Ania Dąbrowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: ediva »

niuto pisze: Pojawiło się sporo negatywnych komentarzy przy okazji ogłoszenia kształtu "The best of" i admin niezbyt dobrze rozgrywa odpowiadanie na te wpisy.
A to nie jest przypadkiem ten jej niesławny menadżer, który każe fanom czekającym na Ankę po koncertach "spie***alać?" ? :?

Wpis fana z forum Anki sprzed roku:
Az wreszcie pojawił sie "PAN SŁAWEK" i rozwiał wszelkie watpliwości...
Na moje pytanie czy bedzie szansa zobaczenia się z Anią i zdobycia autografu tylko wycedził przez zęby: "SPIER...ALAJ!". Na moje - "słucham?!" Odburknął - "Bo do was bez KUR...A MAĆ to się nie da!", po czym wyrwał mi z ręki płytę i odrzucił z powrotem na ladę.
Powiedziałem tylko "Aha..." i juz wszystko było jasne. Chłopak, ktory sprzedawał płyty odpowiedział temu "PANU", zeby nieco przystopował, bo zachowujemy sie kulturalnie a płyta którą odrzucił na stos innych była moją. Byłem tak zażenowany całym tym występem tego "PANA", ze juz wszystkiego mi się odechciało i po prostu się stamtąd zmylismy. Dziewczyna, która pracowała w "sklepiku" była zdegustowana i zaskoczona reakcją "PANA SŁAWKA" chyba nawet bardziej od nas. Przeprosiła nas i sama nie zdawała sobie chyba sprawy co się stało przed chwilą stało. Dziękujemy jej za to, mimo, ze nie musiała, bo - Bogu dzięki - nie miala nic wspólnego z tym elementem jakim niebywale jest "PAN SŁAWEK".
Ja wiem, ze po udanym występie ekipa się odstresowuje używkami różnorakiego typu ale nawet to nie tłumaczy pokazu chamstwa, prostactwa i buractwa jaki zaprezentował wczoraj "PAN REPREZENTUJĄCY" moją ulubioną artystkę.
Ania jest ze mną od tylu lat, ze traktuję ją poniekąd jak swojego przyjaciela, a dla kogos takiego chcemy jak najlepiej. Dlatego nie chciałbym zeby miala obok siebie kogos tak prostego i z grubsza ciosanego jak "PAN SŁAWEK", który słomkę do swojego drinka powinien sobie wyciągnąć z butów. Osoba na takim stanowisku powinna mieć jakis kręgosłup moralny i chociaz podstawy kultury osobistej, jak a tu takie niemiłe zaskoczenie. Dno i 100 metrów mułu.
alanjopek
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2017, 15:23
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Polska

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: alanjopek »

Cieszę się iż powrot Ani był jednym z tych najważniejszych na polskiej estradze. Powrocila na listy przebojów i zagościła na nich nadzwyczaj długo, bo aż 3 jej utwory stały się przebojami, a płyta kolejnym sukcesem.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: KrzysiekF »

Z Tobą nie umiem wygrać numer 1 Airplay Top 04.11. - 10.11.2017 ...

Ma kobieta hity. :d
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: KrzysiekF »

Deszcz nagród od ZPAV- u dla Anki.

Album ANIA DĄBROWSKA THE BEST OF - ZŁOTO ( miesiąc od premiery...)
NIEPRAWDA singiel - 4 x PLATYNA :lol:
W GŁOWIE singiel - 3 x PLATYNA :lol:

W 2017 roku Dąbrowska otrzymała jeszcze...

PORADY NA ZDRADY singiel 2x PLATYNA
CD DLA NAIWNYCH MARZYCIELI 2 x PLATYNA


:lol:
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: chicken1506 »

czwartek, jadę taskówką, leci taki badziew na pełen regulator, nie ma nas, nie ma nas, nie ma nas, jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz, i myślę pewnie znowu wraca ta, co włączała niskie ceny, dzisiaj sprawdzam, a to Dąbrowska, co za dno
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Kamui Shiro »

Wie, co się sprzedaje.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: KrzysiekF »

Z Nowym rokiem kolejne wyróżnienie dla Anki.

ANIA DĄBROWSKA THE BEST OF CD - PLATYNA
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: niuto »

Choć byłem sceptycznie nastawiony to słuchanie The Best Of Anki robi naprawdę fajne wrażenie. A co najważniejsze ta składanka pokazuje, ze to nie jest wcale taka monotonna wokalistka iw zasadzie każda płyta była inna. Nie wierzę, że to piszę, ale moim zdaniem Ania powinna zrobić sobie teraz dłuższą przerwę od nagrywania. Wydanie w ostatnim czasie trzech mega radiowych popowych kawałków sprawiło, że chyba jest przesycenie jej muzyką. "Dla naiwnych marzycieli" to moja ulubiona płyta, ale czekam teraz już na coś innego.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Kamui Shiro »

W moim odczuciu jest monotonna. Wszystko jakby pisane pod średnio wymyślną polską komedię romantyczną.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: KrzysiekF »

Kolejne wyróżnienia dla Anki.

PORADY NA ZDRADY singiel 3 x PLATYNA
Z TOBĄ NIE UMIEM WYGRAĆ singiel PLATYNA

Dodano po 4 godzinach 16 minutach 20 sekundach:
Anka wzięła gościnny udział w płycie Pawbeats . Nagrała utwór LĘK. Polecam poszukać w stramingach.

<3
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: DeathlySilence »

Obrazek
Obrazek

Czy istnieje Fan twórczości Ani Dąbrowskiej, który śledzi Jej poczynania od Idola, do teraz, ma wszystkie płyty, ale nigdy nie był na Jej koncercie? To byłem ja, do wczoraj. Rozdziewiczenie na Dniach Miasta Mikołajki, muzyczny orgazm - na szczególne wyróżnienie zasługują muzycy, m.in. Panowie od trąbki i saksofonu, klawiszowiec i perkusista. Gitarowcy też niczego sobie. Siostry Melosik - Martyna i Dagmara - w chórku, z panią Olą - piękne i zdolne. Oraz ONA, wyzwolona, szczęśliwa, utalentowana, z tym swoim piaskowym głosem. Ania Dąbrowska. Jak to na tego typu imprezach, zaśpiewała przekrój z całego dorobku, największych przebojów, a ma ich ogrom, co było czuć po rozśpiewanej publiczności. Piękna zabawa, piękne emocje, aplauzy, okrzyki, kontakt z publicznością, magnetyzm, uśmiech. Nawet rozśmieszyłem Dagmarę, gdy przed Jej występem domowym z siostrą wykrzyknąłem tytuł piosenki, którą wykonają - roześmiała się, stwierdzającą, że najwyraźniej jest to już w pewnych kręgach znany przebój. Na bis dwa utwory, publiczność domagała się więcej, ale wszystko musi się kiedyś kończyć. Za sceną tłum oczekujących na autografy i fotki. Zrezygnowałem, bo trzeba było łapać stopa. Na szczęście się udało.

:)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: niuto »

Anie bardzo lubię od Idola, choć nie przepadam za "Ania movie" i "Bawię się świetnie". Na koncercie pierwszy raz byłem w zeszłym roku w Teatrze Roma i wydaje mi się, że właśnie tylko takie kameralne miejsca nadają się na jej występy. Trudno wyobrazić mi sobie Anię "w plenerze" :) Cieszę się, że ci się podobało. Mnie osobiście Ania na żywo nieco zawodzi ostatnimi czasy. Tzn. ona nigdy nie była fenomenalną wokalistką, ale za to oryginalną i ciekawą. W Idolu dała parę świetnych występów, w tym zaskakujący cover Whitney. Teraz Ania trochę skrzeczy na żywo.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: Dobi »

Dziś premiera nowego singla Anki -> Serce Nie Sługa (Audio) :d

Jest to piosenka promująca nowy film o tym samym tytule.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: KrzysiekF »

Nie do wiary. Czyli co kolejny mega hit filmowy dla Anki???

Etatowa wykonawczyni piosenek do filmów.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Dąbrowska

Post autor: endeven »

Przyznaję, nie dosłuchałem do końca.
Początek kariery wspaniały, a potem już ugrzęzła we własnym sosie. Za szybko się skończyła. Osobiście to jakbym słuchał swojej starszej o dekadę ciotki, która śpiewa sobie o swoim normalnym żyćku, czasem zmieniając tylko wzór kuchennego fartucha w tych podśpiewajkach. Niby ciotka fajna, ale wiesz, ze dawno nie wychodziła z domu.
ODPOWIEDZ