Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak

Re: Chylińska & O.N.A.

Postautor: ediva » 30 paź 2018, 12:33

Piter pisze:Ludzie zapomnieli o Chylinskiej chyba. Pomylili ją z tą cizią z TVNu i poprzednich płyt, z ciocią klocią. A tu ooops, Agnieszka wciąż żyje. Nie zbabciała.

W punkt. Gdy kilka lat temu Agnieszka była tą blond paniusią w jury Mam Talent, piszącą książeczki dla dzieci, ludzie mówili: "Wreszcie wydoroślała/wypiękniała/zmądrzała/jaka kobieca", natomiast fani dawnej Chylińskiej wiedzieli, że ona po prostu poświęciła część siebie dla męża i dzieci. Z jednej strony się w tym spełniała, z drugiej zaś narastała w niej głęboka frustracja, która w końcu znalazła ujście na ostatniej płycie. Ten rockowy "potwór" wybudził z się z wieloletniego snu i teraz straszy ludzi. "Zwariowała/stacza się/ona chce być chłopem!" - piszczą przerażone kobitki oraz faceci, którzy boją się takich kobiet jak Chylińska. Aga natomiast świetnie się bawi, wreszcie robi coś tylko dla siebie, jakkolwiek to "brzydkie i szkaradne", jest to na 100% autentyczne.

Awatar użytkownika
endeven
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On

Postautor: endeven » 30 paź 2018, 12:59

Niech sobie będzie autentyczne i z potrzeby serduszka, ale to jest tak bardzo nieciekawe i nieinteresujące muzycznie, że żaden "punk" ani "rock" z brokatowym poslizgiem mnie nie przekona. lol
ja na tym kończę przygodę z tym albumem.

Angie29
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 30 paź 2018, 17:26

Wy może nie lubicie jej nowego albumu Ale Agnieszka znajdzie zagorzałych fanów i na pewno będzie miała publikę na koncertach nadal. Więc ją jako artystke tylko to obchodzi a że ma dobrego menadżera -raczej menadzerke to już jest połowa jej sukcesu na którym ona sobie śmiga bez względu na jakości jej albumów . Nigdy nie byłem mega fanem jej muzyki ale uwielbiam ja jako osobę i zawsze na każdej płycie znajdą się dobre kawałki niech to są 2 Góra 3 ale zawsze znajdę u niej coś fajnego . Życzę jej szczęścia i sukcesów .

Angie29
Make it happen
Make it happen

Postautor: Angie29 » 10 gru 2018, 22:56

Chylińska odebrała na koncercie Złota płytę za Pink Punk w sumie szybko bo 1;5 miesiąca i dobra sprzedaż .

2770132u
Make it happen
Make it happen
Ulubiona piosenka: Glow On

Postautor: 2770132u » 09 sty 2019, 0:03

"Schiza" kolejnym singlem promujacym płytę album. Do singla powstaje też teledysk w podobie do "Krolowej łez"

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze

Postautor: Dobi » 22 sty 2019, 10:00

Wczoraj zaprezentowano teledysk do drugiego singla -> Schiza [Official Music Video]

W moim odczuciu brzmi lepiej niż "Mamy zły dzień" ale nadal nie przekonuje mnie ten punk. Chyba nie odnajdzie mnie nowa muzyka Agnieszki :swieca:

Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator

Postautor: Gosia1423 » 04 lut 2019, 14:55

Dobi pisze:Wczoraj zaprezentowano teledysk do drugiego singla -> Schiza [Official Music Video]

Teledysk, który jest spójny z tekstem piosenki. Wszytko tworzy jakąś jedną artystyczną całość. Moim zdaniem jest ok.

Widać, że Aga wyżywa się artystycznie. Poszukuje nowych brzmień, bawi się muzyką, tworzy ją.

P. S.
Odzyskała dostęp do swojego konta na Instagramie:
https://instagram.com/agnieszka.chylins ... gueuxs68xh

To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Ulubiona piosenka: To co najlepsze

Postautor: To co najlepsze » 04 lut 2019, 19:06

Utwór straszny, okropny, videoclip kompletnie nie spójny , coś okropnego , promowanie niegodnych uczynkow

Angie29
Make it happen
Make it happen

Postautor: Angie29 » 07 lut 2019, 12:35

Zgadzam sie już klip do Nie mogę Cię zapomniec lub Niebo był o wiele lepszy . Tragedia . W zasadzie co ona miała innego wydać skoro tylko ,,Schiza " nadaje się do czegoś z tej płyty . Reszta wyryczana i wymuszona .

Wróć do „Muzyka polska”