Kasia Kowalska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Gosia1423 »

Kasia postanowiła się do tego odnieść i wyłączyła komentarze na ig.
Kochani, bardzo wam współczuję. Wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni, no jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego... Przecież to niesprawiedliwe, najpierw podejrzewają lekarze, że to ten, a później, że to nie ten, okropieństwo! Przecież teraz nasze łzy i modlitwy straciły na wartości... Jak śmiałaś córeczko zachorować jednak na cos innego!? Piszą do ciebie pełni troski rodacy.
Mam dla was jednak nadzieję. Przytoczę rozmowę dwóch pań w kolejce. "Słysza pani, że ta córka Kowalskiej nie miała tego koronawirusa?". A druga na to: "Co pani powie, a tak płakała jej matka ... No ale jak nie miała, to może jeszcze zachorować" - dodaje pani po chwili. Jak mawiał Janusz Głowacki: "Póki jest nadzieja na zemstę, można wiele przetrzymać"
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Kasia Kowalska

Post autor: aśka »

Ten zaczepiający ton jest wg mnie tutaj zupełnie niepotrzebny, ale może to jest sposób by dotrzeć do niektórych osób. :roll:
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: fookmetoo »

To już wiadomo że to było przedawkowanie?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Gosia1423 »

Myślę, że mogło to być przedawkowanie, choć tu Kasia sugeruje innego wirusa: "najpierw podejrzewają lekarze, że to ten, a później, że to nie ten".
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: fookmetoo »

no to po poszukaniu w necie okazuje się że jakaś pielęgniarka z tego szpitala świadoma medialności danej pacjentki udostępniła informacje o tym że było to przedawkowanie narkotyków twardych, ale chyba już została zwolniona.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

No ktoś życzliwy powinien jej doradzić żeby na razie odpusciła sobie wszelkie komentarze w mediach społecznosciowych , ale byc moze nie ma życzliwych osób wokół siebie. Wiadomo co by dziecku nie było to matka bedzie cierpiała i przeżywała, i mówię na bank wypuszczając to video nie wiedziała co tak naprawde córce jest, jakby wiedziała to w życiu nic ona by nie nagłosniała, moze ktoś by puscił ploty jakieś nie ona.
Tyle dobrego ze córka zrobiła swój profil prywatny na Instagramie, bo też juz jakies foty dodawała, a Kaska zamkneła mozliwość komentowania, bo takiego szamba pomyj jak u niej to chyba nigdzie nie widziałam (znaczy owszem jakiej pudelki etc, ale nie na profilach osób znanych-no moze wszystkiego nie sledzę ale niewidziałam), wyzywanie od szmat k... etc. Szok jaki hejt.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Wojtuś »

Ja jej bardzo współczuję, bo nic takiego dziewczyna nie zrobiła, do tego wiele przeżyła a teraz taka fala hejtu.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Szkoda. Kaśka ledwo co wyszła z depresji, z boreliozy , wyjazdy ayahaszki itd... Jest bardzo dużo o przeżyciach ostatnich lat na płycie AYA.

Trzymam za Nią kciuki, oby to się nie skończyło znów czymś poważnym. Córka już dorosła, jej wybory, dużo przeżyć, problemy rodzinne , ojciec itd...

Niestety, hejt wylewają ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia. Bo przecież wszyscy z Nich mają sielankę w życiu, kochające rodziny i 0 problemów. Polska Wita.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Kilka miesięcy temu podobny hejt na Szulim bo jej mąż sie utopił a na łódce był z inną kobieta, wiec trzeba było jeszcze Agnieszce dokopać, aczkolwiek hejt był na portalach ona na szczęście miała wyłączone komentowanie, to tyle tego że nie czyła tego u siebie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Kowalska

Post autor: ray »

Dzisiaj wreszcie ukazała się piosenka do serialu "Motyw", którą Kasia nagrała jeszcze w zeszłym roku.

Motyw: Tylko u nas - Piosenka Kasi Kowalskiej "Przerwij sen"!:
https://www.tvn.pl/seriale/motyw,61,pc/ ... j5qr5Mo7x4

Bardzo fajny numer, w mrocznym klimacie, trochę przypomina Ayę. :klaszcze:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Grzegorz »

Spoko utwór. Serial świetny! Michał Czernecki zagrał fenomenalnie! :ha: Bardzo polubiłem go jako aktora, zresztą w kabarecie też się odnalazł. Tylko czemu utwór pojawił się o zakończeniu sezonu?? Powinno być odwrotnie chyba, skoro utwór ma promować 8)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Kasia Kowalska

Post autor: pijej1 »

Utwór promował zakończenie a nie początek przecież :lol3:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Grzegorz »

pijej1 pisze:Utwór promował zakończenie a nie początek przecież
Ech, lepiej późno niż później... :)
ODPOWIEDZ