Kasia Stankiewicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: endeven »

ray pisze:Przykre, że wykorzystujesz temat o Kasi, by dowalać Justynie.
Nie wiem, czy jest tu coś przykrego w nazywaniu rzeczy po imieniu. Może należałoby brać odpowiedzialność za swoje słowa i swoją stronniczość. Przedstawiasz od lat Justynę jako wzór pracowitości etc, zachwalałeś niejednokrotnie ilośc projektów w których bierze udział równolegle (dopiero w ostatnim czasie odwoływanie koncertów wprowadziło nieco zamętu w ferowaniu wyroków). Ba! Zaliczałeś koncerty muzyki filmowej do pełnoprawnych koncertów Justyny, ogłaszając wszem i wobec że jest głowna twarzą i gwiazdą tych wydarzeń, że śpiewa najwięcej utworów ze wszystkich artystów (co zweryfikował Daami że w ostatnim czasie uległo to zmianie). Skoro więc to niemal pełnoprawne koncerty Justyny i jest ich główną gwiazdą to w konsekwencji na niej skupia sie uwaga wszystkich, jeśli mówi sie o odwoływaniu jej koncertów i tych filmowych, o braku zwrotu pieniędzy, o informowaniu ludzi na ostatni dzwonek, że wydarzenie nie dojdzie do skutku etc. A jesli dodamy, że organizatorem i twarzą tych machlojek koncertowych jest menadżer Justyny, to po prostu bądźmy poważni i rzetelnie wskażmy palcem, kto tu jest najbardziej zamieszany w to bagno i dlaczego ta osoba milczy, dlaczego udaje że nie widzi komentarzy fanów i dlaczego w ŻADEN sposób nie reaguje. I nie stawiaj Ray teraz Justyny na tej samej szali odpowiedzialności co innych artystów, bo sam okresliłes ich udział w tym projekcie jako dodatkowe gwiazdy, a ponadto sprawa tego procederu dotyczy też indywidualnych koncertów Justyny. Zasadne jest więc pisanie o kręgosłupie moralnym i odpowiedzialności Justyny, bo to ona jest w tandemie z Wojtanowskim,a nie Stankiewicz albo Piasek.

artykuł pudelka, jak to na pudelku, nic nadzwyczajnego, ani w jedną ani w drugą stronę, czepianie sie poziomu rzetelności pudelka jest kuriozalne. tzn proszę bardzo, jak chcesz to interweniuj w redakcji, go ahead.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

endeven pisze:Nie wiem, czy jest tu coś przykrego w nazywaniu rzeczy po imieniu.
Problem w tym, że Twoje słowa to nie było nazwanie rzeczy po imieniu, tylko interpretacja.
Nazwaniem rzeczy po imieniu byłoby stwierdzenie, że wiele koncertów ogłaszanych przez Royal Concert się nie odbywa i że dużo ludzi skarży się na tę agencję. Natomiast to, że Stankiewicz ma mocniejszy kręgosłup moralny niż Steczkowska, to już jest tylko Twoja interpretacja i to w dodatku oparta na zaledwie jednym aspekcie pracy Justyny. Równie dobrze ja mógłbym napisać na przykład, że Stankiewicz, Steczkowska i Kayah mają mocniejsze kręgosłupy moralne niż Rodowicz, Górniak i Doda, bo w ogóle nie udzielają wywiadów tabloidom. Tymczasem fakty są takie, że nie znamy kulis sprawy - skoro nawet muzyk i producent w przeszłości współpracujący z różnymi artystami, m.in. właśnie z Kasią i Justyną, napisał wprost, że kontrakt, który Justyna podpisała, może być kontraktem "niewolniczym", to bardzo możliwe, że tak właśnie jest...
endeven pisze:Zaliczałeś koncerty muzyki filmowej do pełnoprawnych koncertów Justyny, ogłaszając wszem i wobec że jest głowna twarzą i gwiazdą tych wydarzeń, że śpiewa najwięcej utworów ze wszystkich artystów (co zweryfikował Daami że w ostatnim czasie uległo to zmianie).
Nie, nie uległo to zmianie. W dalszym ciągu Justyna śpiewa na tych koncertach najwięcej utworów ze wszystkich artystów (na pierwszej edycji koncertów muzyki filmowej śpiewała 10 utworów, na drugiej - 8, na trzeciej - 5 , na czwartej - 6, na koncertach "Christmas Time!" - 8, a inne gwiazdy wykonywały po 1-3 utwory). 5-6 piosenek to faktycznie za mało, by traktować te występy Justyny jako jej pełnoprawne koncerty, ale już 8-10 - jak najbardziej. Przecież Edyta w zeszłym roku na swoich koncertach plenerowych też śpiewała tylko po 8-9 utworów.
endeven pisze:I nie stawiaj Ray teraz Justyny na tej samej szali odpowiedzialności co innych artystów, bo sam okresliłes ich udział w tym projekcie jako dodatkowe gwiazdy, a ponadto sprawa tego procederu dotyczy też indywidualnych koncertów Justyny. Zasadne jest więc pisanie o kręgosłupie moralnym i odpowiedzialności Justyny, bo to ona jest w tandemie z Wojtanowskim,a nie Stankiewicz albo Piasek.
Nie. Każda z gwiazd, która współpracuje z Wojtanowskim, jest z nim w tandemie. I Cerekwicka, i Steczkowska, i Moś, i Piaseczny. Liczba tras czy piosenek wykonywanych na koncertach nie ma tu nic do rzeczy. Gdyby przyjąć taki punkt widzenia, jaki Ty proponujesz, to wyszłoby na to, że Cerekwicka ma ze 2 razy mocniejszy kręgosłup moralny niż Steczkowska, ale jednocześnie ze 2 razy słabszy niż Stankiewicz. :roll:
Ofiarami machlojek Royal Concert są nie tylko ci, którzy wciąż nie odzyskali pieniędzy za bilety na odwołane koncerty, czy ci, którzy wciąż nie doczekali się zapłaty za wykonaną pracę, ale też wszystkie gwiazdy, które współpracowały/współpracują z tą agencją, bo każda traci na tej współpracy wizerunkowo... Zaraz znów mogą posypać się uwagi, że usilnie bronię Justyny, ale przyglądam się jej karierze od lat, obejrzałem i przeczytałem dziesiątki, jeśli nie setki wywiadów z nią, i uważam, że - wbrew temu, co ona mówi - tak naprawdę jest jej bardzo źle z tym, co się teraz u niej dzieje.
endeven pisze:artykuł pudelka, jak to na pudelku, nic nadzwyczajnego, ani w jedną ani w drugą stronę, czepianie sie poziomu rzetelności pudelka jest kuriozalne. tzn proszę bardzo, jak chcesz to interweniuj w redakcji, go ahead.
Po co znów ten zaczepny ton? :roll: To, jak piszemy do innych, świadczy wyłącznie o nas.

Wracając do Kasi...
Oglądałem w sobotę pierwszy odcinek "Dance, dance, dance". Ze wszystkich uczestników Kasia dostała najmniej punktów i jeszcze ochrzan od Muchy:
Mucha do Stankiewicz: "Po co tutaj jesteś?" (Dance Dance Dance):
https://www.youtube.com/watch?v=26WaexduSdA
Mucha niby była taka zdziwiona, że Kasia lubi się śmiać z siebie, ale czemu w takim razie sama przed laty poszła do JOŚ, skoro nie umiała śpiewać? Oczywiście domyślam się, że Mucha była taka wredna dla Kasi po pierwsze dlatego, że chce się podlansować, a po drugie, bardzo możliwe, że dostała wytyczne od producentów, że ma być ostra, by podkręcić oglądalność tego show. I Kasia też nie była potulna jak baranek... Swoją drogą, faktycznie nie zatańczyła całą sobą, tylko trochę asekuracyjnie:
Katarzyna Stankiewicz - "What A Feeling" | Dance Dance Dance Poland 2:
https://www.youtube.com/watch?v=2SoVcc2tNKg
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: endeven »

ray pisze: i uważam, że - wbrew temu, co ona mówi - tak naprawdę jest jej bardzo źle z tym, co się teraz u niej dzieje.

a ja oczekiwałbym po niej reakcji właściwej wobec krzywd, jakie spotykają jej fanów w wyniku jej współpracy z Wojtanowskim. Tyle. Proste.
ray pisze:Po co znów ten zaczepny ton? :roll: To, jak piszemy do innych, świadczy wyłącznie o nas.
to nie mój problem, że jesteś przewrażliwiony. nie mam na to wpływu.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

endeven pisze:a ja oczekiwałbym po niej reakcji właściwej wobec krzywd, jakie spotykają jej fanów w wyniku jej współpracy z Wojtanowskim. Tyle. Proste.
Lepiej starać się zrozumieć innych, niż ich oceniać (w dodatku nie znając kulis sprawy). Też proste.
endeven pisze:to nie mój problem, że jesteś przewrażliwiony. nie mam na to wpływu.
Skoro na każde zwrócenie uwagi reagujesz tego typu wypowiedziami, to chyba kto inny jest tu przewrażliwiony. Na to z kolei ja nie mam wpływu.

Podejrzewam, że Kasia odpadnie w najbliższym odcinku "Dance, dance, dance". Pamiętam, że już w "Tańcu z gwiazdami" nie radziła sobie na parkiecie najlepiej. I wtedy też rywalizowała z Anną Karczmarczyk i Rafałem Jonkiszem. Wyszło na to, że połowa gwiazd z drugiej edycji DDD pochodzi z piątej polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami". :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: endeven »

ray pisze:Lepiej starać się zrozumieć innych, niż ich oceniać (w dodatku nie znając kulis sprawy). Też proste.
Zapiszę Twoją złotą myśl, gdy zaczniesz ponownie dogłębnie analitycznie oceniać Edytę.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ediva »

Akurat zgadzam się z krytyką Muchy wobec Kasi. Anka słusznie zauważyła, że Kaśka ma dobre warunki do tańca, jest lekka jak piórko i mogłaby dać z siebie więcej. Tymczasem często tańczyła poza rytmem i miała niedopracowane ruchy. Momentami było super, momentami bardzo słabo. Na pytanie po co jest w programie, nonszalancko wypaliła, że lubi robić z siebie wała. Mam wrażenie, że umówiła się z producentami na dwa, może trzy odcinki, wynegocjowała dobre pieniążki i reszta jej nie obchodzi.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

endeven pisze:Zapiszę Twoją złotą myśl, gdy zaczniesz ponownie dogłębnie analitycznie oceniać Edytę.
OK. Pozwalam Ci.

Bardzo możliwe, że faktycznie Kasia podpisała umowę tylko na 2-3 odcinki "Dance, dance, dance".
Mam wrażenie, że ostatnio dość mocno zależy jej na pieniądzach - gra dużo koncertów z Varius Manx, miała występować na koncertach muzyki filmowej, wzięła udział w "Dance, dance, dance" i jeszcze została "ambasadorką" pewnej kliniki medycyny estetycznej w Łodzi. Może ona w ten sposób zbiera kasę na kolejną solową płytę?
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Angie29 »

Udział Kasi w takim programie na pewno świadczy o zapasach finansowych. Gdyż ona przez całe lata swojej kariery wystąpiła tylko w 2 tego typu programach, i to od czasu powrotu do Varius Manx zatem ostatnie 4 lata.
Nie wróżę jej sukcesu pewnie niedługo odpadnie jak to było w Tańcu z Gwiazdami doszła do 4 lub 5 odcinka.
Ludzie słuchają Varius Manx, chodzą na koncerty ale jakoś Kasia nie jest specjalnie uwielbiana. Mnie osobiście też trochę jej osoba drażni i zarówno ciekawi. Jestem zdania jak Mucha kim ona jest naprawdę. Czasami bywa jak taka mimoza i stoi jak słup, robi wrażenie snoba a innym razem jest wesoła babka. Tego jestem ciekaw aby bardziej odkryła siebie.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Odpadła jako pierwsza,ciesząc się , że odpada. Wręcz zrobiła z tego show... :roll: czekała na to, jak konkurencja otrzyma więcej punktów.

Nie podejrzałem , że Kaśka jest zdolna do ostawienia takiej akcji.

Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z „Dance Dance Dance”!

https://www.youtube.com/watch?v=VI5yCrBvKSw

Uwielbiam Kaśki płyty solowe, kochałem za niezależność, działalność pod prąd. Nie grzanie się w blasku fleszy... tak było ... a jak jest ? 8)

Pamiętam jak zarzekała się, że nigdy nie pójdzie do Tańca z Gwiazdami, do show z celebrytami i piórami. Życie ją zmieniło... powrót do VM miał być na krótko ...

Nie rozumiem, jej udziału w Dance Dance Dance. Wizerunkowo bardzo dużo straciła.


Live is brutal.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Angie29 »

Nie dziwię się Kasi. Wyleciała bo czuła już na sobie zbyt duża presję. Na pewno mijając na korytarzu Muchę nie będzie pałała do niej miłością. Ta mucha już mnie drażni aktorka od siedmiu boleści. Czemu nie znalazła innego obiektu takiej krytyki w postaci gwiazd Kurskiego Olka którego nie znoszę to dopiero mega sztywniak udający takiego wyluzowanego... Niestety TVP to TVP na całego i równowaga musi być a swoje gwiazdy Stacji muszą zajść jak najdalej. Porażka oglądałem przez przypadek i już więcej nie będę oglądał tego Show. Brawo dla Kasi. Mam nadzieję, że zajmie się koncertami i już nie pójdzie do telewizji do pożal się Boże tego typu programów.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Wszystko ok, tylko Kaśka nie jest w showbiznesie od roku... dokładnie wiedziała w czym i za ile monet bierze udział.

Afery ciąg dalszy. Kaśka była dziś gościem ( zapewne zgodnie z kontraktem programu, nie miała wyjścia. ) Pytania na śniadanie...
Moja szczera chęć uczenia się czegoś, przeżycia fajnej przygody - nie bez znaczenia był też wątek charytatywny, została mi szybko odebrana i jakby stałam się obiektem jednoosobowego tandetnego show, które nie zasługuje nawet na ripostę
Wierze, że wyciągnie wnioski.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

Nie ma co ukrywać - Kasia nie pokazała się w "Dance, dance, dance" z najlepszej strony. Mam wrażenie, że poszła tam tylko (albo przede wszystkim) dla pieniędzy.
Bardzo mało wiemy o jej życiu prywatnym, ale pamiętam, że kiedyś gdzieś powiedziała, że jest teraz w związku, więc kto wie, może to jej partner poradził jej, by już nie kreowała się na wielce alternatywną, niszową artystkę, tylko po prostu pozwoliła samej sobie zarabiać na sukcesach sprzed lat?
Kasia nigdy jeszcze nie śpiewała z Variusami tak długo jak teraz. Grała z nimi w latach 1996-1998, potem na rok zespół zawiesił działalność, Kasia w tym czasie wydała swoją pierwszą solową płytę, później w 2000 jeszcze na chwilę wrócili do wspólnego grania, razem obchodzili 10-lecie Varius Manx, ale już po kilku miesiącach ich drogi rozeszły się na dobre. Kasia wróciła do zespołu pod koniec 2015 i już od ponad 4 lat nieprzerwanie grają razem. A jej kariera solowa została zawieszona na kołku. :(
I jeszcze, jak już pisałem, Kasia została niedawno "ambasadorką" pewnej kliniki medycyny estetycznej. Dała sobie zrobić takie IMHO z deczka żenujące zdjęcia:
-> https://www.instagram.com/p/B7WD7L-F_Lx/
-> https://www.instagram.com/p/B9Jb4Q-JxVA/
-> https://www.instagram.com/p/B8_RtIYj2ZV/
-> https://www.instagram.com/p/B54lhkkjqJS/

Dzisiaj Kasia napisała na Faceboku:
Kasia Stankiewicz pisze:Gdańsk ❤️
Taka Publiczność to esencja życia dla artysty.
Jeszcze ją spijam, mimo, że jestem kilometry i godziny od Gdańska.
Jeśli słowa mają swój kres, to ja tego zaznałam dziś podczas tego koncertu.
Wzruszenie szczypiące w skórę najmocniej dało o sobie znak, kiedy Publiczność w całej filharmonii zaczęła śpiewać sama, poprostu przejęła moją rolę, naturalnie, niewymuszenie.
Takie sceny oglądałam niegdyś na filmach z moimi muzycznymi inspiracjami. Myślałam, że to, co czuje jeden człowiek stojący na scenie, podczas gdy tłum śpiewa jego piosenki, musi być najwyższym, kosmicznym doznaniem. Przeżyłam to dziś w całej swojej pełni, a żadne słowa nie oddadzą tego co czułam tam na scenie i co czuję teraz wracając do codzienności.
Poprostu kłaniam się Wam i chciałabym aby to już z Nami zostało!
OK, tylko że kiedy wydawała "Lucy and the Loop", powiedziała coś zupełnie innego:
Kasia Stankiewicz pisze:Wiesz, co to jest marzenie? To bardzo prywatny stan. Bardzo intymny. W twojej głowie od początku do końca, cały proces tego marzenia jest ważny. Każdy krok, który stawiasz w marzeniu, ma znaczenie. A kiedy pojawia się kłopot? Kiedy tylko epitafium tego marzenia staje się rzeczywistością. Ja przeżyłam ten stan. Ostatni moment mojego snu się spełnił. Stałam na scenie z przebojem, a przede mną tysiące ludzi śpiewających moją piosenkę. To jest najgorsze uczucie świata, kiedy spełnia się ostatnie kilka sekund twojego marzenia. Wtedy zaczynasz analizować i przestajesz czuć. I nagle wszystko traci moc, bo nie spełniły się ważne etapy tego marzenia. Więc przestałam marzyć. Przestałam śpiewać sobą.
Hipokryzja czy tylko zmiana zdania?

A Mucha jest, jaka jest. 10 lat temu była jurorką w jednej edycji "You can dance" i wtedy też robiła wokół siebie show. Kasia niepotrzebnie tak się przejmowała jej zachowaniem. Może myślała, że jeśli teraz nie odpadnie, to Mucha będzie się do niej doczepiać w każdym odcinku, tak jak przed laty Doda do Steczkowskiej?
Kasia i jej siostra tańczyły zachowawczo, asekuracyjnie w porównaniu do reszty uczestników, ale też były tam najstarsze i nie są sportsmenkami, więc miały pełne prawo radzić sobie kondycyjnie gorzej od innych. Mogły dać z siebie trochę więcej, no, ale nie dały - było, minęło.
Na koniec dzisiejszego wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" Kasia powiedziała, że chciałaby zrobić coś muzycznego wspólnie z siostrą. Przed laty siostra śpiewała u niej w chórkach, więc... kto wie?
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: kirin »

wrzuciłem parę fajnych perełek z Kasią :) jakby ktoś chciał :)

MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA

https://www.youtube.com/watch?v=-McKIm3 ... uzt1S-8p5U

koncert promujący END z 1998

https://www.youtube.com/watch?v=U0duuhu ... 3mpLmfVfd8
ODPOWIEDZ