Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Piter »

Estratos pisze:
Aro pisze:Najnowszy teledysk na YT http://www.youtube.com/watch?v=E3yvj6OLphg

Ależ kobieco Agnieszka tam wygląda. :)
Po zobaczeniu teledysku zaczynam sie mocno zastanawiac czy Agnieszka jednak nie zrobila sobie żartu. Bo i piosenka zupelnie inna od jej dotychczasowych dokonań, a teledysk wygląda jak tania kopia Madonny i ma tyle oklepanych wstawek (np. deszcz), że zaczynam wątpić w poważność tego projektu. Mina Agnieszki w teledysku wyglada na mega kpiącą ;P
Prawda? Poza tym ta stylizacja, wytatuowane róże, usta pociągnięte konturówką i chłopcy producenci, którzy na koniec pląsów... pomagają jej wstać. Tak czy siak, Agnieszka wygląda znakomicie. Trochę jak jedna z uczestniczek Fabryki gwiazd, ale i tak znakomicie.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: pilsner »

też na to liczę, ze to taki żart, nie wiem zabawa konwencją, a płyta bedzie zupełnie inna bardziej w jej stylu, zresztą singiel wyszedł dość wczesnie wiec mysle ze przed samą premierą lub tuż po wyjdzie ten bardziej chyliński singiel, bo aż nie chce mi się wierzyć że Aga aż tak dałaby się zbałamucić chłopakom i aż tak zmieniła styl!
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Pawel »

A ja nie liczę na to ze to tylko żart. Będę nawet zawiedziony jeśli tylko ta 1 piosenka będzię w tym klimacie :)
I w tym momencie, jeśli to okaże się tylko żartem to Agnieszka będzie straszną kłamczuchą (po tym wywiadzie z Karoliną KP cz 1)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: KrzysiekF »

Następna Pani, która dała się wciągnać w całą machinę marketingową wbrew temu co mówiła wcześniej..najpierw śpiewa pokaż róż , pokaż cyc..a teraz ?

Edyta już próbowała z chilloutem i jakoś nie wyszło, no coż pora na następną..disco Chylińską...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Natu$ »

Pawel pisze:I w tym momencie, jeśli to okaże się tylko żartem to Agnieszka będzie straszną kłamczuchą (po tym wywiadzie z Karoliną KP cz 1)
Istnieje także ewentualność, że ten cały wywiad to zwykła ustawka, w której zgodziła się uczestniczyć KKP. :P

Swoją drogą obie panie musiałyby być niezłymi aktorkami, żeby tak cały czas ściemniać i nie dać po sobie poznać wewnętrzego śmiechu! 8)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Blur »

Nie wydaje mi się, żeby to była ściema.
Jakiś czas temu (kilka miesięcy) w wywiadzie dla Gali (?) Agnieszka wspomniała coś, że lubi September, aż zacząłem się zastanawiać czy nie chce iśc w tym kierunku. No i jeszcze modern talking (może to, że ich uwielbia to żart, ale przecież w O.N.A. śpiewała ich cover).
Do tego Plan B, ich działka to pop, R&B, soul, a nie rock. No i jeszcze dosyć łagodny wizerunek Agnieszki w ostanim czasie...po prostu się zmieniła, ot co wielka mi filozofia...
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, 18:30 przez Blur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Meg »

Po pierwszym przesłuchaniu nowej piosenki pomyślałam matko, co to za gó**o... wiedziałam że to nie będzie tak sama Aga jak w "Winnej" ale żeby aż tak... Nie wiem czy współpraca z Planem B wyjdzie Jej na dobre. Nie będę skreślać całej płyty po przesłuchaniu tylko jednej średniej piosenki... oby całość zaskoczyła mnie pozytywnie.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Blur »

W nowym Przekroju jest bardzo interesujący wywiad Piotra Najsztuba z Agą.
Nie dam skanów, bo mój egzemplarz gazety został brutalnie potraktowany przez Panią Zimę :?
Fragment:
Onet.pl pisze:Chylińska: złapałam się we własną pułapkę
Swoim najnowszym singlem Agnieszka Chylińska wywołała niemałe zamieszanie. Utwór "Nie mogę cię zapomnieć" ukazuje całkiem nowe oblicze wokalistki, która dotychczas kojarzyła się z rockowym brzmieniem i szorstkim sposobem bycia. W rozmowie z Piotrem Najsztubem, na łamach tygodnika "Przekrój" opowiada o swojej przemianie i błędach młodości.
Kontrowersyjny singel Chylińskiej, utrzymany w tanecznym klimacie, podzielił fanów wokalistki.
Ona sama przyznaje, że dotychczas była niewolnicą miłości fanów oraz niewolnicą swojego wizerunku. Skąd zatem zmiana? - Chciałabym, żeby inaczej pokochali, ale to chyba płonna nadzieja, sądząc po niektórych reakcjach na pierwszy singel – tłumaczy. - Widzę tych bardzo radykalnych fanów, takich fundamentalistów, którzy chcieliby we mnie widzieć wdowę po O.N.A, która ma cały czas wspominać, nie mieć swojego życia.
Jej dotychczasowa ocena samej siebie, uzależniona była od opinii innych ludzi a życie, było gonitwą za dobrymi notowaniami w przyjaźni, czy u mężczyzn - wyznała. Całkiem nowe oblicze i całkiem nowa płyta są swego rodzaju wyzwoleniem, wyznaje w rozmowie z Najsztubem. - Dla mnie to jest wyzwolenie z własnego pola minowego, które sobie sama przyszykowałam! – wyjaśnia Chylińska. - Bo sama sobie wyznaczyłam jakieś bolesne i bardzo ciasne granice kodeksu rockmanki. Złapałam się we własną pułapkę.

- Ta płyta, to chyba jest pierwsza rzecz, którą zrobiłam dla siebie – stwierdza.

Wokalistka dokonała również pewnej oceny środowiska artystycznego, do którego - jak sama przyznaje- jeszcze niedawno się zaliczała.

- Myślę, że 90 procent artystów, to ekshibicjoniści, którzy chcą wyjść, usłyszeć, że są kochani, najczęściej to są zakompleksieńcy, którzy chcą się dowartościować. I ja się wpisywałam w to grono.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Marcin A. »

Po pierwszym przesłuchaniu piosenki, nie byłem zachwycony, jednak zmieniłem zdanie i bardzo mi się podoba. Czekam na płytę.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Blur »

VI część wywiadu Karoliny Korwin-Piotrowskiej z Agnieszką:
Chylińska o show-biznesie: "Mam to w dupie"
Jest mała wzmianka o Edycie.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Meg »

"...no i co nie będę chodzić po pietruszkę" :lol3: :lol3:
Aga jest genialna i ma sporo racji...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Natu$ »

Część VI? A gdzie część V? :P
tekst o pietruszce rzeczywiście dobry :)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Blur »

Natu$ pisze:Część VI? A gdzie część V? :P
tekst o pietruszce rzeczywiście dobry :)
Nie wiem, nigdzie nie mogę go znaleźć :/

Przy okazji: Chylińska w poranku TVN24
Wywiad jest stary, ale Aga wariuje do piosenki Guru Josh Project - Infinity 2008.
Nadal myślicie, że nowy singiel to żart?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Meg »

Kolejna część wywiadu...
Chylińska: "Współczuję Górniak"
-> http://www.plejada.pl/124625,0,tylko_u_ ... wideo.html
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Marcin A. »

Idealna diagnoza Agnieszki. Szacunek.
ODPOWIEDZ