Kasia Stankiewicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: niuto »

Bardzo pozytywne wrażenie po występie Kasi z Variusami.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

W dzisiejszej powtórce ok. 19 na Dwójce puścili tylko Orla cień. I rzeczywiście bardzo fajnie to wyszło. Mieli tylko jedno wejście czy więcej? Co zagrali oprócz Orła?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Aro »

Ruchome piaski były i cover Adele - Rolling in the Deep.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: niuto »

Nie "Rolling...", a "Set fire to the rain".
Ostatnio zmieniony 01 sty 2016, 22:06 przez niuto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Aro »

A to sorry. Te piosenki mi się mylą. :lol3:

Tutaj znajdziecie występy Kaśki z Variusem http://www.sylwesterwtvp.tvp.pl/2217970 ... 015?page=4
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Nigdy nie mówi nigdy...

Kaśka zatańczy w TzG. Dziwne to wszystko, choć z drugiej strony pewnie sama stwierdziła że najwyższy czas coś zarobić na życie.

Trasa z Variusami, zainteresowanie swoja osobą ponownie mediów = nowe szanse, nowe projekty , a w końcu kasa.

Dwie solowe ostatnie płyt kosztowały majątek. Żyć z czegoś trzeba, a koncertów było nie wiele.
Patrze na obsadę i wydaje mi się , że jest mega słaba. Może więc i otworzy się szansa przed Kaśką na czołowe miejsce w tej edycji.

Life is brutal.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: niuto »

TzG już dawno stracił swoją moc kreowania/wskrzeszania gwiazd. Nie udało się Lesz, nie udało się Urbańskiej, nie udało się Opkupnik - nie uda się i Stankiewicz powrócić na szczyt. Ale troche pieniędzy oczywiście wpadnie. Decyzja Kaśki jednak mnie zaskoczyła.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

A jednak Kasia w wydaniu alternatywnym nie odeszła całkiem w zapomnienie...
Kasia Stankiewicz pisze:A ja tymczasem podpisuję płyty "Lucy And The Loop" bo okazało się, że jednak ktoś zechciał zakupić i poprosił o wiele podpisów oraz koncert! Niestety zamknięty, ale coś czuję, że niebawem będziemy jeszcze częściej spotykać się z Lucynką.


Jeden z fanów napisał dziś na profilu Kasi:
Lucy w wersji z fortepianem jest magią, ale chyba czas powtórzyć koncert z pełnym zespołem, w pełnych aranżacjach, może jakoś podbity? Albo najlepiej wszystkie płyty!
I Kasia odpowiedziała:
Kasia Stankiewicz pisze:jak ja pragnęłabym zagrać te płyty z pełnym składem, nawet nie wiesz! Ale niestety poza Tobą, może jeszcze kilka osób ma taką potrzebę. Nikt za to nie zapłaci i nie chodzi tylko o moje wynagrodzenie lecz o chociażby koszty. To są ludzie, ich praca. Zmagałam się z tym przez wiele lat i dopiero Lucy w składzie głos i fortepian zyskała uznanie i rozkręcające się zapotrzebowanie.
Kurczę, to smutne, że ona wprost przyznaje: "Nikt za to nie zapłaci"... Ale wielki szacun za szczerość...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

Kasia miała być jedną z gwiazd trasy "4. koncert muzyki filmowej + seriale", która zaczyna się jutro w Koszalinie. Tymczasem dzisiaj na Facebooku i Instagramie Kasi pojawiło się oświadczenie:
Kasia Stankiewicz pisze:Kochani,
z przykrością muszę Was poinformować, że nie zobaczymy się na wydarzeniach muzycznych w ramach trasy „Koncerty Muzyki Filmowej“. Powodem jest niedotrzymanie warunków postanowień umowy zawartej między mną a firmą Royal Concert reprezentowaną przez Pana Łukasza Wojtanowskiego, który pomimo wielokrotnych obietnic nie wywiązał się z zawartych w niej ustaleń finansowych.
Brawo Kasia! :klaszcze: Wreszcie któraś gwiazda otwarcie napisała prawdę o tej pseudoagencji.
I teraz HIT - 4 godziny później na fanpage'u Royal Concert pojawił się taki oto komunikat:
Łukasz Wojtanowski pisze:OŚWIADCZENIE ‼️
Z przykrością informujemy, że zmuszeni byliśmy zrezygnować ze współpracy z Panią Kasia Stankiewicz przy realizacji cyklu koncertów pod nazwą 4. Koncert Muzyki Filmowej. Zostało to spowodowane brakiem współpracy Pani Stankiewicz przy przygotowywaniu koncertów, a także ich promocji. Ponieważ sytuacja taka odbijała się niekorzystnie na pozostałych artystach zaangażowanych w realizację projektu, postanowiliśmy, w trosce o utrzymanie projektu jako całości, o rezygnacji ze współpracy z Panią Stankiewicz. I TO MIMO TEGO, ŻE JUŻ ZAPŁACILIŚMY FIRMIE WSKAZANEJ PRZEZ PANIĄ STANKIEWICZ Z GÓRY ZA 2 KONCERTY 24.000 PLN netto, CHOCIAŻ NIE DOSZŁO JESZCZE DO ŻADNEGO. Zważywszy jednak na postawę Pani Stankiewicz oraz jej brak zaangażowania w realizację projektu, odmówiliśmy zapłaty z góry za całą trasę koncertową, tj. 10 koncertów. Jest nam przykro z tego powodu, jednak decyzję taką podjęliśmy w trosce o zachowanie integralności projektu jako całości.

Łukasz Wojtanowski - Royal Concert
Oj, widać tutaj jego wk*rw. :lol3:
Ciekawe, czy ta sprawa będzie miała dalszy ciąg. Przecież Wojtanowski tutaj szkaluje Kasię, ja na jej miejscu skontaktowałbym się z prawnikami...

Niesamowite, że Royal Concert cały czas działa jak gdyby nigdy nic i wciąż ogłasza nowe koncerty. :roll:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Jutrzejszy koncert filmowy w Katowicach odwołany .

No ta ten koncert mogli ludzie zamienić bilety z dwóch odwołanych MM Justyny. :lol3:

Cugowski nic nie wie o koncercie w Koszalinie . Gra dzisiaj w Wawie ....


Cyrk na kółkach . W social mediach pojawiają się wpisy o nie zapłaconych fakturach .. muzykom , chórzystom i ekipie pracującej przy koncertach w roku 2019 .
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: endeven »

KrzysiekF pisze:No ta ten koncert mogli ludzie zamienić bilety z dwóch odwołanych MM Justyny. :lol3:

Cugowski nic nie wie o koncercie w Koszalinie . Gra dzisiaj w Wawie ....


Cyrk na kółkach . W social mediach pojawiają się wpisy o nie zapłaconych fakturach .. muzykom , chórzystom i ekipie pracującej przy koncertach w roku 2019 .

to jest naprawdę niewiarygodne.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: ray »

Tak jak przypuszczałem, Kasia zapowiedziała podjęcie kroków prawnych.
Kasia Stankiewicz pisze:Kochani, naprawdę wolałabym skupić się na prowadzeniu działalności artystycznej, niż wydawaniu kolejnych oświadczeń, jednakże działania podejmowane przez Pana Łukasza Wojtanowskiego reprezentującego Royal Concert wymagają mojej stanowczej reakcji.
Tak jak informowałam wczoraj, powodem mojej nieobecności na wydarzeniach muzycznych w ramach trasy „Koncerty Muzyki Filmowej” jest niewykonanie postanowień umowy przez organizatora koncertów – Royal Concert. Jestem profesjonalistką i takiej postawy oczekuję również od moich współpracowników, nie godzę się tym samym na nieprzestrzeganie zawartych umów. Zapewniam Was, że do chwili rezygnacji ze współpracy z Royal Concert, pozostawałam w gotowości do udziału w koncertach. Konsekwencją decyzji o udziale w „Koncertach Muzyki Filmowej” była rezygnacja z innych działań zawodowych, w których miałabym możliwość wystąpienia dla Was. Cała sytuacja jest więc dla mnie wyjątkowo przykra. Z uwagi na pojawiające się wątpliwości dotyczące wczorajszego oświadczenia opublikowanego przez Royal Concert, zaprzeczam, że to spółka zrezygnowała ze współpracy ze mną z powodu rzekomego braku współpracy przy przygotowaniu koncertów. Przedstawiony przez Royal Concert stan faktyczny sprawy, w szczególności w zakresie podejmowanych przez strony działań jest nieścisły i wprowadza w błąd. Pragnę wskazać, iż rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji narusza moje dobre imię i budowany przez lata wizerunek artystyczny. Nie tylko za skrajnie nieprofesjonalne, ale także za niezgodne z umową i obowiązującymi przepisami prawa, uznaję ponadto ujawnienie przez Pana Łukasza Wojtanowskiego reprezentującego Royal Concert, poufnych szczegółów umowy zawartej pomiędzy stronami. Z tych względów, jestem zmuszona przekazać informację, że nie mogę pozostać bierna wobec postawy Royal Concert, dlatego też zdecydowałam się na podjęcie stosownych kroków prawnych celem ochrony moich praw i słusznych interesów.
Robi się ciekawie...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Kamui Shiro »

Troszke zadecie wyczuwam, szczególnie z tymi czerwonym tlem i napisem "oswiadczenie" w kolejnym odcinku. Nie wiem, czy trzeba to tak zalatwiac. Tlumaczy sie winny. Wierze, ze K. Stankiewicz ma racje, ale czy nie szkodzi publiczna pyskówka sobie samej - nie wiem.

A te koncerty muzyki filmowej nie wiem, czy w ogóle tak bardzo potrzebne. Jakiegos pecha z nimi maja wyraznie...
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Kamui Shiro pisze:Troszke zadecie wyczuwam, szczególnie z tymi czerwonym tlem i napisem "oswiadczenie" w kolejnym odcinku. Nie wiem, czy trzeba to tak zalatwiac. Tlumaczy sie winny. Wierze, ze K. Stankiewicz ma racje, ale czy nie szkodzi publiczna pyskówka sobie samej - nie wiem.

A te koncerty muzyki filmowej nie wiem, czy w ogóle tak bardzo potrzebne. Jakiegos pecha z nimi maja wyraznie...
Winny się tłumaczy? Jasne, niech ją oczerniają a ona udaje, że nic się nie dzieje :d
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kasia Stankiewicz

Post autor: endeven »

Kamui Shiro pisze:Tlumaczy sie winny. Wierze, ze K. Stankiewicz ma racje, ale czy nie szkodzi publiczna pyskówka sobie samej - nie wiem.
Najwyrazniej Kaska ma mocniejszy kręgoslup moralny niz Steczkowska, skoro podejmuje działania wobec machlojek, a nie chowa głowy w piasek kiedy oszukuje sie jej fanow i naraza na straty finansowe.
ODPOWIEDZ