Maria Sadowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Maria Sadowska

Post autor: vanity »

Chill-out pisze:Ci,którzy mnie prosili o audio Marysi,proszę niech poczekają najpóźniej do wtorku,bo mam problem z kompem :wink:
~
nie ma sprawy :)
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Maria Sadowska

Post autor: Marcin »

Aro pisze:
Angel pisze:Nie musialem ogladac Sopotu. ALe masz moze jakas mp3 z tego wystepu?
Nie mp3, ale audio http://rapidshare.de/files/28261363/sadowskam.wmv.html

O Marii podobnie jak Tom napisze później bo również już uciekam. Troche zajęło mi zapisywanie plikówna Youtube. :D A przy okazji jeśli ktoś chce zobaczyć Marie na Youtube to link do pliku w temacie o Festiwalu Jedynki. ;)
Mozna prosic o zaladowanie na inny serwer? 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Maria Sadowska

Post autor: Aro »

Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Maria Sadowska

Post autor: Angel »

Mialem napisac co sadze o Marysi. Nie chce sie rozpisywac wiec bedzie krotko. Piosenka wykonana w SOpocie zainteresowala mnie na tyle ze na 100% kupie jej ostatnia plyte. W kat pojdzie TEczowy Music BOx. :-D Znam tez 2 inne utworki ktora jako tlo graja na http://www.marysiasadowska.com/ . To rzeczywiscie genialna muzyka, szkoda ze Edyta nie ma takiego repertuaru. Moze powinna nawiazac wspolprace z Marysia? ;)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Robert »

Tylko Marysia cos powinna zrobic z wlosami bo ten kolor jest ohydny wyglada jak peruka ja ja widze jako brunetke
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Maria Sadowska

Post autor: Angel »

Mi sie kolor podoba tylko ta grzywka nie. Powinna zmienic uczesanie. ;)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Robert »

Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Maria Sadowska

Post autor: Angel »

No wlasnie swietna melodia muzyka i slowa! Ta pisoenka za mna chodzi od wczoraj ;(
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Nie pozostaje nic innego,jak kupić płytę...
Ma ktoś może teledysk do tej piosenki?
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Robert »

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Maria Sadowska

Post autor: Aro »

Marysię pamiętam oczywiście jeszcze z programu "Tęczowy Music Box" gdzie śpiewała z taką dziewczyną "Tęcza, tęcza, cza cza cza". :) Bardzo mi sie wtedy podobała ta piosenka. :D Potem było o niej długo cicho. Zdaje sie, ze przed tym własciwym pworotem wydała coś. Widziałem ją kiedys w jakimś teledysku na Polsacie 2 którego nikt poza tą stacją nie grał. Potem już można było posłuchać singli "Dziki", "Chcemy tylko tańczyć" i własnie te piosenki mi się podobają najbardziej. Ten styl. Potem bardzo popowy singiel "Tylko tu i teraz" który było po prostu wpadający w ucho i fanie się tego słuchało. Teraz już jako Maria Sadowska wydała płytę do muzyki Komedy. Płyte słyszałem we fragmentach w TOK FM. No to nie jest mój ulubiony styl muzyczny więc raczej średnio mi się podoba. Singlowa piosenka do tekstu i muzyki Marii, czyli "Kiedy nie ma miłości" wpadła mi jednak w ucho imusze przyznać, że całkiem przyjemnie się slucha. Po płytę jednak raczej nie sięgnę.

Co do wyglądu Marii to niestety wygląda ona jak transwestyta z tą grzywką i z takim makijażem jaki nosi. Mysle, ze pare osób mogło pomyśleć, że to przebrany facet. Dodam tylko, ze nie jestem odosobniony w tej opini.
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Maria Sadowska

Post autor: Marcin »

Dzieki bardzo. Juz zasysam. :wink:
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Maria Sadowska

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 19:02 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Maria Sadowska

Post autor: vanity »

Ółgarz pisze:Lubię ją,jest miła ładna jakgdyby odwrotnością Dody :P ale nie,fajna jest czytałem o niej dużo w Mój Pies gdzie pisało,że gdy wyjechała do Ameryki to dostała mieszkanie z starym psem papugą i czymś jeszcze i ona się tym psem opiekowała a gdy musiała wyjechać umarł z tęskonoty :(
nie czytałam tego, ale chyba w jakimś tv wywiadzie mówiła, że oprócz psa opiekowała się.... akwarium z piraniami czy jakoś tak :D a połowa domu w którym mieszkała była chyba rozwalona przez trzęsienie ziemii. i że jak dreptała na piechotkę po ulicach to ludzie się pukali w czoło, czy aby chce zginąć, bo nawet w ekskluzywnej dzielnicy można zginąć na ulicy, dlatego lud porusza się samochodami :D dziwne te Hollywood szcerze mówiąc jak w Beverly Hils czy podobnej dzielnicy bezpiecznie nie jest nigdzie, ani na ulicy, ani w domu z alarmem. jakby piekło w raju :D
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Nie wiem gdzie to było(to mogła być Gala) ale też czytałem o tych piraniach. :D
ODPOWIEDZ