Patrycja Markowska

:)

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: pilsner »

Chill-out pisze:

Bredinie napisane przez zaślepionego fana Kukulskiej tylko dlatego,że ktos powiedział źle o idolce.(choć nie wiem czy stwierdzanie faktów można nazwać czymś złym).
Nie zauważasz chyba,ze Natalia wybiła się dzięki nazwisku i piosence swojej mamy.W przypadku Patrycji było zupełnie odwrotnie.Natalia jako pierwszego singla,promujacego nową płytę wydała duet z raperem bo hip-hop był aktualnie chwilowym nr.1.W przypadku Patrycji było nieco inaczej.
A mówienie tu po raz kolejny o tym,jak to źle,że jakaś płyta nie okazała sie komercyjnym sukcesem jest po prostu załamujące.

Co ty bredzisz??????

-Natalia wybila się dzięki nazwisku?
Ja myślę ze jednak dzięki talentowi!
na pewno miała większe szanse na starcie, ale samo nazwisko nie wystarcza, bo Pati M. jest już dosć długo na scenie, a oszałamiajacej kariery nie zrobiła,
była kiedyś jeszcze Natalia Niemen(no ojciec nie mneij popularny, znany od Jantar) i co? sukcesu nie było, A Kasia Pietras, a Bracia Cugowscy, Dorota Miśkiewicz?
- i wielu innych, nikt z dzieci znanych rodziców nie zrobił takiej kariery jak Natalia!!!!!!
i warto dodać, ze tak na dobrą sprawę debiutowała dwukrotnie, i za każdym razem z olbrzymim sukcesem,
bo ja np kompletnie nie znalem i nie pamiętałem jej dziecięcych piosenek, i myślę ze wiele osób poznało ją poraz pierwszy od drugiego debiutu w '96

-Jak od piosenki swojej mamy rozpoczęła karierę?
jedyną piosenką jej mamy, która była singlem promujacym jej płyte była pisoenka "Tyle słońca..." z płyty Autoportret( trzeciej płyty, i był to drugi singiel z tej płyty, a jak wiadomo zazwyczaj pierwszy singiel decyduje o sukcesie płyty)a wcześniej były i "Piosenka światłoczula", i "Im wiecej ciebie tym mniej" i "W biegu", wiec jak wybiła się od piosneki mamy?


- co do duetu z Tede, no cóż jako osoba "nielubiąca" Natalii zapewne nie wiesz, ze jest to remix piosenki "Kamienie", został wydany na płycie jako dodatek do płyty, ale Kasia Kanclerz z Universalem zadecydowała, zeby przy kręceniu klipu do podstawowej wersji "dokręcić" obraz do wersji z rapem!
Jednak Eska jako patron medialny płyty wykorzystał jako singla pisoenke z rapem, tak jak i telewizje muzyczne(piosenka jest jaka jest, sam jej nie lubie, a Natalia mówiła wielkorotnie, ze ten zabieg spowodował, ze obraz tej płyty został w oczach wielu zupełnie przeinaczony, ze startą dla sukcesu płyty(choć 17 tys. to i tak nieźle, patrząc np na ostatni "sukces" Brodki, która miala hita na płycie, a i tak sprzedała niewiele ponad 15 tys.)

- no i skoro juz o sprzedaży mowa, to wbrew wszystkiemu jest to jakiś miernik popularności, zdarza mi się o tym wspominać, bo lubuję się w cyferkach, ale oczywiście nie jest ono na pewno miernikiem jakości płyty, bo gdyby tak było płyty Ich troje, Dody czy Kombii musielibyśmy uznawać za arcydzieła...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: lisa »

Będziecie się teraz kłócić która lepsza i która zrobiła kariere dzieki sobie a nie dzięki sławnym rodzicom?
Ja uważam, zę obie, mniej lub bardziej, miały łatwiej na starcie i tyle. Okej, Natalia odnosi sukcesy, a Patrycja nagrywa w mirae przyzwoitą muzykę, ale takich Natalii Kukulskich i Patrycji Markowskich jest w Polsce mnóstwo, a one miały lżej. Właśne ze względu na rodziców! nie jestem złośliwa, ani wredna, nie mówię że zrobiły kariery tylko ze względu an rodziców, bo tak nie jest i obie piosenkarki lubię. Oczywiście to, ze miały sławnych rodziców, nie znaczy zę nie mogą nagrywać dobrych płyt. Bo moga. I obie już to udowodniły.
I Grzegorz Markowski i Anna Jantar są legendami polskiej muzyki. Zwłaszcza pani Anna, ze względu na swoją tragiczną śmierć. Ludzie będą o niej mówić i ją pamiętać. A inni, co złośliwsi będą mówić że Natalia zrobiła kariere dzieki matce ( Patrycji też się to tyczy). Taka kolej rzeczy i tego się niestety nie zmieni. Trzeba to po prostu zaakceptować, nawet jeśli, podobnie jak ja uważa się inaczej. Tyle w tej kwestii.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Chill-out »

Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: pilsner »

Chyba te tytuły nie odpowiadają ściąganym plikom, tak mi sie jakos wydaje!

ale no troche za krótko zeby wyrobić sobie jakąś ocenę, ale coś czuje ze nie zaskoczy Pati niczym nowym, powielanie schematów z "Nie zatrzyma nikt", czyli zbior pseudorockowych piosenek, i smutnych ballad trochę o niczym... ale jak mówie nie oceniam, bo to za krótko było

a i ta 13 piosenka!!!
słyszę tam tatusia Markowskiego, ale chyba i Hanie Stach i jakiś trzeci gosciu -->ta piosenka mnie zaintrygowała, ciekawe ...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Chill-out »

Marcin83
Sit down
Sit down
Posty: 92
Rejestracja: 12 paź 2007, 14:43
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on Your Heart

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Marcin83 »

Patrycja #5 na Olisie :-D

Tak myslałem że płyta "Świat Się Pomylił" odniesie największy sukces komercyjny...niestety zawartość albumu jest średnia, ale też nie prosi się o pomstę do nieba...prostota, nijakość, i powtarzalność tak bym określił połowę płyty...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Kamui Shiro »

Imaż ściągany z Gosi Andrzejewicz trochę, a ta nowa piosenka z "Mocniej, mocniej, mocniej" przypomina mi nieśmiertelny hit Piaska :lol:

Wiele zawdzięcza po prostu nazwisku, które kala czasami bardzo kiepskimi nagraniami. Ale cenię Patrycję bardzo za takie piosenki jak "Z twoich rąk". Poza tym - jest dosyć fajną postacią na polskiej scenie muzycznej, szkoda tylko, że nie nagrała nigdy naprawdę dobrej płyty na miarę swoich możliwości.
kebab21
Sit down
Sit down
Posty: 86
Rejestracja: 01 lut 2007, 2:51
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: ComingBackToLove/Gone
Lokalizacja: Wszędzie
Kontakt:

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: kebab21 »

Nie cierpię dziewuchy! Ale remix "Świat się pomylił" autorstwa v1r00za tak mnie wciągnął, że pewnie Pati będzie niedaleko Edyty na mojej liście na last.fm. ;)
Marcin83
Sit down
Sit down
Posty: 92
Rejestracja: 12 paź 2007, 14:43
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on Your Heart

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Marcin83 »

Miło nam poinformować, iż najnowsza płyta Patrycji Markowskiej, pt. „Świat się pomylił” właśnie osiągnęła status Złotej Płyty.

www.emimusic.pl/

Cóż, można było tego się spodziewać, najgorsza płyta Patrycji osiąga największy sukces komercyjny... :(
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Chill-out »

"Jeszcze raz" z Patrycją Markowską
13 grudnia odbyły się zdjęcia do teledysku ilustrującego nowy singel Patrycji Markowskiej, pt. "Jeszcze raz", pochodzący z jej najnowszej płyty "Świat się pomylił".
Utwór będzie także promował nową, polską komedię romantyczną pod tym samym tytułem, którą widzowie będą mogli obejrzeć w polskich kinach od 4 stycznia 2008 i znajdzie się na płycie ze ścieżką dźwiękową do filmu, która ukaże się nakładem EMI Music Poland.
"Jeszcze raz" to film o "niejednej miłości" wyreżyserowany przez Mariusza Malca. Powstał na podstawie pomysłu autorki "Nigdy w życiu", najpopularniejszej polskiej scenarzystki - Ilony Łepkowskiej.
W obrazie zobaczymy: Danutę Stenkę, Jana Frycza, Kingę Preis, Lecha Mackiewicza oraz aktorów młodego pokolenia: Anię Antonowicz, Przemka Cypryańskiego, Mikołaja Krawczyka, Bartosza Obuchowicza, Marysię Góralczyk.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Madlen »

Kochani jak ktoś byłby zainteresowany to Patrycja gra koncert w Myślenicach :)
27 czerwca (sobota) godz. 20:30
Informacje na oficjalnej stronie Patrycji:
http://www.patrycjamarkowska.com/
oraz:
http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=113517

http://www.miasto-info.pl/myslenice/dni ... my-gwiazdy

ja się oczywiście wybieram :D
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: autech »

Jest nowy singiel Patrycji-ktory promoje nowa płyte-zapowiadaną na jesień.

Patrycja Markowska - Ksiezycowy (HD)

http://www.youtube.com/watch?v=gQ71A3C3 ... re=channel


Po pierwszym wysłuchaniu jakos mnie nie powaliła-ale im wiecej jej słucham tym bardziej mi sie podoba. Moze i typowo radiowa-ale w dobrym tego słowa znaczeniu-po rozczarowani singalami Kukulskiej czy Cerekwickiej w końcu cos do mnie przemawia. tylko ostatnio w radiu slyszałam jak Patrycja mówiła ze piosenka jest rockowa-to chyba jednak przegiecie-to pop-ale na dobrym poziomie :)
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Madlen »

Po pierwszym przesłuchaniu, jak najbardziej pozytywne wrażenia :) Delikatnie, ale z pasją zaśpiewane. Niezły tekst. :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: DeathlySilence »

Miałem okazję kilka razy usłyszeć w radiu i mam wrażenie, że to utwór "gwizdnięty" Kaśce Kowalskiej. :wink: Podobne klimaty.

Piosenka fajna, taki poporock - soft rock.

Patrycji single są "radiowe", ale nie ma w tym nic złego. Nie są to wybitne dzieła, ale doskonale umilają czas - ludzie je kojarzą i lubią.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Patrycja Markowska :)

Post autor: Mona. »

Już dziś, w poniedziałek 13 września, w warszawskim Teatrze Bajka odbędzie się akustyczny występ Patrycji Markowskiej. Podczas wieczoru artystka zaprezentuje publiczności swoje największe przeboje w niepowtarzalnych aranżacjach. Usłyszymy utwory m.in. z jej ostatniej płyty "Świat się pomylił". Występ Patrycji będzie jednocześnie pierwszym koncertem odbywającym się w ramach muzycznego cyklu "Sounds of Bajka". Koncert zaczyna się o godzinie 20.00, bilety będzie można kupić w kasach Teatru Bajka (ul. Marszałkowska 138, Warszawa)
ODPOWIEDZ