Ewelina Flinta

Wszystkie dyskusje związane z wokalistką

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

Matiz99 pisze:Z poł godziny temu w Radiowej Jedynce był wywiad z Flintą.Nie słyszałem całego, ale była rozmowa nt. nowej płyty.Puscili także nową piosenke - ,,bądź światoczuły'' czy coś w tym rodzaju.
Ewelina od poniedziałku do piątku poprowadzi audycje w Polskim Radiu PR I

Od poniedziałku, tj. 03 listopada Polskie Radio PR I zmieni nieco profil muzyczny:) Przynajmniej w paśmie od 14:00 do 17:00! Ewelina gościnnie przez cały tydzień, włącznie z piątkiem 07 listopada, poprowadzi swoje audycje, w czym wspomogą Ją Zbyszek Krajewski i Paweł Sztompke. Swoje, czyli również ze swoją ulubioną muzyką! Gośćmi pierwszego wydania będą o 15:30 p. Zbigniew Filipek z Dyrekcji Ochrony Lasów oraz o 16:30 zaprzyjaźniona Mira Stanisławska - Meysztowicz z Fundacji "Nasza Ziemia". Do kolejnych audycji Ewelina zaprosiła m.in.: Annę Dymną, Arka Lipnickiego, Piotra Bukartyka & Muńka Staszczyka. Słuchajcie PR I Polskiego Radia codziennie od najbliższego poniedziałku do piątku w g. 14 - 17:00. Polecamy!
Miałem słuchać, ale jakoś nie miałem ochoty.
Ewelina powoli odchodzi w muzyczny niebyt.
"Gdybym sentymentalnie obejrzał się wstecz, to miałbym moralnego kaca z tego powodu – mówi w wywiadzie dla Tele Tygodnia. Szymon Wydra, kiedyś nasz faworyt w "Idolu", dziś jest męską wersją Gosi Andrzejewicz. Eweliny Flinty nie znam z żadnego przeboju, za to znam ją ze wszystkich bankietów pod tytułem "Nowe garnitury z blachy", "Nowy zapach Vistuli" czy "Nowe wibratory Waryńskiego". Ala Janosz zdegradowała się na własną prośbę jako produkt w rękach nieudaczników..."
Kuba Wojewódzki
Trudno się nie zgodzić. Dokładnie dwa lata temu była mowa o pracach nad trzecim krążkiem, rok temu przewidywano jego premierę - od tamtego momentu same znaki zapytania i cisza.
Ewelina niby coś tworzy, niestety z jej wypowiedzi wynika, że płyta stanie się jedną wielką zapchajdziurą - piosenki, które nie zostały wydane dotąd jak np. Bliżej, Bądź światoczuły itp., mają się na niej znaleźć - czyli wszelkie projekty odskocznie. Piosenki, które pasują do Gosi Andrzejewicz, a nie do artystki z takim potencjałem. Po prostu żal.
__________

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, ze kochasz mnie ( Live Złote Dioby'08 ) avi ~145MB RapidShare
Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, ze kochasz mnie ( Live Złote Dioby'08 ) mp3 ~3MB RapidShare

Transmisja na żywo - więc i trafiło się podczar występu Eweli & Łukasza małe zakłócenie. :wink: Minimalne, na Dodzie siadła wizja. :P

Ewelina pięknie wyglądała, rewelacyjnie podkreślone oczy.
Nigdy nie zachwycałem się wystepami na żywo w tej piosence - tak jest i teraz - piosenka nie niesie żadnego szczególnego przekazu, emocji, wokalnej jazdy bez trzymanki - taka prosta piosenka - tym samym i występy na żywo - nuda. Przyznaję jednak, że zaśpiewana przyzwoicie i w końcówce przycisnęła z wokalem - na plus.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 17:20 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Blur »

DeathlySilence pisze: na Dodzie siadła wizja.

Znowuu? Co za niefart :lol3:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Ewelina Flinta

Post autor: GosiaczeQ_14 »

DeathlySilence pisze:Minimalne, na Dodzie siadła wizja.
:lol3: :lol3: :lol3: ojej ale pech :P przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać.... chyba ktoś Jej to specjalnie robi :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: B@r »

DS, wielkie dzięki za linki! Wiedziałem, że w kwestii Eweliny&Łukasza mogę na Ciebie liczyć! Z całej gali interesował mnie i widziałem tylko ich występ i cieszę się, że będę mógł to zobaczyć raz jeszcze. A czy wgrasz to też może na youtube?
3 caps powala! Aż sobie zapisałem.... To uwodzicielskie spojrzenie Łukasza i zimna Ewelina... 8)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Matiz99 »

Dzięki ;) Żałuje że nie ogladalem tego efektu przy Dodzie :PP
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Chill-out »

DeathlySilence pisze:


Transmisja na żywo - więc i trafiło się podczar występu Eweli & Łukasza małe zakłócenie. :wink: Minimalne, na Dodzie siadła wizja. :P
U mnie wszystko było ok.Żadnych zakłóceń. ;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Ewelina Flinta

Post autor: grzechoo »

Pierwszą część oglądałem, nie wiem co w drugiej, Rabczewska jak zwykle żenada. A Ewele z Łukaszem to sobie nagrałem, zakłóceń brak.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

Miałem małą "przygodę" w drodzę z pracy. Specjalnie poukładałem sobie grafik (od 12 do 20) i tak śpieszę się w deszczu do domu i w połowie drogi zdałem sobie sprawę, że komórka mi gdzieś wypadła - no to się wracam - ciemno, mokro - szukam - patrzę na zegarek (za dwadzieścia 21) - pal ją diabli (i tak zamokła, a elektronika nie lubi wody) - szybko do domu - włączam kompa, odpalam WinFasta i zapowiadają Ewelę. Zdążyłem - ledwo ledwo.
Już na allegro zamówiłem sobie nową (ten sam model - jutro idę do operatora, żeby nową kartę sim mi "dali" ze starym numerem). Śmieją się ze mnie w domu, że utraciłem jakieś 20 punktów IQ.

Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Flinta & Wojtek Cugowski - Kiss From A Rose ( Live RóżeGali'08 ) mp3 SendSpace
Ewelina Flinta & Wojtek Cugowski - Kiss From A Rose ( Live RóżeGali'08 ) avi 143MB SendSpace

Występ tylko fajny - Ewelina i jej kocie ruchy nie nakłoniły Wojtka do gibania - wokal Flinty był jakiś wymęczony, rozwibrowany (sam początek rewelacyjny - po 20 sekundzie coś się zaczyna dziać) - zabrakło mi prawdziwej mocy - cała pieśń jakby na jedno kopyto - monotonia.
W przypadku Wojtka - jeśli facet ma postawny głos, to nawet nie musi się spinać, by to zabrzmiało potężnie - takie głosiska mają Cugowscy (inna kwestia, że Wojtek z rodzinnej trójcy to według mnie najsłabsze ogniwo - nie ujmując mu talentu). Solo w swoich pariach brzmi rewelacyjnie (fajna barwa, męska - tylko środków artystycznych brakuje, bajerów potrzebnych by trochę zboczyć z tej prostoliniowości) - kiedy dochodzi wokal Eweliny, jego schodzi miejscami na drugi plan.
Ogólnie fajnie - nie poczułem dreszczu - razem tworzyli ładny obrazek i wkońcu jakiś nowy duet, a nie "setna" odsłona hitu/kitu z Zagrobelnym.

Przy okazji i inne występy (mp3) na jakie się załapałem. :) Miłego słuchania.
Anita Lipnicka & John Porter - Where The Wild Roses Grow ( Live RóżeGali'08 ) mp3 SendSpace
Reni Jusis ( Live RóżeGali'08 ) mp3 SendSpace
The Boogie Town ( Live RóżeGali'08 ) mp3 SendSpace
Ayo - Slow Slow ( Live RóżeGali'08 ) mp3 SendSpace
__________
Dziś Ewelina wystąpiła na koncercie "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" - wykonała w duecie z Zagrobelnym "Nie kłam, ze kochasz mnie".

Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam że kochasz mnie ( Live ITMZŚM Bydgoszcz'08 ) avi SendSpace.pl
Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam że kochasz mnie ( Live ITMZŚM Bydgoszcz'08 ) mp3 SendSpace.pl

Publiki jak kot napłakał, do tego jakaś niemrawa - cóż pogoda na takie koncerty plenerowe nie najlepsza i do tego repertuar iście 'mikołajkowy'. :wink:
Ładnie Ewelina wyglądała - w zielonym Jej do twarzy - wyglądała jak leśny stworek - trochę z elfa i skrzata - utwór nie daje możliwości do wykazania się ani wokalem, ani interpretacją, choć Flinta próbuje tam dorzucić węgla do pieca w końcówkach.
__________

Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, że kochasz mnie ( Live Sylwester Warszawa'08 ) avi SendSpace.pl
Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, że kochasz mnie ( Live Sylwester Warszawa'08 ) mp3 SendSpace.pl

Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, że kochasz mnie (Live Sylwester Warszawa'09) avi SendSpace.pl
Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, że kochasz mnie (Live Sylwester Warszawa'09) mp3 SendSpace.pl
Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Flinta - Żałuję (Live Sylwester Warszawa'09) avi SendSpace.pl
Ewelina Flinta - Żałuję (Live Sylwester Warszawa'09) mp3 SendSpace.pl

Polsat słabo mi odbiera, co widać po capsach.

Zacznę od wyglądy - rewelacyjnie spięte włosy - już wcześniej tak eksperymentowała Edyta G. - z lekka przypominała Ją (albo to tylko moja schiza), lub Kylie M. Sexi. W rozpuszczonych też fajnie, ale tego pierwszego wizerunku nie przebiło.
Wykonanie "Nie kłam, ze kochasz mnie" + bis - uwielbiam Eweline, ale już mnie z lekka telepie jak słyszę tego "hiciorowatego" gniota po raz n-ty. O ile wersja studyjna ujdzie, o tyle większość wykonań na żywo wypada mdło, za sprawą Zagrobelnego (fajną ma barwę, ale technicznie to amator - nie umie śpiewać - raz mu wyjdzie, a raz nie).
Smutno mi, bo ta piosenka choć wyniosła Ewelinę na "szczyt" to ukrywa wszelki Jej potencjał, piękno Jej wokalu, spycha do rangi Gosi Andrzejewicz, albo jeszcze niżej.
Sytuację uratowało "Żałuję" - odgrzewany kotlet, ale ratujący Jej honor. Wykonała zjawiskowo - z lekka miała przychrypnięty głos (choróbsko, temperatura), co tylko pomogło (na plus).
Alicja Węgorzewska & Nick - Time To Say Good Bye
Edyta Górniak - Jestem kobietą
Edyta Górniak & Artur Chamski - Wyginam śmiało ciało
Ewelina Flinta - Żałuję
Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam że kochasz mnie + bis
Kayah - Na językach
Kayah - Prawy do lewego
Kayah - Śpij kochanie śpij
Kayah - Testosteron
Kayah & Fabrykantki - Gimme Gimme Gimme & Hung Up
Siostry Melosik - There Must Be An Angel
Sylwester Warszawa'08/09 ~39MB
Zgrywałem przy okazji i innych, więc się dzielę przy okazji.

:!: Szczęśliwego Nowego Roku 2009 :!:
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 17:19 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

Biedny DS, chyba już 3 raz edytuje tego samego posta :D :D Żeby ułatwić Ci zadanie powiem: dzięki za pliki ;)
Widziałam wczorajszy występ Eweliny i Łukasza. Tylko tą jedną piosenke widziałam w wykonaniu Eweliny. Mi się podobało. Nawet Łukasz nie fałszował tak jak zwykle ;)

BTW, ok godzine temu na TELE 5 leciał jakiś wywiad z Eweliną. Mówiła o swoich muzycznych planach, o tym, że fakt iż nie widać jej w TV nie oznacza, że siedzi i nic nie robi ;)



pozdrawiam :d
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

Magda M pisze:Biedny DS, chyba już 3 raz edytuje tego samego posta :D :D Żeby ułatwić Ci zadanie powiem: dzięki za pliki ;)
Dokładnie. 8P
Nawet jeśli nie z zainteresowania, a z litości - dziękuję za post. :lol3:
Magda M pisze:BTW, ok godzine temu na TELE 5 leciał jakiś wywiad z Eweliną. Mówiła o swoich muzycznych planach, o tym, że fakt iż nie widać jej w TV nie oznacza, że siedzi i nic nie robi ;)
Obszerny wywiad z Eweliną w Tele5 ("Śladami gwiazd") - w dwóch częściach.
Jest duże prawdopodobieństwo, że długo oczekiwana 3 płyta Eweliny ukaże się w 2009 roku. Podchodzę już do tych zapowiedzi sceptycznie. Jak będzie to się kupi, ale mam obawy. To co robi ze swoją karierą nie napawa mnie optymizmem.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Meg »

Dziękuję DS za ta fajna paczuszkę :)
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Ewelina Flinta

Post autor: paulina_17 »

Ewelina ślicznie wyglądała - nie robiła z siebie klauna jak niektóre gwiazdy (Gawęda, Kayah) do tego śpiewała jak zwykle rewelacyjnie i przede wszystkim nie śpiewała z playbacku
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Ewelina Flinta

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Dzisiaj widziałam Ewelinę w tvp2 o 7:15 w programie Spróbujmy razem... to tak jakby ktoś był zainteresowany... nie wiem o czym rozmawiali z nią bo tylko urywek widziałam. Coś tam mówiła że fajnie jeżeli w jakimś stopniu znaną twarzą swoją może komuś pomóc. I że ona z tego ma też pożytek, bo pomaganie innym leczy w pewnym stopniu z egoizmu... czy coś takiego... i że ona urodziła się małą egoistką :P tyle usłyszałam ;)
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Chris »

dzisiaj około 14 (jakoś tak przed) była Ewelina gościem w Radiowej Jedynce mówili o piosence "Aquarius" pochodzeniu (musicalu "Hair"), występie w IDOLU... No i puścili- genialnie brzmi w tym songu :hellobaby:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Titter »

Dla DS: dzisiaj o 15.50 Ewelina wraz z siostra u Drzyzgi. Powoluje sie na tv.wp.pl :P
ODPOWIEDZ