VARIUS MANX

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ

Która wokalistka VM jest dla Ciebie najlepsza?

Anita Lipnicka
50
39%
Kasia Stankiewicz
49
39%
Monika Kuszyńska
14
11%
Wszystkie :)
5
4%
Żadna :/
8
6%
Najbardziej lubię śpiew Roberta Jansona :D
1
1%
 
Liczba głosów: 127

magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: magda s »

ten wypadek potwierdził moje przekonanie o naszym NARODZIE!!!żenada!!!najpierw Otylia,teraz Variusi nie mówiąc już,że na Naszą Edi ciągle naskakują internauci.i to właśnie oni doprowadzają mnie do pasjiiiii :646: jka można wypisywać takie rzeczy??,że nie żal nikomu Moniki,bo brzydko śpiewa..ludzie #CIACH#!!!!!!!!!!!!!!nie będę mówiła innych wypowiedzi,bo skzoda moich słów!!
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: VARIUS MANX

Post autor: Monika23 »

Wypocin niektorych internatow nie ma co czytac, bo mozna sie tylko wkurzyc. Zero wspolczucia dla innych, zero !! i taka glupota z niektorych postow, ze szok!:(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: B@r »

Komentarze na necie na pewno sa ponizej ludzkiego poziomu, chyba Natalia Kukulska zapytana czy czyta o sobie komentarze na necie odpowiedziala, ze nie, bo to "kanalizacja". Miala racje.

Variusow bardzo lubilam za czasow Anity i wtedy ich sluchalam, z Kasia juz mniej, z Monika juz nie, niemniej nie zmienia to tego, ze bardzo wspolczuje. Monika zdaje sie jest w moim wieku, jesli bedzie sparalizowana, to cos potwornego. ;( Robert Janson - wkurzyl mnie kiedys swoimi komentarzami, ze kazda jego plyta musi sie odbrze sprzedac, ale cenie go za umiejetnosci kompozytorskie i tez goscia zal. Operacje kregoslupa to nie zabawa. Naprawde boje sie, ze oni moga byc przynajmniej czesciowo sparalizowani. ;(
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: VARIUS MANX

Post autor: homerowa »

Rehabilitacja Moniki!
Po niedzielnej operacji kręgosłupa, wokalistka Varius Manx - Monika Kuszyńska, rozpocznie okres rehabilitacji. W tym celu zostanie przetransportowana do jednego z polskich szpitali rehabilitacyjnych. Obecnie trają ustalenia najlepszego dla Moniki ośrodka.
Wyślij kartkę pocztową do Moniki i Roberta!
Wszyscy, którzy chcą przekazać życzenia Monice i Robertowi, mogą wysłać kartkę pocztową na adres:
Skrytka Pocztowa 67, 63-600 Kępno. Kartki te na bieżąco będą przekazywane członkom Varius Manx.
Cytaty pochodza z oficjalnej strony www.variusmanx.pl
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: VARIUS MANX

Post autor: Marcin »

Pomóż muzykom Varius Manx
Po niedawnym wypadku samochodowym Monikę Kuszyńską i Roberta Jansona z Varius Manx czeka długa i kosztowna rehabilitacja. Fani mogą pomóc muzykom w powrocie do zdrowia.
Polska Fundacja Muzyczna, której celem jest niesienie pomocy ludziom ze świata muzyki znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, uruchomiła specjalne subkonto, na które można wpłacać pieniądze na leczenie poszkodowanych muzyków Varius Manx. Oto numer konta, na który można wpłacać pieniądze na leczenie poszkodowanych muzyków:

NORDEA BANK S.A. I Oddział w Warszawie
nr konta 42 1440 1101 0000 0000 0489 4766
z dopiskiem VARIUS MANX.

Monika Paprocka, menedżerka Varius Manx, przybliżyła nam okoliczności, w jakich doszło do wypadku. "Na drodze były pyły z pola, które nawiał wiatr, taką mi podano informację. Popadał deszcz i przez to utworzyła się taka breja, i na niej samochód się poślizgnął. Przy tej drodze jest mnóstwo krzyży, co świadczy o tym, że jest to bardzo trefne miejsce, źle wyprofilowane" – mówiła menedżerka Varius Manx.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w niedzielę, 28 maja rano, przy drodze koło Milicza (Dolnośląskie). Dzień wcześniej, wieczorem grupa występowała w tym mieście.


http://muzyka.onet.pl/0,1334875,newsy.html
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: Pawel »

Poszkodowana w wypadku samochodowym koło Milicza wokalistka Varius Manx Monika Kuszyńska została przetransportowana do jednego ze szpitali w centralnej Polsce. Ranny w tym samym wypadku lider zespołu Robert Janson wciąż przebywa we wrocławskim szpitalu wojskowym. Oboje doznali urazów kręgosłupa, ich stan jest poważny.

"Monika została przewieziona do bardzo dobrego ośrodka w centralnej Polsce, ale ona sama, jak również rodzina, nie życzą sobie, żeby informować, gdzie to jest. Nie mogę też udzielić dokładniejszej informacji o jej stanie zdrowia. Dziś jadę do Wrocławia do Roberta, który ma urodziny" - powiedziała PAP menadżerka Varius Manx, Monika Paprocka.

Fani zmartwieni stanem zdrowia Kuszyńskiej i również poszkodowanego w wypadku założyciela zespołu Roberta Jansona mogą wysyłać kartki pocztowe na adres: skrytka pocztowa 67, 63-600 Kępno, które zostaną następnie przekazane muzykom.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VARIUS MANX

Post autor: B@r »

Strasznie mi zal tej dziewczyny. Mam nadzieje, ze bedzie mogla chodzic, ale zapewne czeka ja dluga i zmudna rehabilitacja. ;(
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: VARIUS MANX

Post autor: Gabra »

Tu taka niespodzianka :D
Obrazek

Szansa na sukces. Rok 1995. Występ 18latki z Działdowa, nikomu nieznanej Kasi Stankiewicz, w programie "Szansa na sukces" z zespołem Varius Manx. Bardzo ładne wykonanie piosenki "Zamigotał świat" ;)

http://youtube.com/watch?v=zFIWCPsjdK8

[ Dodano: 2006-06-20, 15:28 ]
a tak nawiasem, zapraszam Was w najblizszym czasie na www.variusmanx.za.pl , przygotowuję dużą niespodziankę :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: VARIUS MANX

Post autor: Marek »

Obrazek
Na pierwsze w historii DVD Varius Manx, jednego z najpopularniejszych i najlepszych polskich zespołów pop-rockowych, trafią utwory z udziałem trzech znakomitych wokalistek: Anity Lipnickiej, Kasi Stankiewicz i Moniki Kuszyńskiej. Tym sposobem usłyszymy największe przeboje grupy zarejestrowane m.in. podczas występów w studio TVP w Krakowie i Łodzi z udziałem publiczności. "Zanim zrozumiesz" w wykonaniu Anity Lipnickiej (Sopot 1994 - Grand Prix i nagroda dziennikarzy) jak i "Moje Eldorado" z udziałem Moniki Kuszyńskiej (Karlsham 2002 - Grand Prix Festiwalu Krajów Nadbałtyckich) połączone zostały z wręczeniem zespołowi nagród na wspomnianych festiwalach. Na DVD zobaczymy widowiskowe wykonania takich przebojów jak "Piosenka Księżycowa", �Zanim rozumiesz", "Orła cień", "Ruchome piaski", "Maj", "Moje Eldorado" i wiele innych. Wśród bonusów znajdą się m.in. wideoklipy zespołu. Limitowana wersja zawiera dodatkową płytę CD "Best Of" z 11 najlepszymi kawałkami zespołu.

Premiera 26-06-2006

DVD
Anita Lipnicka
1.Piosenka Księżycowa
(Muzyczny Gwiazdozbór)
2.Zabij Mnie
(Elf)
3.Wolne Ptaki
(Elf)
4.Pocałuj Noc
(Elf)
5.Tokyo
(Recital)
6.Piosenka Księżycowa
(Recital)
7.In Spite Of All
(Recital)
8.Zanim Zrozumiesz
(Recital)
9.The Gardeners
(Recital)
10.Wstyd
(Recital)
11.Zanim Zrozumiesz
(Sopot 1994)

Kasia Stankiewicz
12.A Prisoner
(Koncert End)
13.Życie Bez Fałszu
(Koncert End)
14.Ten Sen
(Koncert End)
15.Najmniesze Państwo Świata
(Koncert End)
16.Kiedy Mnie Malujesz
(Koncert End)
17.Orła Cień
(Koncert End)

Monika Kuszyńska
18.Maj
(Opole 2004)
19.Pocałuj Noc
(Opole 2004)
20.Pamietaj Mnie
(Opole 2004)
21.Piosenka Księżycowa
(Opole 2004)
22.Moje Eldorado
(Opole 2004)
23.Orła Cień
(Opole 2004)
24.Moje Eldorado
(Karlsham 2002)
25.Blind Faith
(Twarze Rocka)
26.Say Me To Day
(Twarze Rocka)
27.Distant Heartbeat
(Twarze Rocka)
28.Bezimienna
(Koncert W Polskim Radio Z 8.O4.2006)
29.Happy People
(Koncert W Polskim Radio Z 8.04.2006)
30.Jestem Tobą
(Koncert W Polskim Radio Z 8.04.2006)

Videoklipy
31.Orła Cień
Stankiewicz [Videoklip]
32.Ruchome Piaski
Stankiewicz [Videoklip]
33.Bezimienna
Kuszyńska [Videoklip]
34.Jestem Tobą
Kuszyńska [Videoklip]
35.Jestem Twoją Afryką
Kuszyńska [Videoklip]
36.Sonny
Kuszyńska [Videoklip]

Dodatki
37.[Bio]
38.[Animowane Menu]
39.[Dyskografia]
40.[Galeria Foto]
41.[Dodatki Na Pulpit]
42.[Linki]

CD
1.Zanim Zrozumiesz
2.Piosenka Księżycowa
3.Tokyo
4.Pocału Noc
5.Zabij Mnie
6.Wstyd
7.Orła Cień
8.Ruchome Piaski
9.Ten Sen
10.Maj
11.Bezimienna
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: VARIUS MANX

Post autor: Monika23 »

Zazdroszcze fanom VM tego wydawnictwa :)
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: VARIUS MANX

Post autor: Gabra »

AAAAAAAAAAAAAA!!! Jak się cieszę :D:D Jak dostałam tego maila z oficjalnej myślałam, że zacznę skakać z radości :)))
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: VARIUS MANX

Post autor: grzechoo »

Gdyby coś podobnego z Edytą wydano to jak My byśmy skakali :hura: :064: :509:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: VARIUS MANX

Post autor: Gabra »

grzechoo pisze:Gdyby coś podobnego z Edytą wydano to jak My byśmy skakali
w cuda wierzysz? :P

dodalam na www.variusmanx.za.pl :
- koncert pożegnalny dla Anity
- występ w programie "Clipol" (jedyne znane mi wykonanie utworu "Mój przyjaciel" w telewizji)

;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: VARIUS MANX

Post autor: grzechoo »

Gabra pisze:w cuda wierzysz?
Czasem trzeba, ale w ten cud to akurat nie wierzę
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: VARIUS MANX

Post autor: Marek »

Gabra pisze:AAAAAAAAAAAAAA!!! Jak się cieszę :D:D Jak dostałam tego maila z oficjalnej myślałam, że zacznę skakać z radości :)))
to tak jak ja :D nawet nie wiedziałem że jest planowane wydanie DVD a tu proszę na 5 dni przed premierą informacja że będzie wydana płyta/płyty :)
Tylko cena troche przytłacza tą radość :d Wydane będą dwie edycja pierwsza za 59.99zł druga 2xDVD za 75.99zł
http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=93 ... 6325fa5b92

zaczynam zbierać kasiorke ;)
ODPOWIEDZ