Blue Café

Nowa wokalistka w zespole

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

a kto dotychczas pisał teksty dla blue cafe? tatiana? jeśli tak to blue cafe może skończyć jak zespół halinki młynkowej... wybaczcie nagle mi jego nazwa wypadła z głowy....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

brathanki :D

i zgadzam sie z przedmówczunią.. jesli to tatiana pisała texty to łatwo im nie bedzie... ale z drugiej strony poznamy zupełnie nowe oblicze blue cafe ;)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Estratos »

ale tatiana ma napisac teksty na nowa plyte Blue Cafe, tyle tylko, ze to nie ona bedzie je spiewac. Sama zajmie sie kariera solowa, wiec nie martwcie sie :twisted: jeszcze uslyszycie Froggera :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

Teksty już są podobno gotowe. Cały materiał na płytę już jest. Tatiana miała teraz wejść do studia i nagrać płyte, ale coś musiało się wydarzyć i odeszła.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Grzechu »

Dla mnie Blue Cafe bez Tatiany nie będzie już tym samym Blue Cafe... :| Tak samo jak Brathanki dla mnie już są czymś zupełnie innym... <oni wogóle coś jeszcze tworzą?>
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: ANETA »

Pauli nie lubiłam, nie lubięi nie polubie bo nienawidze gdy ktos jest czyją (na dodatek gorszą kopią). Rozumiem ze mozna mieć podobny głs ale Paula ma ruchy, sposób intonacji słów .. no ja znam głos i gesty Edyty dlatego wyłapuje je szybko u innych a u Pauliny jest to nagminne bo ona ją nasladuje i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej. Widziałam ją zarówno w Idolu jak i u Michała w programie i pokazali jak nagrywa jakis teledysk, zachowywała sie jak Edyta, spogladała do kamery tak jak ona, no nie moge, jest wręcz beznadziejna krótko mówiąc. Z całym szacunkiem do nowych ,,talentów" ale wole ludzi naturalnych i Paula nawet jesli kiedys w zyciu nagra jakąs płytę zostanie odrazu zjechana przez krtyków muzycznych

A Blue Cafe bez Tatiany to nie to samo .. Tatiana jest ładna i miła (przynajmniej na wizji) a głos bardzo charakterystyczny i to on zwrócił uwage ludzi na zespół, tym sie własnie wyrózniali, jej barwa głosu. Jak Paula dojdzie do zespołu to ... poprostu bede się głosno śmiała :grin:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Bob »

Tatianę i wogóle kompozycje Blue cafe baardzo lubię zwłaszcza kawałki z 1 płyty, Espaniol, uwazam za genialne.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 14:16 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

Bob pisze:Pewnie Rurak zdominował całkowicie zespól / z daleka wyczuwam osobowosci typu psychobójca
czy on nie jest przypadkiem dyplomowanym psychologiem.... pewna nie jestem ale chyba mi się to obiło o uszy w jakimś wywiadzie... :D
ANETA pisze:Pauli nie lubiłam
a ile ona sobie liczy wiosen?
ANETA pisze:no ja znam głos i gesty Edyty dlatego wyłapuje je szybko u innych a u Pauliny jest to nagminne bo ona ją nasladuje i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej.
będę się przyglądać...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: KrzysiekF »

Następczyni Tatiany Okupnik zostanie wyłoniona spośród uczestniczek "Szansy na sukces".

Program zostanie wyemitowany w Nowy Rok w TVP2 - dowiedział się wortal Wirtualnemedia.pl.

Tatiana rozstała się z zespołem Blue Cafe we wrześniu bieżącego roku. Przyczyną rozstania był konflikt z liderem grupy Pawłem Rurakiem Sokalem.

Zespół planuje nagrać z nową wokalistką trzecią płytę. Autorką tekstów piosenek ma być Okupnik. Premiera albumu zaplanowana jest na wiosnę 2006 r.

Według nieoficjalnych informacji, Tatiana Okupnik pracuje obecnie nad swoją solową płytą.
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Adi »

Paule kojaze z programu z Wisnia i do tej pory kiedy sobie przypomne skreca mnie w zoladku :lol:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

przypomniało mi się coś, Michał ogłosił konkurs, pamiętam że był tam Ivan Komarenko, ale zapamiętałam jeszcze jedną dziewczynkę, wysoka szczupła, czarnulka, która śpiewała przy basenie, a Mandaryna która wtedy siedziała w aucie tym transmisyjnym trochę się wkurzyła. Michał coś tam gadał na nią, zaśpiewała bardzo dobrze w porównaniu z innymi. cos tam chciał jej załatwiać czy umawiać ją z szychami różnymi. kojarzy ktoś?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

przypomnialo mi sie ze tutaj mamy temacik na temat nowej woklaistki Blu Cafe. . juz wiemy ze nie bedzie nia Paula..... Oglądaliscie SznS??? Ja ominelam początek i tym samym Paule :? Ma ktos nagrane??????? Kto sie Wam najbardziej pdobał???
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: ANETA »

Nie bedzie nią Paula?? CUDOWNIE bo juz myslałam ze bede musiała jej słuchac w radiu, w tv itp. A tak niech jej ,,kariera" umrze smiercią naturalną. Moze to brzydko ze tak pisze ale ja nienawidze perfidnego nasladownictwa innych artystów. Co innego podobna barwa a co innego kopiowanie ruchów, spojżec, ,,wchodzenie na dźwiek" tak jak Edyta ... no co tu gadac, niecierpie tego !!!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Co innego podobna barwa a co innego kopiowanie ruchów, spojżec, ,,wchodzenie na dźwiek" tak jak Edyta ... no co tu gadac, niecierpie tego !!!
niestety przegapiłam ze 2 początkowe piosenki z Szansy, potem już widziałam, ta dziewczynka która wygrała Dominika chyba, ładny ma głos i ładnie śpiewa. swoją drogą wydawała się być bardzo zaskoczona werdyktem jury :D
HH&L nie słyszałam, tylko ten fragment w zapowiedzi. no ale to nieważne. wiem o czym mówisz i całkowicie się zgadzam. ślepe naśladownictwo jest okropne. raz że same śpiewanie czyjeś piosenki to już powód do nerwów bo trzeba niejednokrotnie zmierzyć się z mistrzowskim wykonaniem, a dwa brak własnej interpretacji i śpiewanie identycznie - jest po prostu żałosne.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: FRYMIK »

Ja oglądałam i i poprostu krew mnie zalewała jak ta Paulinka wyskoczyła. Nawet jak bredzi coś, to naśladuje Edzie. Wszyskie melizmaty, oddechy, himeryczność w głosie (szczególnie w końcówkach) zerżnęła z Edzi. Szlak mnie trafił, bo ona naprawdę przegina... nikt jej tego nigdy nie powiedział, że nie zrobi sie kariery na czyimś talencie, patencie na siebie?????? To Edyta tak śpiewa a ona tylko naśladuje i po co???? Chyba tylko dla siebie, bo daleko tak nie zajdzie.


O nowej dziewczynie z Blue Cafe mogę powiedzieć tylko tyle, że jest młoda i na pewno ja oszlifują- utalentowana i najważniejsze------------- nie nasladuje Edyty!!!!! :D
ODPOWIEDZ