VARIUS MANX

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!

Która wokalistka VM jest dla Ciebie najlepsza?

Anita Lipnicka
50
39%
Kasia Stankiewicz
49
39%
Monika Kuszyńska
14
11%
Wszystkie :)
5
4%
Żadna :/
8
6%
Najbardziej lubię śpiew Roberta Jansona :D
1
1%
 
Liczba głosów: 127

Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: VARIUS MANX

Post autor: ANETA »

Oby szybko wrocili do zdrowia. Nigdy nie przepadalam zbytnio za Varius Manx no ale w obliczu wypadku solidaryzuje sie
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: VARIUS MANX

Post autor: Virtual Tom »

variusmanx.pl pisze:Monika Kuszyńska i Robert Janson ulegli poważnemu wypadkowi samochodowemu. W niedzielę rano, gdy Zespół wracał z sobotniego koncertu w Miliczu, samochód prowadzony przez Roberta, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Samochodem tym jechał także Leszek Kupiec i Michał Marciniak. Leszkowi nic się nie stało, Michał ma złamany obojczyk. Stan Roberta Jansona i Moniki Kuszyńskiej jest poważny. Monika przeszła operację kręgosłupa. Liczne obrażenia Roberta uniemożliwiają przeprowadzenie podobnej operacji, gdyż również u niego stwierdzono złamanie kręgosłupa.
Dziękujemy wszystkim fanom, przyjaciołom i kolegom z branży za słowa otuchy i oferowaną pomoc. Wasze wsparcie jest dla nas wielką pomocą.
W miarę możliwości będziemy informować o stanie zdrowia Moniki i Roberta.
Bądźcie z nami!
Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! ;(
Piter pisze:W dziesiejszym łódzkim dodatku do GW jest napisane, że stan Jansona jest bardzo ciężki. Janson jest nieprzytomny, pod respiratorem i- jak twierdzi lekarz- jego życiu zagraża niebezpieczeństwo.
;(
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: Ravek »

Monika Kuszyńska i Robert Janson z zespołu Varius Manx ulegli bardzo powaznemu wypadkowi. Oboje są w cięzkim stanie! Wpisz swoje życzenia dla nich na http://variusmanx.blog.interia.pl



Przekaż tą wiadomośc wszystkim na GG i mailem!

Do MAgdymiecz... ten temat jest zupelnie inny od tego, zalozonego przeze mnie... nie bede komentowal Twojego zachowania, bo jeszcze mnie zbanujesz... Ale mam o Tobie baaaaaaaardzo złe zdanie!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: VARIUS MANX

Post autor: Magda M »

Raveku, nie mam zamiaru Cie banować bo nie ma powodu :roll: :shock:

A w tym temacie juz od wczoraj toczy sie dyskusja na ten temat wiec nie widze problemu by tworzyc nowy temat - Twoj post wcale sie nie rózni od postów wyzej :roll: .Tak wogole to lepiej isc sie pomodlic "samemu z siebie" aniżeli szopke z tego robic - bo dla mnie to jest szopka :roll: Rozsylanie po gg i mailach. Przykre jest to co sie stało im stało .. ale...

Mam nadzieje ze szybko wróca do zdrowia...
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: Ravek »

Przede wszystkim nie RAVEKU a RAVKU. Twoj wpis troszke nie na temat. A komentarz o szopce p[rzynajmniej glupkowato brzmi... Pamietaj, kto mieczem wojuje ten od miecza zginie... :edi:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: VARIUS MANX

Post autor: Magda M »

Ehh, RAVKU, miecza sie nie boje.... A zdania o szopce tłumaczyć chyba nie musze.. Chyba kto powinien ten zrozumiał.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: VARIUS MANX

Post autor: Marcin A. »

Wracając do tematu ankiety,dla mnie najlepszą wokalistką była zdecydowanie Kasia Stankiewicz.Jak pomyslę sobie o piosence "Czy tak chcesz"....kurcze to dopiero swietny numer.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: VARIUS MANX

Post autor: coctu »

wracajac do tematu mieczy i wojowania, to ty ravku niezbyt rycersko zwracasz sie do kobiet. naprawde zapomniales rycerzyku, ze dobre zachowanie sie w stosunku do nas niewiast bylo zaleta wszystkich rycerzy. juz nie jest? ;( :?
kto wogole smial pasowac ciebie na rycerza? :shock:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: B@r »

magdamiecz pisze:miecza sie nie boje
No ba, MadziuMIECZ. :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: VARIUS MANX

Post autor: monia80 »

Nie lubie moniki kuszynskiej ani jako wokalistki ani jako czlowieka-ale powiem, ze nie wazne komu by sie taka tragedia przydazyla ,kazdego czlowieka zaluje i jestem wrazliwa na cierpienie innych -az mnie ciarki przeszly jak sie dzisiaj o tym dowiedzialam. Zycze jej powrotu do zdrowia i robertowi.

Jezeli chodzi o ankiete to ja zdecydownie najbardziej lubie anitke lipnicka-po jej odejsciu nigdy ten zespol juz nie byl tak dobry.

Boziu mniej w opiece moja kochana Edzie-tylko o to Cie prosze ,bo sie bardzo boje o Nia.Tak bardzo ja kocham--niedawno doda teraz monika -ostanio tyle znanych osob ulega jakims tragediom :( :( :( -non stop sie slyszy-zawsze jak otwieram internet to w strachu i doslownie nie ma dnia ,zeby nie bylo napisane o czyjejs smierci,tragedii :( :( jezuu niedalabym radu ,gdyby mojej edzi cos sie stalo-mniej nasza kochana duszyczke w opiece.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: VARIUS MANX

Post autor: Magda M »

Po wypadku samochodowym, który miał miejsce w niedzielę, stan Moniki Kuszyńskiej i Roberta Jansona nadal jest ciężki. Kuszyńska doznała poważnego urazu kręgosłupa – ma zmiażdżone dwa kręgi. Według informacji Faktu, wokalistka nadal nie odzyskała czucia w nogach i nie można wykluczyć, że będzie do końca życia sparaliżowana.
Lekarze wciąż każą nam czekać. Wciąż nie ma ostatecznej diagnozy – mówi ojciec Kuszyńskiej. Pomoc proponuje też Paweł Rurak-Sokal, były przyjaciel Kuszyńskiej, lider zespołu Blue Cafe. Jeśli będzie trzeba, sprowadzę specjalistów od kręgosłupa z Indii – mówi.
Stan Jansona też jest niepewny. On także przeszedł operację kręgosłupa. Poza tym, ma złamany bark, żebro i stłuczone płuca. Nadal leży na oddziale intensywnej terapii, gdzie towarzyszy mu żona.
Ich stan jest stabilny. Ale dopiero za kilka dni będzie można stwierdzić na pewno, że nie grozi im paraliż – mówi doktor Tomasz Zawada, zastępca ordynatora oddziału intensywnej terapii.
Najsmutniejsze w tej historii jest to, że najprawdopodobniej winnym wypadku jest Janson, który prowadził zbyt szybko.
tlen.pl

Fakt juz zaczyna bawić sie w gdybanie....

Mam nadzieje ze Monia i Robert wyjdą cało i zdrowo z tego wszystkiego....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: B@r »

magdamiecz pisze:Fakt juz zaczyna bawić sie w gdybanie....
A inne, teoretycznie powazne portale, powtarzaja.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: VARIUS MANX

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:Najsmutniejsze w tej historii jest to, że najprawdopodobniej winnym wypadku jest Janson, który prowadził zbyt szybko.

tlen.pl

Fakt juz zaczyna bawić sie w gdybanie....
dziś w Uwadze o tym było. jechali tą drogą, było jeśli dobrze pamiętam w tym miejscu ograniczenie prędkości do 70 km/h. obrażenia mają jakby maluchem jechali .... a jechali terenowcem, które są z reguły wzmocnionymi samochodami na mocne udarzenia, ze zdjęć powypadku widać że nieźle był uszkodzony.
ja nie chcę krakać, ale nie wygląda to ciekawie, bo przecież nie można wszystkiego zwalać na złą pogodę i drzewa.... szczególnie VIPy.... czasem myślę, że gdyby nie drzewa, to już wogóle każdy by jeżdził ile mu "zegarek" pozwala jak w formule1....

Monice i Robertowi życzę powrotu do zdrowia :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: VARIUS MANX

Post autor: grzechoo »

Stan poszkodowanych w niedawnym wypadku samochodowym muzyków Varius Manx jest ciężki, aczkolwiek Robert Janson i Monika Kuszyńska czują się lepiej. "Wierzymy, że wszystko będzie bardzo dobrze" - powiedziała nam menedżerka zespołu.
Więcej na: http://muzyka.onet.pl/0,1331743,newsy.html
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: VARIUS MANX

Post autor: Gabra »

W związku z wypadkiem zespołu wszyscy, którym los Moniki i Roberta nie jest obojętny proszone są o wysłanie kartki pocztowej z życzeniami na adres:

MONIKA MUSZYŃSKA (Varius Manx) Pacjentka
4 Wojskowy Szpital Kliniczny
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
50-981 Wrocław, ul. R. Weigla 5

oraz

ROBERT JANSON (Varius Manx) Pacjent
4 Wojskowy Szpital Kliniczny
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
50-981 Wrocław, ul. R. Weigla 5

Na pewno doda im to otuchy. Będzie także miłym gestem każdego fana.
Informuje ponad to, że Monika i Robert leżą na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM) gdzie nie są dostarczane kwiaty.


dostałam takiego maila od osoby, ktora ma bliski kontakt z zespolem...
ODPOWIEDZ