Ewelina Flinta

Wszystkie dyskusje związane z wokalistką

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Flux »

Tak tak, Janosz. Jej drugi album jest w najgorszym wypadku bardzo dobry. I oby Ewelina zaprezentowała coś na zbliżonym poziomie.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Ewelina Flinta

Post autor: niuto »

myślę, że nie na tym polega jej problem
Niestety, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tak samo było z Hanką, mydliła oczy przez lata, że nie może znaleźć odpowiedniego producenta, po czym się okazało, że nikt jej nie chce wydać. Wydanie płyty Flinty w tej chwili, to prawie jak wydawanie debiutantki - trzeba dużych środków, żeby odniosła sukces...
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Ewelina Flinta

Post autor: kamil87 »

Flinta już chyba zakończyła przygodę z muzyką, jej strona już nie działa od kilku tygodni. Wiem Edyta też nie ma oficjalnej strony, ale to inna bajka :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Ewelina Flinta

Post autor: niuto »

Jetem ciekawy dlaczego. Jej albumy nie okazały sie komercyjnymi klapami, żeby nikt nie chciał jej wydać. Poza tym po sukcesie "Nie kłam, że kochasz mnie" też miała szansę na powrót, a tego nie zrobiła... Czyżby miłość do muzyki się skończyła? Ciekawe z czego Ewelina żyje :)
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Ewelina Flinta

Post autor: kamil87 »

Niby ciągle pracuje nad nowym materiałem, a trzecią płytę zapowiada od kilku lat, praktycznie od wydania NZM, czyli 2005 roku. Teraz już nawet nie koncertuje z własnym zespołem tylko z jakimś Palma&Fazi, brzmi trochę jak Kalwi&Remi, chociaż wolałbym chyba to drugie. Szkoda tylko, że utwory, które wykonują są słabe i nudne jak flaki z olejem ;) Racja, miała szanse powrócić po NKŻKM, ale kiedyś, jeszcze przed tym "hitem" ktoś z TOFu (nieoficjalny FC Eweliny) określił ją głupią gęsią, no i nie wykorzystała szansy. Warto wspomnieć, że po tym określeniu TOF został zamknięty przez managerkę Eweliny ;D
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Ewelina Flinta

Post autor: witcher »

Z ciekawości wszedłem na stronę Eweliny i jakieś tam newsy są podawane (choć "news" to w przypadku tych informacji określenie trochę na wyrost).
Co do kwestii artystycznych: 10.05. Ewelina będzie gościem na koncercie Adama Sztaby w Legnicy. W jej terminarzu koncertowym na ten rok jest podanych jeszcze kilka wydarzeń. Więc teoretycznie coś się dzieje. Ciągle czekam na nowy materiał.
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Ewelina Flinta

Post autor: paulina_17 »

niuto pisze:
myślę, że nie na tym polega jej problem
Niestety, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tak samo było z Hanką, mydliła oczy przez lata, że nie może znaleźć odpowiedniego producenta, po czym się okazało, że nikt jej nie chce wydać. Wydanie płyty Flinty w tej chwili, to prawie jak wydawanie debiutantki - trzeba dużych środków, żeby odniosła sukces...
chyba jest różnica między Hanią a Eweliną (jeżeli masz na myśli Hanię Stach)
Ewelina ma znacznie większy "dorobek artystyczny", ma stałych fanów (choć niedługo już może ich stracić ;P), którzy czekają na jej nowy album.

Ja myślę, że Ewelina nie wydaje płyty, bo nie ma "dostatecznie" (według niej) dobrych piosenek.
Chciałaby śpiewać rock, a ciężko jest zrobić dobrą rockową (polską!) piosenkę i to taką, żeby była "hitem". bo na pewno chce osiągnąć w końcu sukces, i to własnymi utworami, a nie jakimiś duecikami do filmu.
wcześniejsze albumy (właściwie Nie znasz mnie) nie odniosły sukcesu, ale myślę, że zadowalały jej stałych fanów (bynajmniej mnie, kocham "Nieskończoną historię", "Chroń mnie", "Oni", Nie znasz mnie", "Uwierz"), ale to dla Eweliny za mało. szkoda, bo ja chciałabym dostać jej album, nie mówię, że "jakikolwiek", ale może być w stylu "Nie znasz mnie" (jasne, że wolałabym bardziej rockowe piosenki, ale skoro Eweliny na to nie stać ...).

W ogóle uważam, że Ewelina (bądź jej menadżerka) strasznie źle pokierowała swoją karierą.
Do pewnego momentu było ok, ale teraz?
mało co koncertuje i to nie ze swoim zespołem( ten nowy projekt też mi się nie podoba), nie ma jej w mediach, a jak już się pojawi w TV to w związku z ekologią, strona nie jest aktualizowana (do tej pory nie widziałam teledysku do "Długo i szczęśliwie", a bardzo chciałam zobaczyć go w całości), FC i forum padło.
a najbardziej denerwuje mnie to jej milczenie na temat płyty - mogłaby powiedzieć cokolwiek, nie wiem "płyta za 2 lata", albo "płyty w ogóle nie będzie", przynajmniej byśmy nie czekali...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Ewelina Flinta

Post autor: addar »

paulina_17 pisze:Ewelina ma znacznie większy "dorobek artystyczny",
hahaha tym mnie rozwaliłas, jezeli juz kupczymy kto więcej to hania ma wiekszy dorobek artystyczny niz a juz na pewnio jest bardzie aktywna muzycznie
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Ewelina Flinta

Post autor: paulina_17 »

ale faktem jest, że Ewelina jest bardziej znana, dlatego te słowa wzięłam w cudzysłów.

-------
http://muzyka.interia.pl/pop/news-eweli ... Id,1691665
Ciekawe czy to prawda ...
skoro materiał już jest to może niebawem ... ;)
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Ewelina Flinta

Post autor: 2770132u »

I płyty jak nie było tak nie ma. Chyba już nawet nikt nie czeka na nią
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Aro »

Póki co wychodzą jakieś tam single i to nie solo. W lutym 2021 wyszedł cover "Kochana" z udziałem Eweliny, zespołu Sounds Like Woman i Renaty Przemyk. Piosenkę przed laty śpiewała właśnie Renata i Kaśka Nosowska. W 2019 wyszła epka wspomnianego zespołu z utworem "Tell Me Why" gdzie śpiewa Ewelina. Tak to chyba cisza.
ODPOWIEDZ