Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Virgin & Doda

Post autor: grzechoo »

http://www.pudelek.pl/artykul/3568/doda ... _szkolnym/

Niedługi tekst
a tu fragmencik: Na deser kilka zbliżeń na nogi Dody, które Dorota ostatnio konsekwentnie eksponuje - być może chce odwrócić uwagę od pogarszających jej odbiór sztucznych, przerośniętych piersi :lol3:

Niektóre fotki udane :lol3:
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Scyntia »

dobre z tymi piersiami.. no w sumie to sie zgadzam doda za bardzo wiele nie potrafi tylko lansowanie sie w wulgarny i ponizajacy ja sposob i pokazywanie wszystkiego co lacznie ze sztucznymi czesciami :) niestety jej takze nie ,,lubie'':>
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: Chill-out »

magdamiecz pisze:Doda mnie denerwuje bo gra pustą i głupią blondynke.
No właśnie.Doda wykorzystuje głupotę Polaków i dzięki niej jest teraz w tym miejscu,w którym jest...Przyznała się nawet do tego w jednym z wywiadów ale zrobila spoleczeństwu wodę z mózgów i ludzie w to nie uwierzyli.Ona po prostu czerpie zyski z ludzkiej glupoty i ma przy tym świetny ubaw,choć czasami spotykają ją z tego powodu przykrości.
Myślisz, ze się przejęła? Pewnie pomyslała sobie tylko, że do tej wsi już nie wróci
Oczywiscie,ze się nie przejęła.Słyszy mnóstwo podobnych tekstów i jakoś specjalnie się nimi nie przejmuje.Przykro się robi i żałość ogarnia jak słyszy się od publicznośći "Doda pokaż cycki" itp...Doda ma w *upie taką publiczność i tego nie kryje i tak,jak powiedzial Aro-do tej wsi już nie wróci.
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Scyntia »

Myślisz, ze się przejęła? Pewnie pomyslała sobie tylko, że do tej wsi już nie wróci
Oczywiscie,ze się nie przejęła.Słyszy mnóstwo podobnych tekstów i jakoś specjalnie się nimi nie przejmuje.Przykro się robi i żałość ogarnia jak słyszy się od publicznośći "Doda pokaż cycki" itp...Doda ma w *upie taką publiczność i tego nie kryje i tak,jak powiedzial Aro-do tej wsi już nie wróci.[/quote]

Nie dziwie sie ze tak jej powiedzieli. Sama sie na to pisze i niech nie ma pretensji ze tak wolaja do niej.. co prawda polacy nie sa za bardzo zdyscyplinowani czasem przesadzaja ale w tym wypadku sie NIE DZIWIE. Pozatym niech ona juz z siebie takije miastowej nie robi jak mowi ze juz do tej wsi nie wroci.. oan robi wieś NA SCENIE :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Virgin & Doda

Post autor: Piter »

Scyntia pisze:Nie dziwie sie ze tak jej powiedzieli. Sama sie na to pisze
A dziwisz się, że zgwałcili jakąś dziewczynę, bo była ubrana wyzywająco? Też się sama na to pisała, zakładając tego wieczoru krótką spódniczkę?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Virgin & Doda

Post autor: kinga »

A dziwisz się, że zgwałcili jakąś dziewczynę, bo była ubrana wyzywająco? Też się sama na to pisała, zakładając tego wieczoru krótką spódniczkę?
Ja tu widzę znaczną różnicę. Ta przykladowa dziewczyna ubierając krótką spódniczkę nie krzyczy tak, żeby wszyscy slyszeli: "Bo mi się bzykać chcialo!".
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Virgin & Doda

Post autor: Piter »

A jakby krzyczała, i była znana jako "ździra", co daje na prawo i lewo? Można byłoby ją gwałcić, tak?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Virgin & Doda

Post autor: kinga »

A jakby krzyczała, i była znana jako "ździra", co daje na prawo i lewo? Można byłoby ją gwałcić, tak?
Jakby dawala na prawo i lewo, to pewnie nie musialby posuwać się do gwaltu. Zreszta, Piter, dla mnie ten przyklad w tym przypadku jest bezsensowny, więc nie ciągnę tego dlużej. Zgadzam się z opinią, że ma, czego chciala i już.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Virgin & Doda

Post autor: Piter »

No widzisz, ale ten jeden raz powiedziała "NIE" (inaczej nie mówiłbym o gwałcie). Co z tego, skoro nikt by jej nie uwierzył, a jeśli nawet, to nic wielkiego się nie stało, należało się jej - bo dla wszystkich była śmieciem? Tak i tu, jeśli jest się przeciwieństwem zakonnicy, to należy się liczyć z durnymi uwagami od ćwoków. A reszta na chamstwo przyklaśnie. Jak widać niewiasty również bić będą gromkie brawa.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

To, ze Doda ubiera sie tak a nie inaczej nie daje nikomu prawa do takich tekstow pod jej adresem. Spodnice sa po to by je nosic. A jak powiedziala, ze jej sie bzykac chce, to miala na mysli swojego faceta, a nie niewiadomo kogo. Takze wg mnie takie teksty swiadcza tylko o osobach, ktore je wypowiadaja.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

Monika23 pisze:To, ze Doda ubiera sie tak a nie inaczej nie daje nikomu prawa do takich tekstow pod jej adresem. Spodnice sa po to by je nosic. A jak powiedziala, ze jej sie bzykac chce, to miala na mysli swojego faceta, a nie niewiadomo kogo. Takze wg mnie takie teksty swiadcza tylko o osobach, ktore je wypowiadaja.
Nic dodac, nic ujac.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Virgin & Doda

Post autor: Michael »

Monika23 pisze:To, ze Doda ubiera sie tak a nie inaczej nie daje nikomu prawa do takich tekstow pod jej adresem. Spodnice sa po to by je nosic. A jak powiedziala, ze jej sie bzykac chce, to miala na mysli swojego faceta, a nie niewiadomo kogo. Takze wg mnie takie teksty swiadcza tylko o osobach, ktore je wypowiadaja.
Już to gdzieś czytałem w tym wątku :PP Odgrzewasz komentarze :wink2:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Virgin & Doda

Post autor: kinga »

Monika23 pisze:To, ze Doda ubiera sie tak a nie inaczej nie daje nikomu prawa do takich tekstow pod jej adresem.
Prawa nie daje, co nie znaczy, że takie teksty nie będą lecieć pod jej adresem (jak widać zresztą 8) ). I Doda kreując tak a nie inaczej swój wizerunek sama doprowadzila do tego, że ludzie nie będą do niej podchodzić i mówić: "Pani Doroto, porozmawiajmy o literaturze, teatrze itd" tylko będa krzyczeć: "Doda, zrób mi loda!", bo z tym im się wlasnie Doda kojarzy.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

Michael pisze:Monika23 napisał/a:
To, ze Doda ubiera sie tak a nie inaczej nie daje nikomu prawa do takich tekstow pod jej adresem. Spodnice sa po to by je nosic. A jak powiedziala, ze jej sie bzykac chce, to miala na mysli swojego faceta, a nie niewiadomo kogo. Takze wg mnie takie teksty swiadcza tylko o osobach, ktore je wypowiadaja.


Już to czytałem w tym wątku Odgrzewasz komentarze
Bede to powielac do upadlego :ha:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Virgin & Doda

Post autor: Michael »

kinga pisze:Doda kreując tak a nie inaczej swój wizerunek sama doprowadzila do tego, że ludzie nie będą do niej podchodzić i mówić: "Pani Doroto, porozmawiajmy o literaturze, teatrze itd" tylko będa krzyczeć: "Doda, zrób mi loda!", bo z tym im się wlasnie Doda kojarzy.
Zgadzam się! 8)
ODPOWIEDZ