Kasia Stankiewicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Piter »

Flux pisze:Pola Rise łączy siły z Kasią Stankiewicz.

Pola Rise & Kasia Stankiewicz - White heart (live @ Znajomi Znajomych)
https://www.youtube.com/watch?v=Pe6QN9Qk66Q
Wokalnie to jest przepaść między nimi.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Kamui Shiro »

Wojtuś pisze:Szczerze mówiąc to niestety jak dla mnie to nie ale kupiłem reedycję bo nie miałem pierwszego wydania Extrapopu a bardzo lubię tą płytę.
Hmm, to podobnie jak ja - mam zgrane tylko z netu piosenki z Extrapopu 2003. Ja też ją ogromnie lubię... jest bardzo odważna i przemyślana, choć pewnie nie do każdego trafiła.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Flux »

SKINNY feat. KASIA STANKIEWICZ "I WISH"
https://www.youtube.com/watch?v=pZ5AEA8iMuY&sns=fb
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: karen »

Kasia na Sylwestrze TVP2 wystąpi z Variusami, ma być też ich wspólna trasa w przyszłym roku, media pisały że Kasia PONOĆ wiosna zatańczy w polsatowskim show... :PP Ze spektakularnej solowej kariery nici-chyba finansowo też baaardzo słabo-skoro podejła takie nie inne decyzje
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: niuto »

W sumie w tych decyzjach nie ma nic złego. Najgorsze jest jednak to, że najpierw ktoś próbuje uchodzić nie wiadomo za jak wielką artystkę, która gardzi show biznesem, a potem jednak z podkulonym ogonem próbuje odgrzewać to, od czego się odcinała.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Piter »

Może tylko potrzebuje pieniędzy na własne projekty
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Blur »

niuto pisze: Najgorsze jest jednak to, że najpierw ktoś próbuje uchodzić nie wiadomo za jak wielką artystkę, która gardzi show biznesem, a potem jednak z podkulonym ogonem próbuje odgrzewać to, od czego się odcinała.
Czy ona kiedyś powiedziała, że tym gardzi? Unikała mediów kolorowych (i w ogóle mediów) jak mogła, ale czy od razu trzeba mówić, że gardziła? Dopóki mogła się bez tego obejść, dopóty się nie wychylała.
To jest pytanie, nie zarzut do Ciebie, bo nie wiem, nie znam Kaśki, na pewno inaczej to odbieram, ale wielu wywiadów z nią nie czytałem. Za to cenię za dwie ostatnie płyty i uważam, że jest szalenie niedoceniona.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: dorota »

jeśli ktoś wraca do swojego starego zespołu, od którego odcinał się tyle lat, to na pewno nie z sentymentu...

mam podobne odczucia co niuto .... w portfelu pustka to i Varius dobry (zresztą jemu też już zostało tylko granie do kotleta...)

a udział w Tańcu z Gwiazdami to już czysta desperacja i nie mówię tylko o Kasi, ale o wszystkich uczestnikach...zresztą wystarczy spojrzeć na "gwiazdy", jakie tam zapraszają, chyba z łapanki ... :facepalm:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Aro »

Przesadzacie. Odeszła od tego zespołu i to było jedyne odcięcie się. Nie wypowiadała się przez długie lata w ogóle na temat Variusa, żyła swoim zyciem, a Varius miał inne wokalistki. Nie sądzę, że nagle jej sie odmieniło. Może zwyczajnie przez lata sie nie kontaktowali ze sobą więc całe to "odcięcie" było naturalne. Z tego co pamiętam zaśpiewała "Orła cień" na koncercie charytatywnym dla Kuszyńskiej ładnych pare lat temu więc nie mówiła stanowczo "nie". Teraz tez zapewne pojawi się jako gość więc zaśpiewa na kilku koncertach i być może koniec. Niestety płyty się jej nie sprzedają, a z czegoś zyć trzeba więc nawet ten TzG mimo iż dla mnie zupełnie obciachowy no to jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć (o ile informacja jest prawdziwa).
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Piter »

Po prostu będzie z nimi obchodzić jubileusz. Edyta ma swój co roku. Pozwólcie Kasi i Variusom choć na jeden ; )
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: niuto »

Czy ona kiedyś powiedziała, że tym gardzi? Unikała mediów kolorowych (i w ogóle mediów) jak mogła, ale czy od razu trzeba mówić, że gardziła? Dopóki mogła się bez tego obejść, dopóty się nie wychylała.
Rzeczywiście takich słów z jej ust nie słyszałem, jednak przy wydaniu ostatniej płyty zachowywała się trochę tak, jakby stworzyła coś wspaniałego, czego zwykli śmiertelnicy nigdy nie zrozumieją... Ale może to jest tylko moje odczucie i taki naturalny sposób bycia Kasi (nieprzystępny). Powtórze, że samej decyzji nie krytykuję, każdy musi z czegoś żyć.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Flux »

Komercyjnie Stankiewicz poniosła klęskę, nie jest rozchwytywana, nie gra wielu koncertów, a występy w poznańskiej Meskalinie nie wystarczą nawet na pokrycie kosztów transportu. Jej ostatni album jest świetnie wyprodukowany, nie szczędzono na jakości brzmienia, a to pociągnęło za sobą ogromne koszta. Varius Manx obchodzi okrągły jubileusz, na występy nie zgodziły się ani Anita ani Monika, a zespół największe tryumfy świecił właśnie za czasów Lipnickiej i Stankiewicz. To też świadczy o atmosferze w zespole, że żadna wokalistka nie wytrzymała tam zbyt długo. To raczej jednorazowa akcja, mająca typowo odświętny charakter. Poza tym, trzeba jakoś finanse podreperować. Mam nadzieję, że na kolejną porcję solowych utworów :d
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Kamui Shiro »

dorota pisze:jeśli ktoś wraca do swojego starego zespołu, od którego odcinał się tyle lat, to na pewno nie z sentymentu...
Nie wiem, co mówiła lata temu, ale odkąd śledzę jej poczynania, czyli od 2004r., nie odcinała się i twierdziła ostatnio nawet, że ma sentyment i że dzięki "Orła cień" itd. się wybiła. Prędzej już Anita była na nie.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ediva »

"Powrót" do Varius to jeszcze nic. Kasia będzie wiosną fikać na parkiecie Tańca Z Gwiazdami. Tak, tak - wielka inteligentka i głęboka twórczyni Lucy, będzie tańcowała za pieniążki. Żarty się skończyły, męża i dziecko trzeba wykarmić, a Lucy im garnków suto nie napełniła. Życie. Tylko niech Kasia troszkę przybierze na wadze przed występami, bo schudnie z kości na ości... mam też przeczucie, że osunie się na parkiet połowie rumby :( A Tyszkiewicz tylko westchnie "Wiedziałam, że tak będzie..."
:taniec: :taniec2: :tanczy: :hula:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Aro »

ediva pisze: Tak, tak - wielka inteligentka i głęboka twórczyni Lucy
Koleżanka bredzi. Po ostatniej wizycie Kaski u Łukasza Jakóbiaka w kawalerce widać dokładnie, że to raczej normalna dziewczyna z dystansem do siebie która daje się namówić na spiewanie na klatce schodowej "Orła cień". Robicie z dziewczyny Bóg wie kogo...
ODPOWIEDZ