Blue Café

Nowa wokalistka w zespole

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

Obrazek
Wybrana przed czasem

Program "Szansa na sukces" był z góry ustawiony

Miliony Polaków zostały oszukane. To był cyrk, a nie prawdziwa szansa na sukces dla dziewczyn chcących zastąpić Tatianę Okupnik.


Grupa Blue Cafe ma nową wokalistkę. Na oczach prawie sześciu milionów Polaków zastąpiono żywiołową Tatianę Okupnik (27 l.) uroczą Dominiką Gawędą (20 l.) o fantastycznym głosie. Widzowie "Szansy na sukces" gorąco kibicowali wszystkim uczestniczkom programu. Tylko po co?

O tym, że nową wokalistką Blue Cafe zostanie śliczna Dominika Gawęda, pisaliśmy przed finałem "Szansy na sukces". Ale gdy rozmawialiśmy z producentką programu Elżbietą Skrętkowską, ta twierdziła, że nie kojarzy nazwiska Dominiki. Może dlatego, że ustaliła z Pawłem Rurakiem-Sokalem, żeby dziewczyny konkurujące o zwycięstwo w "Szansie" podpisały cyrograf? O kulisach konkursu miały milczeć jak grób! Dziewczyny zgodziły się wystąpić w programie, chociaż zwyciężczyni została już wybrana. Za złamanie przyrzeczenia groziła im kara 50 tys. zł! Jeśli tak, to telewidzowie uczestniczyli w wielkim oszustwie, a nie uczciwym konkursie na nową wokalistkę zespołu.

Powszechnie wiadomo, że lider zespołu Paweł Rurak-Sokal (42 l.) nie zostawia niczego przypadkowi i rządzi w Blue Cafe twardą ręką. Dlatego podobno Tatiana porzuciła zespół.

- Wybraliśmy Dominikę, bo miała najlepszy głos ze wszystkich - mówi Rurak-Sokal. - Tatiana była jedyna i niepowtarzalna i mam nadzieję, że Dominika też taka będzie, ale w zupełnie innym stylu.

- Szukaliśmy nowej twarzy. Osobowości innej niż Tatiana Okupnik - dodaje Kamila Sowińska, menedżerka zespołu.

Znaleźli i mimo atmosfery skandalu wokół programu trzymamy za nią kciuki - bo jest świetna!
/Super Express/


No ładnie nas w konia robią! :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Estratos »

jak nas w konia robia??

Przeciew wiadome bylo, ze ta szansa nie jest naz zywo, tylko nagrana zostala przed swietami. Tak samo te dziewczyny nie byly tam z przypadku, tylko przeszly wieloetapowe castingi przeprowadzane przez sam zespol. Przeciez Rurak - Sokal i cala reszta BC doskonale wiedziala jak spiewaja poszczegolne dziewczyny i na co je stac. A "Szansa na sukces" byla tylko takim show dla widzow.

Zreszta gorsze jest to, ze w "SZnS" ustawiane sa normalne odcinki :P (o czym mowila Edyta sprowadzajac na siebie gniew Skretkowskiej)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

ArO pisze:No ładnie nas w konia robią! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
skoro program nie był na żywo, a nie chcieli psuć "zabawy" widzom to moim zdaniem jest okej. popieram zdanie Michała.

Michal pisze:Zreszta gorsze jest to, ze w "SZnS" ustawiane sa normalne odcinki n (o czym mowila Edyta sprowadzajac na siebie gniew Skretkowskiej)
widziałam język w twojej wypowiedzi ( :P ), ale i tak powiem, że ja tam w wersję Edyty nie wierzę....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

no wałsnie, tez nie widze zeby nas w konia robili .... przciez ArO sam nam pisałes ze to juz było nagrane i byla umowa ze nikt nie pisnie ani słowa kto wygral przed emisja programu :) nooo :)

A teraz juz mozemy sie domyslac czemu blu afe cma nowa wokalistke..... :Roll:

pozdrówki ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

O Jezu nie chodzi mi o to, że program był nagrany tylko, że wokalistke wybrali sobie wcześniej, a program zrobili tylko po to zeby widzom pokazać rozrywke. Taka Paula nie spiewała w nadzei, że wygra tylko dlatego, że została zaproszona by móc swiatu przekazać, że wokalistką Blue Cafe będzie kto inny. Jasne? Dla mnie to nieuczciwe! Skoro widzowi sie wmawia, że wybierają podczas programu, a kazdy wiedział z uczestnikow , że wybrali już wcześniej to jak mozecie pisac, ze wszystko bylo ok?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

ArO Ty sie tylko tak nie denerwuj ;)

a wiec to o to chodzilo - ja inaczej zrozumiałam ten art.... Teraz rozumiem i sie zgadzam z tym ze to bardzo nieuczicwe - szopka normalnie . mogli powiedziec ze nową wokalistką jest jedna z osob ktora wezmie dzis udzila w programie.... A tak beda mieli afere Blue-gate :evil: A tak na marginesie -nie podoba mi sie nowa wokalistka :lol: :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

ArO pisze:O Jezu nie chodzi mi o to, że program był nagrany tylko, że wokalistke wybrali sobie wcześniej,
aaa chyba że tak.... jeśli tu są jakieś (uwaga popularne słowo) matactwa, to oczywiście nie jest okej.
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: ENDRIU »

A JA POWIEM TAK;TATIANY NIKT NIE ZASTAPI PONIEWAZ SIE NIE DA!!I RACZEJ WĄTPLIWE CZY COS DOBREGO Z TEGO WYJDZIE NO ALE MIRICLE SIE ZDARZAJĄ.JESLI KTOS MA MP3 TO POPROSZE BO JESTEM CIEKAWY TEJ PANI...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marek »

Dominika Gawęda - Obejrzyj Ją Sobie Dokładnie /cgm.pl

Obrazek

zdjęcia nowej wokalistki Blue Cafe
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

nie usmiech sie za bardzo.... wyglada wiec na wredne babsko niestety :lol: heh, taka jest cena nie usmiechania sie ;) Poki co nie przepadam za kobitą podobnie jak za całym Blue Cafe.... ;)

Smile :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marek »

Faktycznie na żadnym ze zdjęć nie uśmiecha się :roll: na jednym leciutko zmusza się :lol: ale jej to nie wychodzi :P
Ostatnio zmieniony 07 sty 2006, 3:11 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Titter »

Nie podoba mi sie :P
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Estratos »

do piekla z nia! :P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marrcino »

Gdzie jest skrzecząca Tatiana....???? Ona przynajmniej była charakterystyczna,a ta nowa to wogóle taka nijaka....... :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marek »

Właśnie ciekawe co się dzieje z Tatianą :roll: wybrała kariere solo :?: żabka może skrzeczy tzn. cosik nagrywa ;) :D
ODPOWIEDZ