Reni Jusis

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Reni Jusis

Post autor: Grzechu »

Reni ma swietne teledyski (mowa szczegolnie o tych z Transmisji). Uwazam je za jedne z najlepszych wyprodukowanych kiedykolwiek w Polsce. Ostatni raz czy Its not enouh to po prostu cuda. Brawo takze za wlasny styl muzyczny, ktorego nikt w Polsce nie uprawia, oraz za indywidualnosc.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Reni Jusis

Post autor: Estratos »

It's not enough mi sie nie podoba, ale "Ostatni raz" jest boski
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Reni Jusis

Post autor: grzechoo »

Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Reni Jusis

Post autor: Grzechu »

Dzieki grzechoo!!! Co to byl za koncert ?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Reni Jusis

Post autor: grzechoo »

Grzechu pisze:Dzieki grzechoo!!! Co to byl za koncert ?
A tego to nie wiem, to ściagnięte, nawet nie było podpisane ze to wersja live
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Reni Jusis

Post autor: Bob »

W koncu zobaczyłem klip Reni, znakomity, ukłon w strone Kylie, chyba bardziej z racji solidaryzowania się w chorobie, bo kadry wypisz wymaluj jak z I belive...Swietna robota. Gratuluję !
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Reni Jusis

Post autor: Kamui Shiro »

No! Reni jest jedyną teraz w Polsce osobą od takiej muzyki, która robi coś oryginalnego i dorównującego europejskiemu graniu. Niestety, u nas jej nie docenią :/ "Kilka prostych prawd" ślizga się w trzeciej dziesiątce 30 Ton... a wyżej same koszmary :roll: cała ta lista to pyszne rodzynki w cieście ze śmieci i rupieci.

"Kilka prostych prawd" mnie az tak nie zachwyca, chociaż to porządny kawałek i świetny, mądry tekst - bardziej porywaja mnie wcześniejsze utwory *_* z "Kiedyś cię znajdę" na czele :D lubię też na przykład "Zakręconą", "Nigdy ciebie nie zapomnę"... i inne hity też :] "Zostawcie mnie" jakieś dziwne było ^^ ale również udane.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Reni Jusis

Post autor: Marrcino »

Zajrzalem na stronke Reni www.renijusis.com I stwierdzam,że ona sie ciagle rozwija. Wszystko fajnie zaplanowane,płyta 5 czerwca,nowy singiel,fan-club. Caly czas nagrywa świetne kawałki na wysokim poziomie. A nasza Edyta nawet strony nie ma. Wstyd!!!!!!
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Reni Jusis

Post autor: Marcin A. »

Do tego wszystkiego Renatka ma jeszcze czas na bywanie na salonach.Nie wiem jak i kiedy Ona to wszystko robi,ale efekty sa zauważalne.Zazdroszczę fanom Renatki...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Reni Jusis

Post autor: ANETA »

Ja im nie zazdroszcze - głos Reni jest prawie na poziomie Mandaryny a styl ubioru ich idolki jest godny pozałowania. Nie lubie takiego dresiarskiego stylu.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Reni Jusis

Post autor: Marrcino »

ANETA pisze:głos Reni jest prawie na poziomie Mandaryny
:shock: :shock: :shock: :shock: Zupełnie jakbym słyszał Edyte: "Madonna -wulgarne beztalencie. "

Wiadomo ze Reni nie ma głosu jak Edyta ale przynajmniej tworzy muzyke na poziomie. :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Reni Jusis

Post autor: KrzysiekF »

Pamiętam Reni, kiedy jeszcze występowała na malutkich piknikach nad morzem jak również w malutkich miejscowościach w Polsce...:) Najpierw był hit Zakrecona..póżniej jakby o reni troche ucichło:) Wróciła w wielkim stylu CD TRANSMISJA...Jednego możemy Reni na pewno zazdrościc. Super menegera, który odpisuje na meile w ciągu 24 h...doskonałej organizacji i produkcji teledysków, które stoją na wysokim poziomie...

Nigdy za Reni specjalnie nie przepadałem :) Kiedy włożyłem pierwszy raz TRANSMISJE nie wychodziła z odtwarzacza kilka pięknych dni..teraz często do niej wracam:)


Sama Edyta w kilku wywiadach powiedziała , że podoba jej się muzyka Reni :) co naprawdę trzeba uznać za duży komplement:) Sczególnie biorąc pod uwagę ocenę MADONNY 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Reni Jusis

Post autor: vanity »

KrzysiekF pisze:Pamiętam Reni, kiedy jeszcze występowała na malutkich piknikach nad morzem jak również w malutkich miejscowościach w Polsce...:) Najpierw był hit Zakrecona..póżniej jakby o reni troche ucichło:) Wróciła w wielkim stylu CD TRANSMISJA...Jednego możemy Reni na pewno zazdrościc. Super menegera, który odpisuje na meile w ciągu 24 h...doskonałej organizacji i produkcji teledysków, które stoją na wysokim poziomie...
i do tego jak o niej piszą to dlatego że coś nagrała itd itp, no z bankietów też, ale bankiet to nie skandal....
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Reni Jusis

Post autor: Gabra »

KrzysiekF pisze:Jednego możemy Reni na pewno zazdrościc. Super menegera, który odpisuje na meile w ciągu 24 h...
a próbowałeś się kiedyś skontaktować z Moniką Gawlińską? :D to jest manager! :)

a Reni bardzo lubię i jej głos też. w ubiegłym roku świetnie śpiewała nie wiem czy sopot, czy opole, ale po tym występnie nie można było powiedzieć że Reni głosu nie ma :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2006, 17:31 przez Gabra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Reni Jusis

Post autor: KrzysiekF »

Gabra pisze:
KrzysiekF pisze:Jednego możemy Reni na pewno zazdrościc. Super menegera, który odpisuje na meile w ciągu 24 h...
próbowałeś się kiedyś skontaktować z Moniką Gawlińską? :D to jest manager! :)

a Reni bardzo lubię i jej głos też. w ubiegłym roku świetnie śpiewała nie wiem czy sopot, czy opole, ale po tym występnie nie można było powiedzieć że Reni głosu nie ma :)
Z Michałem Przytułą...

[ Dodano: 2006-04-23, 17:17 ]
Właśnie słucham utworu MAGNES ...to Reni ma HITA....
ODPOWIEDZ