Ewelina Flinta

Wszystkie dyskusje związane z wokalistką

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Ewelina Flinta

Post autor: kamil87 »

Jestem bardzo ciekawy co sądzicie o wokalistce - Ewelinie Flincie. Jak podoba wam się jej głos, twórczość i sama osoba.

Chciałbym, żebyście przed wypowiedzeniem się posłuchali chociaż jej wykonania utworu "Noce i dnie".

http://mail.bpl.vectranet.pl/~kamil/Noce_i_dnie.avi

Ja ją bardzo cenię za to jaka jest, że jest niesamowicie miłą i symapatyczną osobą. Mimo, że osiągnęła wiele nie zmieniła się i nadal jest tą skromną dziewczyną. Uwiebiam jej głos, barwę i to jak śpiewa. Podobnie jak Edyta w jej śpiewie są niesamowicie wielkie emocje, ona śpiewając przekazuje całą siebie, można poczuć jej bliskość. Uważam, że Ewelina i Edyta to najlepsze wokalistki i życzę im samych sukcesów. A wy co myślicie o Ewelinie ?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

poczekajmy na wypowiedz najbardziej zaintersowanego tym tematem czyli DS !! :D

Ja tez bardzo lubie głosisko Eweliny! Ma sie czym chwalic :) Podobały mi sie jej początkowe piosenki, druga płytka troche mnie zawioodła.... Nie mniej jednak Noce i dnie sciągne skoro tak polecacie chłopaki ;)

pozdrawiam ;)
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Ewelina Flinta

Post autor: kamil87 »

Gdy tak slucham piosenek Edyty to szkoda mi jest bardzo Eweliny, że ona nie ma tak dobrych i profesjonalnych utworów, a nawet gdy chociaż jedna taka dobra w porównaniu do piosenek Edyty znajdzie się na plycie to i tak nie zostanie singlem, bo wytwórnia stwierdzi, że jest zbyt rockowa albo wcześniej wyda kilka slabych singli, które spowodują, że nie będzie dużego zainteresowania Eweliną i wtedy wedlug nich nie ma sensu żeby wydawać następny singiel.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ewelina Flinta

Post autor: vanity »

kamil87 pisze:Chciałbym, żebyście przed wypowiedzeniem się posłuchali chociaż jej wykonania utworu "Noce i dnie".
jeśli to to z jakiejś gali - to nie podobało mi się.
najbardziej lubię Edkę z Teraz Polska.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

Mi tez sie nie podoba. Wogole nie poczulam klimatu tego kawałka. niestey ;)
Za to wykonanie Edki bylo genialne! i tutaj nie mam najmniejszych wątpliwsoci :)

pozdrówki :wink:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Gabra »

A ja lubię Ewelinę, bo kobieta ma i głos, i talent. Cenię ją też za to, ze nie daje sobą manipulować, nagrywa to co lubi, a nie to co się sprzeda. Poza tym uczestniczy w powstawaniu płyt, współkomponuje muzykę... Na scenie to podobno wulkan energii, ale widzialam tylko w tv :( Czekam na Ewel w Lublinie :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

Ale mi nie chodzi o to ze ja nie lubie eweliny - wrecz przeciwnie :) Po prostu jej wykonaniae Nocy i dni mi sie nie podoba.... u Edyty jest klimat a w wykonaniu Eweliny brakuje mi go - takie są moje odczucia ;) A za to Ewelina moze robic ze swoim głosem podziwiam i szanuje :) Lubie gdy wydrze troche gardło :D Cały czas pamietam jej wystep w Idolu z piosenka Aquarius - cos wspaniałego :) jak dla mnie najlepszy w tym programie :D
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Ewelina Flinta

Post autor: egrata »

Mnie również bardzo podoba się głos Eweliny i uważam, że to ona powinna wygrać pierwszą edycję Idola, sama na nią głosowałam.
Głos ma oszałamiający miałam okazję posłuchać na próbie przed Sopotem 2004, koncert poświęcony Czesławowi Niemenowi. Naprawdę cudowinie śpiewa Ewelinka.

do jej glosu nic nie mam ale czasami uważam, że ma niedobrany makijaż do stroju i w ogole do jej typu urody, och to tylko takie moje wcięcie :grin: ale reszta jest O.K. i oby więcej Eweliny było łychać


p.s. moja imienniczka
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ewelina Flinta

Post autor: vanity »

Gabra pisze:A ja lubię Ewelinę, bo kobieta ma i głos, i talent. Cenię ją też za to, ze nie daje sobą manipulować, nagrywa to co lubi, a nie to co się sprzeda. Poza tym uczestniczy w powstawaniu płyt, współkomponuje muzykę...
ależ jak najbardziej. utalentowana jest i to bardzo, i bardzo dobrze, że robi to co lubi, a nie to co wszyscy :) to samo dot Wydry :)
magdamiecz pisze:Ale mi nie chodzi o to ze ja nie lubie eweliny - wrecz przeciwnie n Po prostu jej wykonaniae Nocy i dni mi sie nie podoba.... u Edyty jest klimat a w wykonaniu Eweliny brakuje mi go - takie są moje odczucia
moje też :)
magdamiecz pisze:Cały czas pamietam jej wystep w Idolu z piosenka Aquarius - cos wspaniałego
tak Aquarius świetnie do niej pasuje. zresztą wersja (chyba płytowa) bardzo udana.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

Idol - od tego się zaczęło - jakoś umknęła mi w etapie castingowym - a później w etapie klubowym powaliła mnie na kolana śpiewając 'Show Me Heaven' :) Tak samo jak Edyta zaczarowała mnie jedną piosenką, tak trwam przy nich do dziś, pomimo różnych wpadek...

Za co uwielbiam Eweline:
- za megaśne głosisko i jej barwe... :D
- za urok osobisty i ten jej chichot, który mnie rozbraja :lol:

Jakie mam zarzuty wobec Eweliny:
- że zatraciła się po drodze (taki jest mój odbiór) - to co prezentowała na Woodstocku czy Idolu kiepsko pokrywa się z tym co serwuje na płytkach...
- za to, że wypuszczając single ma na uwadze to, że jeśli wypuści coś bardziej rockowego, to nikt tego w rozgłośniach nie zagra - a jak się okazuje wypuszcają najbardziej badziewny utwór na singiel, którego i tak stacje mają w poważaniu...

Ewelina tworzy jak do tej pory na pograniczu popu i rocka...co w efekcie daje mizerne rezultaty...sama obraża się na słowa jakoby tworzyła pop, ale taki jest odbiór większości ludzi, którzy znają jedynie jej muzyke z singlii...nie powiem ma jak do tej pory kilka świetnychkawałków: Icq, Agape, Moja sprawa, Tjemnice, Wary nie masz, Wolna...ale to z pierwszej płyty 'Przeznaczenie' z której większosć utworów jest z publishingu...

Nowa płyta 'Nie znasz mnie' - jest cała jej i zespołu - pomijając niektóre teksty do piosenek...Laura, Wiele jest dróg, Oni, Kusiciel, Chroń mnie, Odkryj mnie, czy Tak zrób - to wspaniałe utwory, którymi najwyraźniej Ewelina nie chciała sie poszczycić, wypuszczając beznamiętną 'Nieskończoną historię'...

Jak to czytacie, mozecie dziwić się, że jestem jej fanem... :wink: Ze listawalorów jest w porównaniu z lista zarzutów bardzo skromna, ale właśnie te nikłe walory sprawiają, że jeszcze przy niej trwam podobnie jak przy Edycie...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Titter »

vanity pisze:
magdamiecz pisze:Cały czas pamietam jej wystep w Idolu z piosenka Aquarius - cos wspaniałego
tak Aquarius świetnie do niej pasuje. zresztą wersja (chyba płytowa) bardzo udana.
Tez bardzo lubie ta piosenke - bardzo bardzo :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ewelina Flinta

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:Ewelina tworzy jak do tej pory na pograniczu popu i rocka...co w efekcie daje mizerne rezultaty...sama obraża się na słowa jakoby tworzyła pop, ale taki jest odbiór większości ludzi,
moim zdaniem granicę między popem a rockiem trudno określić...
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Ewelina Flinta

Post autor: grzechoo »

Aquarius mi się podobało, We Don't Need Another Hero jeszcze bardziej, Żałuję owszem, ale to było dawno i nieprawda :lol: A tak poza tym nie słucham Eweliny, to za dużo się wypowiedzieć nie mogę, choć głos to ona ma
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ewelina Flinta

Post autor: vanity »

ja jeszcze lubię bardzo: Zaproście mnie do stołu :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

vanity pisze:moim zdaniem granicę między popem a rockiem trudno określić...
Tak, jeśli ktoś produkuje soft rock - taką papke przesiąkniętą popikiem z dodatkiem gitarowych rifów i głosiska - patrz Doda i Flinta...u Eweliny wszelkie zapychacze na płytach są z tego kręgu... :wink:
ODPOWIEDZ