ha-dwa-o! ''cud''

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: pijej1 »

nowy krazek i nowa wokalistka - weronika korthals (znana lub nie znana z programu szansa na sukces). krazek mam juz ponad miesiac w moich rekach i slucham go wieczorami przed snem. jak dla mnie plyta w koncu na poziomie a i wokal weroniki jest bardzo bardzo przyjemny dla ucha. co prawda jej angielszczyzna pozostawia wiele do zyczenia ale piosenka ''there's time'' powalila mnie na kolana od pierwszego przesluchania. Płyta ukazała się w sklepach 27 października. nikogo nie chce namawiac do jego kupna ale warto choc posluchac jej w sklepie - moze poruszy? mnie poruszyla choc ksiazeczka pozostawia wiele do zyczenia.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2006, 17:39 przez pijej1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: Pawel »

Nawet nie wiedziałem, że oni jeszcze istnieją...
Wczesniejsze piosenki to takie disco polo było z tego co pamietam...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: Virtual Tom »

Pawel, no przecież brali udział (chyba) w Opolu (dwa lata po rząd) no i w eliminacjach krajowych do Eurowizji w tym roku. Trzeba przyznac, że z obecną wokalistką to zupelnie inna sprawa. Chociaz ich debiutancki singiel "Zatrzymaj mnie" lubię bardzo do dzisiaj i nie widze w nim nic z disco polo. Najgorszy okres był chyba z taką małolatą w dredach, ktora idealnie nadawałaby się do Blog 27 :blink:

Płytki nie znam, ale propozycja z Eurowizji i piosenka "Cud" podobają mi się :)
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: Gabra »

Tom pisze:piosenka "Cud" podobają mi się :)
znam tylko to, ale wpadlo mi w ucho ;) moze sie zapoznam z plyta <aczkolwiek poprzez net a nie sklep na razie ;) >

poza tym Weronika fajnie wypadla w SNS "Wspomnienia" z piosenka "Czarny Alibaba" - glos ma ciekawy ;)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: Monika23 »

Gabra pisze:poza tym Weronika fajnie wypadla w SNS "Wspomnienia" z piosenka "Czarny Alibaba" - glos ma ciekawy
spiewala kiedys tez w Szansie utwor Violetty Villas cos tam " nie ma milosci bez zazdrosci ..." :P super to zaspiewala :-)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: Chill-out »

Wokalistka już nie taka nowa,jest w zespole od około 3 lat.Płyty do tej pory nie widziałem ani w Empiku ani w Media.Nowy materiał (znam tylko single)jakoś mnie nie zachwyca,ot taki sobie pop...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: ha-dwa-o! ''cud''

Post autor: Kamui Shiro »

Taaa, tamta wokalistka z dredami była jakaś dziwna. A "Zatrzymaj mnie" z Eurowzji mi się podobało :] trochę ściągało skądś riffy czy jak to się zwie, ale przyzwoity był to kawałek taneczny ^ ^ i dziewczyna śpiewająca ma pazurka na scenie xD

a od Bloga mi vara :ppp ;)
ODPOWIEDZ