Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Matis
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 18 mar 2007, 14:42
Lokalizacja: Katow!ce

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Matis »

Nie znam prawie w ogóle twórczośći O.N.A lub Chylinskiej bo raczej nie wypada pisać że się zna twórczość jakiegoś artysty a słyszało się zaledwie 4 piosenki.

Moje ulubione piosenki to : "Niczyja" i "Kiedy powiem sobie Dość" rewelacja pod każdym względem.

Kiedyś nie mogłem słuchać głosu Agnieszka była to dla mnie katastrofa ale teraz prędzej bym zjadł kupe niż napisał lub powiedział że Aga śpiewać nie umie ;)
juleczka2
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Bramy piekieł

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: juleczka2 »

A jednak Aga dorobiła się wlasnego tematu! A już prawie straciłam nadzieje.

Powiem tak: Moja druga ulubiona polska wokalistka po Edytce. O.N.A.- mój ulubiony polskie zespół. Płyty "Modlishka" i "Mrok" to dla mnie geniusz. Już mi się niektóre piosenki zacinają na krązku od przedawkowania. xD Głos kapitalny- naprawdę ostry, typowo rockowy. Ulubione numery to oczywiście "Kiedy Powiem sobie dośc", "Niekochana", "Mrok", "niczyja" i wiele wiele innych.
Chylińską jako osob też bardzo szanuje. Niczego nie udaje, jest sobą, mówi prosto z mostu, a coś takiego cenie u ludzi, zwłaszcza u osób pulicznych, bo w zakłamanym show-biznesie o szczerośc niełatwo. Owszem, czasem przegina, ale jak dla mnie większośc tych jej "wyskoków" wychodzi na plus. Może i niektórzy nie lubią jak dziewczyna przeklina, jet kontrowersyjna. Mnie to osobiscie nie przeszkadza i Agę cenie nie tylko za to co robi na scenie, ale również za osobowośc właśnie
Odcinek Kuby Wojewózkiego, w którym ona była gościem mogę oglądać ciągle i za każdym razem tarzam sie ze śmiechu XD
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Kamui Shiro »

O.N.A. mało znam - tylko z piosenek grywanych w radiu w ostatnich 5 latach.

Solową płytę Agnieszki bardzo cenię i lubię, zwłaszcza "Niczyją". Wydaje mi się dojrzalsza i lepsza niż to, co nagrywała z poprzednim zespołem.

Ciekawi mnie jej rólka w baśni filmowej o Śnieżce, może się wybiorę ^^ Miło, że Agnieszka cieszy się macierzyństwem. Jest teraz dorosłą panią, a nie rozwrzeszczaną smarkulą.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Chill-out »

Chylińska: nowa płyta z producentami "Sexi Flexi"
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,4818722.html
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Blur »

"nadajemy nowy kontekst artyście, zmieniamy go nie zabierającu mu jego osobowości, staramy się pokazać go z innej strony"
To będzie pewnie świetna płyty i chyba nie muszę mowić komu by się tacy producenci przydali.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: pilsner »

hmmm nie wyobrazam sobie tej współpracy jakos,
ale moze byc ciekawie, tak rózne stylistyki połączone ze sobą?
z tego moze wyjsc całkiem niezłą płyta,
choc jak narazie tego nie widzę!
ale
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Natu$ »

Temat dawno nie odwiedzany, wiec może czas go odświeżyc! :D

Wiadomo już kiedy pojawi się nowa płyta Agnieszki? :PP

Co do muzyki - uwielbiam "Winna", "Kiedy powiem sobie dośc", "Niekochana", "Jestem silna"! :wub: Muzyka, która często pomaga mi w trudnych chwilach! Jednak zespół Chylińska, to nie to samo, co O.N.A! ;(

Jeśli chodzi o samą Agnieszkę:
juleczka2 pisze:Moja druga ulubiona polska wokalistka po Edytce.
Kobieta bardzo charyzmatyczna, pewna siebie, o silnym głosie!

Teraz, to już nie ta sama Agnieszka, co kilka lat temu. To dojrzała artystka, która bardzo się zmieniła (patrz Mam talent)! Jedna z nielicznych, która gra rocka, a nie mówi, że go gra (patrz Doda)!

Uwielbiam ją, a z tego śmieje się za każdym razem :lol3: :
http://www.youtube.com/watch?v=ywSoDK9w82M

Czekam na nową płytę! :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Meg »

Chylińska: płyta w październiku
Niespełna tydzień temu Onet opublikował wywiad z Planem B, czyli duetem producenckim - Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim, w którym chłopaki zdradzili pierwsze szczegóły dotyczące nowej płyty Agnieszki Chylińskiej. Artystka współpracuje z nimi przy okazji nowego wydawnictwa.

Agnieszka to prawdziwy tajfun. Jest bardzo inteligentna i jest zupełnie inną osobą, niż tą znaną nam z telewizji. Jest megaotwarta, szalenie kobieca. Jest też bardzo... soulowa. Jeśli chodzi o naszą dotychczasową twórczość to jest to na pewno przełom - mówi o niej Plan B.

W dalszym wywiadzie chłopaki zdradzają kilka szczegółów. - To będzie na pewno coś innego, coś czego nie było - sama muzyka będzie nowa i dla niej, i dla nas i dla całego polskiego rynku muzycznego. Warto zaznaczyć, że wszystkie piosenki będą miały teksty po polsku.
W rozmowie z nami artystka skomentowała te doniesienia. Potwierdzam: mam nadzieję, że, jak wszystko oczywiście dobrze pójdzie, płyta ukaże się w październiku, bo sam materiał muzyczny jest niemal gotowy. Pierwszy singiel chcielibyśmy wypuścić na przełomie sierpnia i września.
http://www.plejada.pl/4,19744,news,1,1, ... tykul.html

Nareszcie!!!! już się nie mogę doczekać :d
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Natu$ »

Pierwszy singiel chcielibyśmy wypuścić na przełomie sierpnia i września.
No to już, a jak na razie cicho. Ktoś coś wie, ktoś coś słyszał? Kiedy premiera? Mam nadzieję, że terminy się nie poprzesuwają!


-------

Znalazłam jakąś piosenkę, chociaż patrząc na datę dodania jest już w internecie ponad pół roku. 8P Ale to chyba z nowej płyty. :D Jakoś wcześniej na to nie trafiłam. Utwór całkiem, całkiem :-D
-> Załóż róż
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: pilsner »

to nie jest piosenka z nowej płyty, ta piosenka wyciekła juz dośc dawno,
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Natu$ »

No to przepraszam. Widać, jednak jestem sporo do tyłu! 8P Ale i tak mi się podoba! :P
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: autech »

Pod koniec listopada nowa płyta Agi-singiel na poczatku listopada. Troche sie zmartwiłam jak przeczytałam ze bedzie bardziej popowa niż rockowa-no,ale pożyjemy zobaczymy.
Płyta nagrywana we wspołpracy z PLANEM B czyli Królik/Piotrowski z Sistars (wczesniej zrobili SEXI FLEXI z Natalia)
Wogóle na jesień mnóstwo nowych płyt-Kayah Urszula,solowa płyta Anity(październik) równieżw październiku nowy Hey.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: betka »

23 października premiera płyty, tytuł: 'Modern Rocking'

[ Dodano: 24-09-2009, 17:02 ]
i nowe informacje+zdjęcie
http://mamtalent.plejada.pl/24028,news, ... detal.html
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Aro »

Premiera nowej piosenki Agnieszki w... RMF FM! Zaskoczenie, prawda? Piosenka nosi tytuł "Nie mogę Cię zapomnieć". 1 października (czwartek) o godzinie 11:15 zostanie wyemitowana pierwszy raz w radiu w wyżej wymienionej stacji.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylinska & O.N.A.

Post autor: Blur »

Chylińska dla plejady cz.1
Dlaczego po wysłuchaniu Modern Rocking, nowej płyty Chylińskiej, jednym opadają szcząki a inni pięknieją. Dowiemy się, jak Chylińska tańczyła z Planem B do muzyki Modern Talking; czy wie, ile zarabia i czy jeździ na shopping do Paryża; Czy ceni Edytę Górniak i dlaczego czeka aż Doda będzie miała 30 lat. Chylińska opowie też, czym dla kobiety jest dziecko oraz o tym, czy czuje się jak typowa "33", a także o kogo jest zazdrosna. Tego Agnieszka Chylińska, "sexy mama", nie powiedziała nigdy i nigdzie!\

Agnieszka Chylińska - Nie mogę Cię zapomnieć
ODPOWIEDZ