopek

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Anna Maria Jopek

Post autor: SLAVEK »

U AMJ widac i slychac pasje do muzyki. Jeden z ostatnich wywiadow w komercyjnej tvn. https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ ... 75637.html
Ona kocha to co robi. I to jest slychac na jej plytach. Pamietam jak dawno temu bylem na spotkaniu swiatecznym i przynioslem plyte Jopek z Pat Metheny. Ludzie byli zachwyceni. Edyta nie zachwycala. Wszyscy mowili. No ladnie spiewa, fajny wokal, ale to jest nijakie. Teraz wszyscy tak spiewaja.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Anna Maria Jopek

Post autor: ediva »

Mąż pomógł jej się przebić i w dużej mierze poprowadził jej karierę, ale nie można jej rzeczywiście odmówić ogromnej pasji do muzyki, która z czasem nie przemija. Dla mnie osobiście AMJ jest nudna i smęcąco-miaucząca, jednak wiem, że ma ona swoją oddaną publiczność, którą urzeka niezmienne od lat swoją muzyką i konsekwencją.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Anna Maria Jopek

Post autor: KrzysiekF »

DZIŚ JAPOŃSKA PREMIERA PŁYTY „ULOTNE” AMJ i BM!

Muzyka inspirowana polskimi tematami ludowymi pojawi się w japońskich sklepach na CD i w wersji winylowej. Anna Maria Jopek będzie promować album w Tokio już w kwietniu.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 564
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Anna Maria Jopek

Post autor: Margaret »

KrzysiekF pisze:DZIŚ JAPOŃSKA PREMIERA PŁYTY „ULOTNE” AMJ
płyta z polską muzyką w Japonii? :shock: ciekawe jak się przyjmie...
bo wiadmo, że sprzedaż płyty a sprzedaż koncertu to dwie rożne rzeczy
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anna Maria Jopek

Post autor: B@r »

Margaret pisze:
KrzysiekF pisze:DZIŚ JAPOŃSKA PREMIERA PŁYTY „ULOTNE” AMJ
płyta z polską muzyką w Japonii? :shock: ciekawe jak się przyjmie...
bo wiadmo, że sprzedaż płyty a sprzedaż koncertu to dwie rożne rzeczy
Raczej to taka artystka, która nagrywa płyty z miłości do muzyki (nie kalkulujac bo zna realia) i która non stop dużo koncertuje (z tego sie utrzymuje), a wszystkie krazki traktuje jako hołd w strone fanów. Jej muzyka nie jest łatwa, czego sama artystka jest świadoma. I mimo to sie jej chce... Podziwiam!
Ciekawe jakie sa kulisy tego, ze ta plyta tam wychodzi? AMJ jest popularna w Japonii w jakichkolwiek kregach?? Chyba kiedys miala tez tam swoja trase...? Jak tak to super! Mam slabosc do jej kilku starszych plyt... :) Na pewno cos musi byc na rzeczy, bo wydac album na obcym rynku (a czesto nawet na rodzimym) to nie takie proste.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Anna Maria Jopek

Post autor: audarya »

B@r pisze:
Margaret pisze:
płyta z polską muzyką w Japonii? :shock: ciekawe jak się przyjmie...
bo wiadmo, że sprzedaż płyty a sprzedaż koncertu to dwie rożne rzeczy
Raczej to taka artystka, która nagrywa płyty z miłości do muzyki (nie kalkulujac bo zna realia) i która non stop dużo koncertuje (z tego sie utrzymuje), a wszystkie krazki traktuje jako hołd w strone fanów. Jej muzyka nie jest łatwa, czego sama artystka jest świadoma. I mimo to sie jej chce... Podziwiam!
Ciekawe jakie sa kulisy tego, ze ta plyta tam wychodzi? AMJ jest popularna w Japonii w jakichkolwiek kregach?? Chyba kiedys miala tez tam swoja trase...? Jak tak to super! Mam slabosc do jej kilku starszych plyt... :) Na pewno cos musi byc na rzeczy, bo wydac album na obcym rynku (a czesto nawet na rodzimym) to nie takie proste.
Ania jest popularna w kregach bardzo wysokich, w takich, w ktorych moglaby byc popularna Edyta, ale niestety jej sie nie udalo. Mma wszystkie plyty AMJ i to jest magia, milosc do muzyki to jedno, ale tez umiejetnosci, Ania jest muzykiem i to slychac. Mi daje ukojenie. Naszej Edi lubie tylko polowe repertuaru, przyznaje bez bicia.
ODPOWIEDZ