Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

:)

Ja nie wiem, ale mnie jej osoba nie drazni. Co tam Doda, ktora palnie co jakis czas glupote albo zaklnie nie robiac przy tym nikomu krzywdy. Niech sobie spiewa dla tych, ktorzy chca jej sluchac ... :wink2:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Virgin & Doda

Post autor: Piter »

kinga pisze: będa krzyczeć: "Doda, zrób mi loda!", bo z tym im się wlasnie Doda kojarzy.
A do Edyty nie leciały nigdy teksty typu "pokaż cycki"? Bo wiem, że do Kayah na przykład - tak, a nie jest ona przecież osobą Bóg wie jak wyzywającą. Myślę sobie, że wystarczy być po prostu seksowną kobietą, żeby dostać takim tekstem od ćwoka.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Virgin & Doda

Post autor: Grzechu »

Monika23 pisze:wg mnie takie teksty swiadcza tylko o osobach, ktore je wypowiadaja.
Oczywiscie ze tak
Monika23 pisze: Ja nie wiem, ale mnie jej osoba nie drazni. Co tam Doda, ktora palnie co jakis czas glupote albo zaklnie nie robiac przy tym nikomu krzywdy. Niech sobie spiewa dla tych, ktorzy chca jej sluchac ... :wink2:
Trudno sie nie zgodzic...

Dziwi mnie skad z niektorych z was jest tyle nienawisci :? Rzeczywiscie Doda jest kontrwersyjna, pozatym ja tez nie wszystkich artystow lubie ale nie mam w sobie tyle nienawisci i nie pluje na nich przy kazdej nadazajecej sie okazji :roll: Wyrazy wspolczucia...
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marcin A. »

Każde 5 minut kiedyś się skończy. Doda swoim chamstwem i arogancją nisko upadnie..... zobaczycie....
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

Grzechu pisze:Dziwi mnie skad z niektorych z was jest tyle nienawisci Rzeczywiscie Doda jest kontrwersyjna, pozatym ja tez nie wszystkich artystow lubie ale nie mam w sobie tyle nienawisci i nie pluje na nich przy kazdej nadazajecej sie okazji Wyrazy wspolczucia...
No wlasnie, troche tolerancji i mniej nienawisci i kazdemu bedzie sie zylo milej ...
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Scyntia »

A kto tutaj mowi o nienawisci?? :shock:
To tylko wyrazanie wlasnego aczkolwiek negatywnego zdania! W tym chyba nie ma nic zlego.. pozatym nie wiem czy ktos do tej kobiety ma jakis szacunek jeszcze :?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: Chill-out »

Grzechu pisze:
Dziwi mnie skad z niektorych z was jest tyle nienawisci :? Rzeczywiscie Doda jest kontrwersyjna, pozatym ja tez nie wszystkich artystow lubie ale nie mam w sobie tyle nienawisci i nie pluje na nich przy kazdej nadazajecej sie okazji :roll: Wyrazy wspolczucia...
Bo wiesz...jak Ona śmiała powiedzieć źle o idolce obecnych tutaj, zapatrzonych w Edytę fanów... :lol3: Jak widać,nie trzeba być nastolatkami zeby "oplówać" Dodę,która jest "Be" bo powiedziała źle o Edytcie.Zanim "konflikt" między paniami nabrał tempa,o Dodzie źle wypowiadało się tylko kilka osóób(ze wskazaniem na jednego pana 8P ).Gdy Dorota odpowiedziała na zaczepki Edyty-weszły do tego tematu oburzone fanki Edyty:lol3:

[ Dodano: 2007-06-15, 16:06 ]
Scyntia pisze: pozatym nie wiem czy ktos do tej kobiety ma jakis szacunek jeszcze :?
Jakby nikt nie miałby do Niej szacunku to Doda nie bylaby dziś w Polsce jedną z największych gwiazd. 8P
fit
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:42
Lokalizacja: PL

Re: Virgin & Doda

Post autor: fit »

a mnie tam obojetne jak sie ubiera czy jak gada, poprostu jej nie slucham i nie ogladam, oceniac nie bede bo nie znam, tak jak Edyty, chociaz tez potrafi palnac, tez potrafi "cyca pokazac" i krotka sukienke ubrac, o sexie swego czasu tez gadala, o swoich zwiazkach tez, czy to znaczy ze Ci ktorzy wygwizdywali ja na koncertach mieli do tego prawo?

nie lubie dody, bo nie odpowiada mi taki styl bycia i takie lapanie rozpoznawalnosci, ale jest czlowiekiem, wiec dajcie jej spokoj bo nikt z Was nie lubi jak na Edyte tez sie najezdza... widac punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

Scyntia pisze:pozatym nie wiem czy ktos do tej kobiety ma jakis szacunek jeszcze
to że mi ona nie odpowiada pod względem ubioru i charakteru nie znaczy że mam nie mieć do niej szacunku. znam osoby które są miliard razy gorsze niż ona, i tak do nich nie mam szacunku, ale to margines, do którego Doda się nie zalicza, mimo przeklinania i spódniczek mini.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marrcino »

Dla wszystkich ktorzy z utesknieniem czekaja na album Dody podaje te magiczna date: 07.07.07 :D

http://muzyka.interia.pl/info/infid/wia ... oby,927843 8P
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

Przynajmniej konkretnie .. :-)
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Scyntia »

Ale Doda do ludzi nie ma szacunku!!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

Scyntia pisze:Ale Doda do ludzi nie ma szacunku!!
raczej nie. to tłumy chyba nie. do pojedynczych osób - miewa zachowania z gruntu normalnych.

jak Doda traktuje fanów? ale takich prawdziwych fanów, co to zawsze słodzą i grzecznie proszą o autograf?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Virgin & Doda

Post autor: Estratos »

Homerowa kiedys chyba sie z Doda przyjaznila, ona moglaby wiele powiedziec na ten temat zapewne.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: Chill-out »

Scyntia pisze:Ale Doda do ludzi nie ma szacunku!!
A to ciekawe...Doda ma ogromny szacunek do ludzi,swoich znajomych.Tak naprawdę jest pokorna i bardzo życzliwa-oczywiscie wobec ludzi,którymi się otacza lub wobec tych obcych ale normalnych...To,ze nie ma szacunku do tych,którzy Jej nie szanują to chyba oczywiste.Co do fanów...podajcie mi gwiazdę,która żeby spotkać się ze swoimi fanami,wynajmuje klub i spędza w nim z nimi kilka godzin...
ODPOWIEDZ