Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ediva »

Piter pisze:Ludzie zapomnieli o Chylinskiej chyba. Pomylili ją z tą cizią z TVNu i poprzednich płyt, z ciocią klocią. A tu ooops, Agnieszka wciąż żyje. Nie zbabciała.
W punkt. Gdy kilka lat temu Agnieszka była tą blond paniusią w jury Mam Talent, piszącą książeczki dla dzieci, ludzie mówili: "Wreszcie wydoroślała/wypiękniała/zmądrzała/jaka kobieca", natomiast fani dawnej Chylińskiej wiedzieli, że ona po prostu poświęciła część siebie dla męża i dzieci. Z jednej strony się w tym spełniała, z drugiej zaś narastała w niej głęboka frustracja, która w końcu znalazła ujście na ostatniej płycie. Ten rockowy "potwór" wybudził z się z wieloletniego snu i teraz straszy ludzi. "Zwariowała/stacza się/ona chce być chłopem!" - piszczą przerażone kobitki oraz faceci, którzy boją się takich kobiet jak Chylińska. Aga natomiast świetnie się bawi, wreszcie robi coś tylko dla siebie, jakkolwiek to "brzydkie i szkaradne", jest to na 100% autentyczne.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: endeven »

Niech sobie będzie autentyczne i z potrzeby serduszka, ale to jest tak bardzo nieciekawe i nieinteresujące muzycznie, że żaden "punk" ani "rock" z brokatowym poslizgiem mnie nie przekona. lol
ja na tym kończę przygodę z tym albumem.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Wy może nie lubicie jej nowego albumu Ale Agnieszka znajdzie zagorzałych fanów i na pewno będzie miała publikę na koncertach nadal. Więc ją jako artystke tylko to obchodzi a że ma dobrego menadżera -raczej menadzerke to już jest połowa jej sukcesu na którym ona sobie śmiga bez względu na jakości jej albumów . Nigdy nie byłem mega fanem jej muzyki ale uwielbiam ja jako osobę i zawsze na każdej płycie znajdą się dobre kawałki niech to są 2 Góra 3 ale zawsze znajdę u niej coś fajnego . Życzę jej szczęścia i sukcesów .
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Chylińska odebrała na koncercie Złota płytę za Pink Punk w sumie szybko bo 1;5 miesiąca i dobra sprzedaż .
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: 2770132u »

"Schiza" kolejnym singlem promujacym płytę album. Do singla powstaje też teledysk w podobie do "Krolowej łez"
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Dobi »

Wczoraj zaprezentowano teledysk do drugiego singla -> Schiza [Official Music Video]

W moim odczuciu brzmi lepiej niż "Mamy zły dzień" ale nadal nie przekonuje mnie ten punk. Chyba nie odnajdzie mnie nowa muzyka Agnieszki :swieca:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Gosia1423 »

Dobi pisze:Wczoraj zaprezentowano teledysk do drugiego singla -> Schiza [Official Music Video]
Teledysk, który jest spójny z tekstem piosenki. Wszytko tworzy jakąś jedną artystyczną całość. Moim zdaniem jest ok.

Widać, że Aga wyżywa się artystycznie. Poszukuje nowych brzmień, bawi się muzyką, tworzy ją.

P. S.
Odzyskała dostęp do swojego konta na Instagramie:
https://instagram.com/agnieszka.chylins ... gueuxs68xh
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: To co najlepsze »

Utwór straszny, okropny, videoclip kompletnie nie spójny , coś okropnego , promowanie niegodnych uczynkow
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Zgadzam sie już klip do Nie mogę Cię zapomniec lub Niebo był o wiele lepszy . Tragedia . W zasadzie co ona miała innego wydać skoro tylko ,,Schiza " nadaje się do czegoś z tej płyty . Reszta wyryczana i wymuszona .
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

Agnieszka wydała wczoraj płytę live "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock" (CD i DVD).
Album jest dostępny w streamingach.
Niepotrzebnie Królowa łez jest 2 razy, można było dać już coś innego na bis.

Królowa łez ma 65 mln wyświetleń na YouTube, a Mam zły dzień, główny singiel z "Pink punk" - zaledwie 6 mln. :?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Piter »

ray pisze:
Królowa łez ma 65 mln wyświetleń na YouTube, a Mam zły dzień, główny singiel z "Pink punk" - zaledwie 6 mln. :?
Królowa łez jest bardziej przystępna.
Punku dziś już niewielu rozumie.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Chylińska na insta daje dziwne foty i sesje. Tak się zastanawiam czy z nią jest wszystko ok. Dziwny wygląd, dziwne zachowania coś chyba już nie tak. Brak klepki. Straszne to....
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: fookmetoo »

czy dziwne to chyba nie. taka stylówa nastolatek z depresją na tumblr czy może Mandaryna z dredami?. za to usta dobrze ostrzyknięte.
ODPOWIEDZ