Edyta Bartosiewicz

Czekając na... powrót

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: spot_me »

Plyta nie jest zla ale szalu nie robi. Jest kilka numerow, ktore mozna by uznac za odrzuty wcisniete na sile gdyby nie to, ze tam jest tylko 9 kawalkow co jest szokujace zwazywszy ile kazala fanom czekac na ten album. Mam nadzieje, ze Gorniak na 30-lecie podaruje nam dwuplutowy album, a nie 9 utworow! Ten Moment pokazuje, ze jednak obie Edyty chyba pokazaly nam juz 'to co najlepsze' mialy do zaprezentowania, a teraz to troche takie na sile zaspokajanie fanow. Obie maja w dorobku albumy uznane za kultowe i z ktorymi zapewne troche sie same w sobie scigaja, a to chyba niewykonalne. Obym sie mylil.
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: 2770132u »

Edyta zapowiada dwa single . Pod koniec sierpnia "Kapitan L.J." . A następnie wraz z premierą winyla "Cichy zabójca "
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: ediva »

Szkoda, bo to wg mnie ciekawsza płyta niż Renovatio, a przeszła praktycznie bez echa. Edyta udzieliła jednego czy dwóch wywiadów na temat albumu i dalej praktycznie cisza. Mam wrażenie, że ludzie mają już dość tych wieloletnich oczekiwań na powroty Bartosiewicz, nie wzbudza już tych emocji co dawniej... Podobnie zresztą jak nasza Edzia, z tą tylko różnicą że Edyta B. nie jest celebrytką i nie jest stale obecna medialnie; jeśli wraca to tylko w związku z muzyką.
ODPOWIEDZ