Ania Dąbrowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Ania Dąbrowska

Post autor: Chill-out »

Czyżbym przeoczył,czy poprostu tematu o Ani-brak?!

Po długich oczekiwaniach w końcu jest!(a w zasadzie dopiero będzie :PP )
Pewnie już gdzieś ktoś o tym napomniał,więc tylko przypomnę.16 października ukaże się nowa płyta Anki,zatytułowana "Kilka historii na ten sam temat".Od dwóch dni na antenie Radiowej Trójki można usłyszeć singiel zapowiadający album,a od dzisiaj utworu "Trudno mi się przyznać" można posłuchać na www.aniade.pl

Początek piękny...Czekam na więcej.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Gabra »

No! Wlaśnie ostatnio sobie sluchalam "samotnosci po zmierzchu" i doszlam do wniosku, ze czas najwyzszy na nowa plyte Ani :)
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Invisible »

Taka anegdotka, płytkę wyda w moje urodzinki :D :D :D Chyba sobie ją sprawię <lol2>
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Chill-out »

Znana jest już okladka "Kilku historii..."

http://www.vivid.pl/php/plyta_my.php3?s ... r=13096332

Zdjecie rewelacyjne,czcionka tandetna,zwłaszcza kolor ale biorąc pod uwagę to,że okładka ma oddawać oldschoolowy charakter materiału zawartego na płycie,jest to zrozumiałe...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Magda M »

Zapomniałam ze miałam tu 3 słowa napisać.
Chill out, brawo za temat :hellobaby:

Ja juz kiedys gdzieś pisałam że Anka powinna wreszcie coswydać... Strasznie lubie jej głos i jej muzyke... Glory, Charlie - coś piknego... zreszta cała "samotnosc po zmierzchu" jest śliczna... Mam nadzieje ze nowa płyta choc troche bedzie podobna do starej :) Doczekac sie nie moge :-D

Ponoc w radio juz leci singiel... i podobno był dostepny na stronie Ani na ktorej niestety jest remont i ktorej przez to nie posłucham ;( ale ponoć śliczny kawałek wiec doczekać sie nie moge płytki! :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Chill-out »

magdamiecz pisze:Zapomniałam ze miałam tu 3 słowa napisać.
Chill out, brawo za temat :hellobaby:

Ja juz kiedys gdzieś pisałam że Anka powinna wreszcie coswydać... Strasznie lubie jej głos i jej muzyke... Glory, Charlie - coś piknego... zreszta cała "samotnosc po zmierzchu" jest śliczna... Mam nadzieje ze nowa płyta choc troche bedzie podobna do starej :) Doczekac sie nie moge :-D

Ponoc w radio juz leci singiel... i podobno był dostepny na stronie Ani na ktorej niestety jest remont i ktorej przez to nie posłucham ;( ale ponoć śliczny kawałek wiec doczekać sie nie moge płytki! :)
Nowa plyta będzie podobna do starej.Jest jednak duża różnica pomiędzy tymi dwoma albumami.Do nagrywania nowego materialu użyto żywych instrumentów!(poprzedni był oparty głównie na samplach).Nowa płyta będzie bardziej retro.
Singla można posłuchać,póki co głównie w Trójce ale...możesz go Magdo posłuchać również na stronie,pomimo remontu,wystarczy wcisnąć dzwonek!!! :D :D
Niedługo pojawi się również nagrany już clip do tego utworu.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Magda M »

a rzeczywiscie :-D działa :)

swoją drogą pomysłowo wygląda ten remont na stronie Ani :)

a posenke juz mam .. na kompie :hellobaby: I powiem ze tak srednio na razie mi sie podoba.. tzn zła nie jest ale jakims szczegolnym hitem tez nie bedzie... ALe to taka "aniowa" piosenka... Czeakam na płytke! :-D
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: homerowa »

To prawda piosenka w stylu typowo Aniowym, ciesze sie ze wraca z nowa plyta. Ania jest inna niz gwiazdy na polskiej scenie. Ta innoscia zachwycala w Idolu ale mimo to odpadla. A prawde powiedziawszy osiagnela chyba najwiecej ze wszystkich Idolow. Nie mowiac o klesce i totalnej porazce Ali Janosz, Zalewskiego i tych ktorzy tak wysoko mierzyli. Zycze jej sukcesow rownych pierwszej plycie a nawet wiekszych. A na pewno pokaze na co ja stac, bo stac ja na wiele. Przede wszystkim nie robi wszystkiego dla komercji, a to sie liczy.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Chill-out »

A strona www.aniade.pl już po remoncie.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Pawel »

Ciekawa ta strona :)
Co do Ani to mam pierwszą płytę i podoba mi się, Charlie najbardziej od pierwszego przesłuchania. Druga kupie jak mnie kolejne single zachwycą, bo pierwszy jest taki sobie szczerze mowiac.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Chill-out »

Na oficjalnej stronie i na onecie można już zobaczyć najnowszy (czarno-biały) teledysk Ani.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Magda M »

Dzis Ania bedzie gościem u Kuby Wojewodzkiego :): :):
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Marcin A. »

Z niecierpliwością czekam na nową płytę.Piosenką "Trudno mi się przyznać" od kilku dni katuję rodzinę i sąsiadów.Mam nadzieję,że cały album będzie na wysokim poziomie....
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: DeathlySilence »

Na początku Idola miała ładne długie włosy - wyglądała wręcz dziewiczo - miała w sobie urok - z Idola pamiętam świetny fryz z grzywką - nadawała ona tajemniczości...natomiast widząc zapowiedź Kuby w TVN - nasuwa mi się postać zaniedbanego kocmołucha, taką sierotke Marysie :?

Ale nie za wygląd ją lubie, ani za charakter, czy tym jaka jest - bo aż tak nie fascynuję się nią jak Edytą - a za to co tworzy - a jest to że tak powiem muzyka z górnej półki - tworzy to co w jej duszy gra i to jest piękne...ma swoich fanów i życze jej kolejnych :-)

Mam nadzieje, że ta jesień będzie należeć do Ani :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Bob »

slicznie wygląda w tym klipie i super kawałek, czekam na płytę..
ODPOWIEDZ