Piotr Cugowski

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Piotr Cugowski

Post autor: KrzysiekF »

Piosenka solowa Piotrka

Piotr Cugowski - Kto Nie Kochal

https://www.youtube.com/watch?v=I6PUkIGBDwE
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Piotr Cugowski

Post autor: KrzysiekF »

Co myślicie o karierze " solowej" Piotra Cugowskiego ? Przesłuchałem jego album i nie rozumiem po co było się silić na tzw. karierę solową skoro utwory oraz ich styl są dokładnie takie jak zespołu BRACIA.

Póki co jego solowy album został przyjęty raczej chłodno. W tygodniu premiery debiut na -> 11 OLIS. W 4 tygodniu sprzedaży spadek i miejsce 34.

W radio było lepiej z singlami, ale podejrzewam że oczekiwania były zdecydowanie wyższe.
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Piotr Cugowski

Post autor: 2770132u »

Najnowszy "Daj mi żyć" nie powala i raczej szybko zostanie zapomniany. To już lepiej debiutanci sobie radzą Marcin Sójka 8 miejsce na Olisie czy Baranovski 22 miejsce na OLisie i singiel "Czułe miejsce" 3 na AirPlay.
Przesłałem płytę "40" i dla mnie jest nudna i nie mam ochoty do niej wracać. Nawet nie widzę tu już żadnego singla promującego bo dwie najlepsze piosenki już nimi są.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Piotr Cugowski

Post autor: KrzysiekF »

Zastanawiałem się wyżej o co chodzi z tym solo albumem Piotrka . A tu proszę ... koniec zespołu BRACIA.
Zespół na obecną chwilę nie istnieje, zawiesiliśmy działalność i nie wiem, kiedy i czy w ogóle będziemy jeszcze razem grali – przyznał w rozmowie z PAP Life starszy z braci Cugowskich
ODPOWIEDZ