Blue Café

Nowa wokalistka w zespole

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: ANETA »

FRYMIK pisze:Ja oglądałam i i poprostu krew mnie zalewała jak ta Paulinka wyskoczyła. Nawet jak bredzi coś, to naśladuje Edzie. Wszyskie melizmaty, oddechy, himeryczność w głosie (szczególnie w końcówkach) zerżnęła z Edzi. Szlak mnie trafił, bo ona naprawdę przegina... nikt jej tego nigdy nie powiedział, że nie zrobi sie kariery na czyimś talencie, patencie na siebie?????? To Edyta tak śpiewa a ona tylko naśladuje i po co???? Chyba tylko dla siebie, bo daleko tak nie zajdzie
Całkowicie sie zgadzam. Paula najwyraźniej jest fanką Edyty dlatego potrafi nasladowac nawet Jej oddech. Znam Edyte nie od dzis i wiem jakie dźwieki z siebie wydaje gdy spiewa, mówi, oddycha itp. wiec gdy słysze cos takiego u kogos to mnie to wpienia.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Virtual Tom »

FRYMIK pisze:Ja oglądałam i i poprostu krew mnie zalewała jak ta Paulinka wyskoczyła. Nawet jak bredzi coś, to naśladuje Edzie. Wszyskie melizmaty, oddechy, himeryczność w głosie (szczególnie w końcówkach) zerżnęła z Edzi. Szlak mnie trafił, bo ona naprawdę przegina... nikt jej tego nigdy nie powiedział, że nie zrobi sie kariery na czyimś talencie, patencie na siebie?????? To Edyta tak śpiewa a ona tylko naśladuje i po co???? Chyba tylko dla siebie, bo daleko tak nie zajdzie.


O nowej dziewczynie z Blue Cafe mogę powiedzieć tylko tyle, że jest młoda i na pewno ja oszlifują- utalentowana i najważniejsze------------- nie nasladuje Edyty!!!!! :D
Tak :D ona z kolei naśladowała Christinę :D a w finale przy "The best" Tiny wypadła juz o wiele gorzej, moim zdaniem wybór mógł być lepszy 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Piter »

Zacząłem oglądać od połowy, więc Pauli nie widziałem niestety. Podobała mi się blondynka, która śpiewała Simply Red. Tyle, że nie za bardzo widzę ją w zespole. Zwyciężczyni była z ostatniej czwórki najlepsza wg mnie. Jest w niej jakaś tajemnica i to mnie fascynuje. "Simply the best" zaśpiewała nijak, ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś śpiewał choćby tak powalająco jak Tina. Aha, zwyciężczyni bardzo podobała mi się na tym fragmencie z castingu, brzmiała jak Jill Scott. :)
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: egrata »

Przyzynam się, że jak Paula wyskoczyła i powiedziała co zaśpiewa to parsknęłam śmiechem. Ale niestety albo i stety tak jak zawsze kopia gorsza od oryginału :grin: jedyne co mi się w niej podoba to jej uroda. Wszędzie chce się wcisnąć, w każdym programie jest gdzie się da ale na szczęście odpada. Nie wyobrażam sobie jej na scenie, wypisz wymaluj EDYTA.

Co do nowej wokalistki - mnie nie powaliła, nawet jej wygląd byl nijaki, chodź wiem, że ocenia się głos, ale w wyglądzie też coś musi być a tu ta sukienka (beznadziejna), fryzura a fee.
Osobiście podobała mnie się ta kobietka co ....a nie wiem co śpiewała ale wiem, że jest nauczycielką angielskiego i mieszka w Poznaniu. TAka fajna. luzacka, ładny głos.

Ale i tak uważan, że powalającej na kolana nie było, chodż zobaczymy co wyjdzie w praniu. Mimo wszystko życzę Blue Cafe powodzenia.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

Moim zdaniem Paula zaśpiewała poprawnie, ale nie rewelacyjnie. Ładnie wyciągnęła tak jak kiedyś Edyta. Głos ma dosyć fajny.

Jeśli chodzi o nową wokalistkę Blue Cafe to moim zdaniem najlepiej nie zaśpiewała. Podobał mi się śpiew tej Kasi którą chwalili, że improwizowała i jeszcze tej dziewczyny która mówiła, że lubi głównie czarne głosy.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marek »

Paula zaśpiewała dobrze, cudnie wyciągnęła.... nie było w tym jednak poweru :D tak jak w wykonaniu Edyty :P Jeżeli ktoś nagrał to proszę o mp3 z Paulą ;)
Nowa wokalistka, krótko, nie podoba mi się :!:
fot:
Obrazek
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: grzechoo »

Nie oglądałem, ale także bym prosił o mp3 Pauli. A jaką piosenkę śpiewała?
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marek »

zaśpiewała Hunting High & Low :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

ja przełaczylam jak spiewała ta wybrana przez Blue cafe wokalistka... nie podobała mi sie... Wam sie podoba?????

Ja tez bym chciała Paule zobaczyc :) Ale obawiam sie ze jesli ArO Nie nagrywał to..... :? ;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: grzechoo »

O kurde HH&L!!! OOO, a wie ktoś czy będzie powtóka tego programu? A jak będzie to kiedy?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

Ps. Patrzcie jak fajnie jest zrobiona strona www.blue-cafe.pl :shock: Aligancka, bardzo mi sie pdodoba :)

pozdrówki ;)

[ Dodano: 2006-01-02, 11:36 ]
ja nie wiem gdzechoo kiedys powtórka :?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

Nie nagrywałem tego bo niby po co? :P Powtórki były w soboty po emisji, ale ramówka sie zmienia i już nie ma. :(
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Estratos »

I ja ogladalem ten odcinek "Szansy...".

Paula Ignasiak: Jej glos mnie nie zachwyca. Fakt, ze wszystko skopiowala (nieuodlnie) z coveru Edyty (lacznie z aranzacja i poswzczegolnymi frazami - tylko na poczatku trzymala sie oryginalnego tekstu, pozniej juz spiewala tak jak Edyta na live'99). do tego: jej angielski jest KOSZMARNY.

Najbardziej podobala mi sie ta pani anglistka. Cudowny glos, doskonala dykcja no i angielski perfekcyjny.

A to dziewczyna, ktora wygrala: no coz, raczej srednio jej to spiewanie wyszlo (nie pokazala poweru w glosie, bo go chyba nie ma, dykcje rowniez ma kiepska, ale za to ladnie byla ubrana i uczesana. :P)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:Ps. Patrzcie jak fajnie jest zrobiona strona www.blue-cafe.pl Shocked Aligancka, bardzo mi sie pdodoba n
niezbyt. skąpa strasznie. galerię się ciężko przegląda (te niekończące się paski ze zdjęciami - człowiek głupieje). ogólnie chyba znana jest moja nienawiść do małych "okienek". strasznie mnie takie okienka denerwują.
ps1
patrzyłam na szybciocha i ogólnie
ps2
"dla oka" ładnie wygląda
ps3
nawet szybko mi się załadowała
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

mi generalnie chodzi o całą grafike, wizualnosc i całe te efekty :) Nie przeglądałm jej "zawartosci" :) Widac ze mają specow od tej roborty :)

pozdrówki ;)
ODPOWIEDZ