Blog 27

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Blog 27

Post autor: grzechoo »

Kamui Shiro pisze:poza tym na I miejscu nigdzie za granicą nie była, nie?
Wg Twojego Imperium na pierwszym miejscu była w Norwegii z When You Come Back To Me
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Blog 27

Post autor: Aro »

Koniec Blog 27?

Dziewczyny się pokłóciły

Blog 27 przechodzi poważny kryzys. Tola Szlagowska (14 l.) i Ala Boratyn (14 l.) są nominowane do nagrody MTV Europe Music Awards 2006, ale na czacie internetowym zorganizowanym przez MTV pojawiła się tylko Tola.


Nie umiała jasno odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie ma Ali: - Nie wiem, czemu nie przyszła. Tydzień temu dowiedziałam się, że odeszła z zespołu, ale później zadzwoniła do mnie, że jednak nie rezygnuje. Nie może się zdecydować - powiedziała o sytuacji w grupie. Teraz dziewczyny przestały być przyjaciółkami i nie utrzymują ze sobą kontaktu: - Nie wiem, czy Ala jest moją przyjaciółką. Trzeba by ją zapytać - mówi Tola.

Czy to oznacza koniec zespołu, który odniósł sukces w Polsce, ale jest także numerem jeden w Japonii? - Blog będzie nadal istniał. Z Alą czy bez - mówi Tola.
/SE/


Straszne ;(
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: Pawel »

Wszystko, tylko nie to :!: ;(
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Blog 27

Post autor: Grzechu »

Pawel pisze:Wszystko, tylko nie to :!: ;(
Dokladnie :beczy:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

Blog 27 dostał nagrodę MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, zdaje się? :D Nie pamiętam, kto z nim konkurowął, ale w każdym razie taka nagroda chyba o czymś świadczy... tymczasem jest o tym cicho jak makiem zasiał, podczas gdy media dostawały niemalże cieczki przy takich osiągnięciach Kasi Kowalskiej czy Sistars.


Co mnie bardzo rozbawiło, to że Doda Elektroda przegrała w tej konkurencji ^____^
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Blog 27

Post autor: homerowa »

Kamui Shiro pisze:Nie pamiętam, kto z nim konkurowął, ale w każdym razie taka nagroda chyba o czymś świadczy..
No wlasnie o ile sie nie myle to konkurowali z nia tzn z Blogiem
Virgin czyli slynna Doda
Sistars
Coma i
Hey
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

A Sistars nie dostały już tej nagrody kiedyś? :?

Blog 27 się rozpadł, Ala (ta blondynka, z lepszym głosem) odeszła z zespołu. Teraz obie będa solo. Cóż, chyba nic z tego nie będzie, zwłaszcza w przypadku Toli... Ala może coś fajnego nagra, jeśli zmieni repertuar...

Na stronie zespołu www.blog27.pl pojawił się teledysk do "Who I Am" (ostatni wspólny singiel?), który uważam za najlepszy i najłatwiejszy do polubienia utwór na albumie :] o ile wybaczy się Toli dziwną barwę głosu (bo Ala bardzo ładnie w niej wypada xD)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Blog 27

Post autor: homerowa »

Kamui Shiro pisze:A Sistars nie dostały już tej nagrody kiedyś?
Tak o ile sie nie myle to chyba zeszlego roku dostali, ale nie jestem pewna. Na pewno nagrode MTV maja juz w swoich rekach.

Co do Blogu to maja dalej grac, bo przeciez tez slyszalam o nowym teledysku a ta mala co zostala w zespole byla na Rozach Gali i fotografowala sie z Doda.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: Blur »

http://teledyski.onet.pl/0,2778891,0,2,teledyski.html
Klip niejakiej Ali z byłego Blog 27.
Piosenka średnio mi się podoba, zresztą jak cała poprzednia "twórczość" Blog 27, ale z 2 dziewczyn ta bardziej mi się podoba bo tamta to taka s******a.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: Chill-out »

Tola z Blog 27 dostała rolę w serialu
Toli Szlagowskiej przestała wystarczać rola wokalistki zespołu Blog 27. Teraz znana nastolatka postanowiła zostać aktorką. Gwiazdka dołączyła właśnie do obsady komediowego serialu "39 i pół".
"39 i pół” to pełna humoru komedia o kryzysie wieku średniego, w męskim wydaniu. Jej główny bohater Darek (w tej roli Tomasz Karolak) pragnie odzyskać stabilizację w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego angażuje się w promocję zespołu o nazwie B 27.

Jego wokalistkę, skromną, ale pełną energii Olę, zagra właśnie Tola. Wszystko wskazuje więc na to, że laureatka MTV Music Awards nie powinna mieć problemów z wczuciem się w rolę. W obsadzie serialu znalazły się również Daria Widawska i Dorota Deląg. Produkcja pojawi się w ramówce stacji TVN prawdopodobnie już wiosną.
dziennik.pl
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: B@r »

Jest już nowy klip Toli!

:!: Tola Szlagowska- Don't Go

Piosenka wpadła mi w ucho. :oops:
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Blog 27

Post autor: Rose »

Tragedia to mało powiedziane

gratuluję Maju...


PS : sądząc po krajobrazie w teledysku ... może one naprawdę mieszkają w tym hotelu w LA :ha:
Obrazek
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Blog 27

Post autor: Nat. »

:lol3: :lol3: to trzeba było lecieć aż do LA żeby nakręcić TAKI teledysk xD równie dobrze można to było w Polsce zrobić efekt ten sam xD Co do piosenki z braku laku można posłuchać , na pewno lepsze od wcześniejszych w wykonaniu Toli


fotka : hmmm podobno głupota ludzka nie zna granic co nie
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Blog 27

Post autor: Rose »

Nat. pisze::lol3: :lol3: to trzeba było lecieć aż do LA żeby nakręcić TAKI teledysk xD równie dobrze można to było w Polsce zrobić efekt ten sam xD
Tola tam mieszka na stałe a Maja tam poleciała na zakupy i na lans :PP ...


Według Mai Tola to artystka ( jak również Doda, Marinka , Jacuś i Patrycja ) .
Powinna sprawdzić w słowniku znaczenie słów "artysta" i "genialny" bo nie wie co oznaczają ...
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Blog 27

Post autor: Nat. »

Rose pisze:Tola tam mieszka na stałe a Maja tam poleciała na zakupy i na lans :PP ...

hahaha to całkowicie zmienia postać rzeczy xD Majka chyba nie ma czego/ kogo lansować no ale ...


teledysk jest mdły , Tola emo dziecko w nowym wydaniu ale kto wie może coś fajnego jeszcze z niej będzie o ile znowu nie zacznie z trumien wyskakiwać
ODPOWIEDZ