Paulla Ignasiak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Marek »

hehe, a więc doszliście do tego kto to jest :lol:
Paula ma bardzo podobną barwę głosu do edytwego :P

http://idol.interia.pl/uczestnicy/os/?idu=6045
Ostatnio zmieniony 26 gru 2004, 17:46 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Piter »

To już wiem czemu mi się nie podobała, nie znoszę dublerek!
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

Ja chyba znowu przestane tu zaglądać... Edytowa sekta i tyle.

1. Czemu piszecie w temacie "nowa Edyta"? Czemu uważacie, ze Paula naśladuje Edytę?
2. To zupełnie inna stylistyka!!!
3. Kiczowaty tekst? Hahaha dobre sobie. Jak mozna ocenić tekst piosenki po 50sekundowym fragmencie? Zresztą Edytka na Perle też tekstami się nie popisała...
4. Zaskakuje mnie brak tolerancji i krytyka wszystkiego co inne niż "edytowe" niektórych z Was.
5. Paula to rewelacyjna wokalistka. I nie uważam, żeby było słuszne porównywanie jej do Edyty... Szczególnie po tak krótkim fragmencie.
6. Piosenka nie jest dziwna - jest perfekcyjnie skonstruowana. Ma poczatek - wprowadzenie, rozwinięcie, punkt kulminacyjny i piękne zakończenie.
7. Znawców muzyki z Was nie będzie.

Sorry, jeśli ktoś poczuł się urazony. Ale czasami dziwi mnie zachowanie niektórych osób tutaj...
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Monia »

no..głos i ma podobny do Edyty, ale nie wiem po co takie głupawe żarty :roll:
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: karol »

Pamietam ze Paulina w idolu spiewala piosenki Edyty na castingu ...chyba ja lubi.Jednak dobre mialem przypuszczenie co do "prawdziwosci" glosu Edyty,rzeczywiscie podobny :razz: Mimo wszystko piosenka mnie sie podoba :wink:
ps. Marek moglbys umiescic cala ta piosenke :?: :?:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: B@r »

Ravek pisze:Ja chyba znowu przestane tu zaglądać... Edytowa sekta i tyle.

1. Czemu piszecie w temacie "nowa Edyta"? Czemu uważacie, ze Paula naśladuje Edytę?
2. To zupełnie inna stylistyka!!!
3. Kiczowaty tekst? Hahaha dobre sobie. Jak mozna ocenić tekst piosenki po 50sekundowym fragmencie? Zresztą Edytka na Perle też tekstami się nie popisała...
4. Zaskakuje mnie brak tolerancji i krytyka wszystkiego co inne niż "edytowe" niektórych z Was.
5. Paula to rewelacyjna wokalistka. I nie uważam, żeby było słuszne porównywanie jej do Edyty... Szczególnie po tak krótkim fragmencie.
6. Piosenka nie jest dziwna - jest perfekcyjnie skonstruowana. Ma poczatek - wprowadzenie, rozwinięcie, punkt kulminacyjny i piękne zakończenie.
7. Znawców muzyki z Was nie będzie.

Sorry, jeśli ktoś poczuł się urazony. Ale czasami dziwi mnie zachowanie niektórych osób tutaj...
skad wiesz ze nie znalismy calej piosenki?to ze tu byl fragment to nie znaczy ze niektorzy nie znaja całego utworu a poza tym to,ze Tobie sie podoba to nie znaczy ze jest to od razu arcydzielo i ze reszta sie nie zna na muzyce.Tytuł "Nowa Edyta:]" nie oznaczał sugestii ze jest to jakas Jej kopia tylko miał to być zart,zeby sie wszyscy nabrali i pomysleli,ze Edyta nagrywa nowe utwory.No i chyba nikt nie probował tu sugerowac,ze Paula Edytę nasladuje,tylko zwrocił uwagę na podobną barwe głosu.Nie ma sie co tak denerwować.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 gru 2004, 12:41 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Aro »

Monia pisze:no..głos i ma podobny do Edyty, ale nie wiem po co takie głupawe żarty :roll:
No to teraz wytłumacz mi prosze dlaczego to jest głupawy żart. A jakie zarty głupawymi nie są :?:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Grzechu »

W takim razie brawa dla Karola, bo tylko on sie zorientował że to nie Edyta :wink:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: ANETA »

Powiem tylko jedno, ona naśladuje Edytę, oglądałam jej występ w Idolu, śpiewała ,,Love is on the line" i robiła identyczne ,,pojękiwania" jak Edyta. Ja wiem, że to ułatwia śpiewanie i wtedy łatwiej jest wyciągnąć dany dźwięk ale bez przesady. Dodam tylko, że ja u siebie równiez zauważam podobną barwę co Edyta, jest to z pewnością spowodowane tym, że to ,,na Edycie" uczyłam się śpiewać, ale robię wszystko by wyćwiczyć własny styl, pracuje nad tym - nie ma mowy o specjalnym naśladowaniu. Walczę by nieśpiewać tak jak Ona bo oczywiste, że być czyjąś kopią to beznadzieja. Paulina naśladuje Edytę i nawet nie ma zamiaru odciąć się od tych porównań. Ach... szkoda gadać...Szczerze, to jej się dziwię, że nad tym nie pracuje tylko na siłę robi z siebie Edytę :roll:

Piosenka jednak nie głupia, podoba mi się, szkoda tylko, że wokalistka jest tak niedojrzała
Ostatnio zmieniony 26 gru 2004, 14:04 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: B@r »

ANETA pisze:Powiem tylko jedno, ona naśladuje Edytę, oglądałam jej występ w Idolu, śpiewała ,,Love is on the line" i robiła identyczne ,,pojękiwania" jak Edyta. Ja wiem, że to ułatwia śpiewanie i wtedy łatwiej jest wyciągnąć dany dźwięk ale bez przesady. Dodam tylko, że ja u siebie równiez zauważam podobną barwę co Edyta, jest to z pewnością spowodowane tym, że to ,,na Edycie" uczyłam się śpiewać, ale robię wszystko by wyćwiczyć własny styl, pracuje nad tym - nie ma mowy o specjalnym naśladowaniu. Walczę by nieśpiewać tak jak Ona bo oczywiste, że być czyjąś kopią to beznadzieja. Paulina naśladuje Edytę i nawet nie ma zamiaru odciąć się od tych porównań. Ach... szkoda gadać...Szczerze, to jej się dziwię, że nad tym nie pracuje :roll:
Nie martw się Edyta jest niepowtarzalna i nikt nie jest w stanie Jej dorównac :wink:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: dorota »

dałam się nabrać :wink: tym bardziej brawa dla Pauli
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: ANETA »

Ma ktoś całą piosenkę, bez kitu jest fajniutka, taka Jennifer Lopez ;) Tylko tego głosu jej nie mogę wybaczyc
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Alita »

Rzeczywiście koleżanka ma podobny głos do Edyty, widać że się upodabnia ale żeby ją pomylić z Edytą? Jak mogliście? :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: B@r »

Alita pisze:Rzeczywiście koleżanka ma podobny głos do Edyty, widać że się upodabnia ale żeby ją pomylić z Edytą? Jak mogliście? :D
no nalezą nam sie baty :D
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

Edycie nikt nie dorówna?? Hahahahahahahaha Wiele wokalistek Edytę przewyższa. W kroplach Chwil Edytka pokazała nam swoje zdarte gardełko. Niestety. Nie bądźcie dla niej bezkrytyczni.

Kolejna rzecz. Większość z Was piszę, że Paula upodabnia się do Edyty, że ją naśladuje. Poznajcie ją najpierw, dopiero później oceniajcie. Żałosne to, co tu czytam, nie wszystko, ale wiel z tego tak. I od razu sczezrze mówię, ja fanem Pauli nie jestem. Ale potrafię być obiektywny.

Skoro Paula ma podobną barwę głosu do Edyty to co? Ma przestać spiewać? Bo ktoś powie, że Paula ją naśladuje?

No ja wiem, teraz kazdy będzie krzyczał, że Paulę to słyszał tuzin razy i zawsze nasladowała Edyte... DObre sobie. Zastanówcie się nad sobą, bo to Wy jesteście poniekąd wizytówką Edyty. A takich nietolerancyjnych i ślepo zapatrzonych fanów Edyta chyba nie chciałaby mieć :lol: 8)

UWAŻAM, że ta piosenka jest naprawde świetna, a wokalistka niezykle uta;lentowana i oryginalna. Acha i jeszcze jedno... tak tu ktoś krytykował tekst, więc niech ta osoba wypowie się na temat tekstów Edyty na Perle... w czym niby są lepsze? No i do której piosenki Edyty podobna jest owa piosenka Pauli? Bo ja podobieństw nie widzę...

Acha... do dwóch Panów... Czy wy lubicie, jak ktoś myli Wasze imiona? To nie jest żadna Paulina, lecz Paula! To tak wolą uświadomienia Wam panowie...
ODPOWIEDZ