Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

To fakt, miłe z jej strony.
Ty to popierasz, TCN? Zmiana frontu?
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: To co najlepsze »

Zmieniam. Otwieram umysł.... Nie mam prawa oceniać innych. Ale przepraszać nie będę bo w tamtym czasie pisałem to co uważałem za sluzszne.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Trzeba mieć naprawdę wielkie jaja, by zrobić coś takiego, co wczoraj zrobiła Doda. :klaszcze:
Tutaj oba jej występy z Białegostoku: -> https://www.youtube.com/watch?v=oSvZZZaXRb0

Bernadeta Krynicka z PiSu już zareagowała:
Bernadeta Krynicka pisze:Tak zaprezentowała się Doda wykonując piosenkę: "Odkryjemy miłość nieznaną"..
Czy mieszkańcy Białegostoku nie mają prawa do chwili relaksu i zabawy bez LGBT? Niedługo, gdy otworzymy lodówkę zaatakuje nas tęczowa flaga! Opamiętajcie się!
:roll:

Teraz Doda może mieć bana już nie tylko w TVN, ale też w TVP...
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Doda!

Post autor: michal.p »

Rzeczywiście, jej gest był imponujący, chwała jej za to. Ale pamiętajmy, że prawdziwa Królowa tęczowe skrzydła nosiła już w 2015 8P
Utwór Alicji Majewskiej zaśpiewała chyba okej, nie mogłem się skupić przez tą jej manierę, która mi tam bardzo przeszkadzała. Co do dalszych występów, dla mnie to ta sama Doda sprzed lat, która kładzie się na scenie i pokazuje tyłek, tylko jakby szczuplejsza niż kiedyś :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:Trzeba mieć naprawdę wielkie jaja, by zrobić coś takiego, co wczoraj zrobiła Doda. :klaszcze:
Tutaj oba jej występy z Białegostoku: -> https://www.youtube.com/watch?v=oSvZZZaXRb0

Oj, bardzo nie lubie tego popularnego okreslenia z jajami. Nie mozna inaczej? :)
Bez urazy - moje dziwactwo. Podobnie nie lubie powiedzonka 'ale z ciebie c...pa'.

Nie wiem tez, po co znowu te chore porównania ulamkow, jak sie ma Edi w stosunku do X w porownaniu z Doda w zestawieniu do Y. Umiem sobie wyobrazic pop bez wielu artystow, ale akurat kazda z w/w pan ma w nim swoje miejsce i po kiego grzyba wpychac tam inna laleczke? Komu to czegos doda? Potrzebne jest to ukladanie klockow? Tym artystom zapewne nie, publicznosci w sumie tez. Rozumiem, gdyby laczylo je wszystkie cos poza popularnoscia i gwiazdorzeniem... ale sa to kompletnie inne bajki. Whitney i Madonna roznie o sobie mawialy, ale koniec koncow sie raczej szanowaly, Edyta i Doda moze mniej - tyle. Rozwazania na temat stosunkow miedzy Edyta a Doda zrobily sie nudne, tak samo jak to, ze nie potrafia niektorzy odniesc sie do jednej bez ruszania drugiej.


Doda ma maniere wokalna i to moze wkurzac, mi nie przeszkadza odbierac jej kawalków… chociaz nie pomaga ;)
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: rav33 »

ray pisze:Trzeba mieć naprawdę wielkie jaja, by zrobić coś takiego, co wczoraj zrobiła Doda. :klaszcze:
Tutaj oba jej występy z Białegostoku: -> https://www.youtube.com/watch?v=oSvZZZaXRb0
Niestety pierwsze 30 sekund piosenki obnaża braki lub nieprzygotowanie Dody, a tych pierwszych 30 sekund zwiesza uszy. Lubie Dodę, ale aby brać się za takie kolubryny, trzeba mocnego wokalu... i to bez maniery... to piosenka dla Edyty. Nie dla Dody. Fajnie, że wspiera LGBT, ale to wykonanie mnie nie kręci. W swoich piosenkach była juz znacznie lepsza.

PS Wygląda jak milion dolarów :)
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: yourhighglowon »

A ja wręcz przeciwnie - nie wyobrażam sobie tego utworu w wykonaniu Edyty. Występ Dody był bardzo udany.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Doda!

Post autor: dorota »

jak dla mnie super zaśpiewała!!!!
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: tomek7 »

Doda już w swoim żywiole. W ostatnim wywiadzie dla przeambitni.pl na pytanie, że Górniak będzie uczyć się jeździć samochodem, przerwała dając pytanie „po kim będzie jeździć” ...
Ona nigdy się nie zmieni. Jeszcze w styczniu robiła z siebie wielka samarytanke ale jak to mówią słoma z butów nadal wystaje.
I po co te zaczepki się pytam??? Później będzie jęczeć, że Edyta nie chce jej cześć powiedzieć :lol3:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Szczerze dobrze powiedziała ile razy można być olewanym. Edyta wielka Diva przez duże D wielokrotnie bez podstaw jechała po Dodzie, udawała że to nie ta wrażliwość muzyczna, że ona nie rozumie takiej muzyki jaka robi doda jakby sama robiła inna.... Potem nigdy nie wyciągnęła ręki do nikogo i zawsze zgrywa pokrzywdzona. Jak to miało miejsce że Szpakiem który wielokrotnie na jej temat wypowiada się z szacunkiem a ona go nie zna ani nie wie kto to jest. Nigdy nie pogratulowala mu występu i 8 miejsca w Eurowizji.Potem udawała w The Voice że go nie widzi gdy była wystąpić z piosenką Andromeda. Oglądałem kulisy wtedy... Kompletny brak szacunku do innych bo to przecież wielka artystka i klaniajcie się narody.
Zatem kompletnie nie dziwi mnie podejście Dody bo znając mój charakter zrobiłbym to samo.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Doda!

Post autor: Nuklodem »

Doda&Janowski

Pierwszy raz w życiu poczułem ciary podczas występu Dody, bardzo ładnie brzmiała i czułem, że płynie razem
z piosenką, zależy jej na niej.
Muszę się kiedyś wybrać posłuchać jej gdzieś na żywo.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Nie mam dokąd wracać ma 5 milionów :d :d :d
themisiek95
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:45
Lokalizacja: Konin/Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: themisiek95 »

Na prawdę Edyta robi się coraz gorsza...
Rozumiem, że nie lubi się z Dodą (w sumie Edyta jej nie lubi, a Doda była jej fanką), ale żeby od razu w umowie dot. koncertu postawić warunek, żeby nie spotkać Dody? wtf....
Ok. Rozumiem, że Edi jakby spotkała się z Dorą, a znając Dodę jest pyskata i powiedziałaby coś Edycie i ta nie wiedziałaby co odpowiedzieć i na pewno by się rozpłakała :beczy: (wniosek nasuwa się JEDEN) Edi boi się kompromitacji, która i tak trwa od lat... ;(
Edytko idź do lekarza, bo chyba ciężko przechodzisz menopauzę :D
https://party.pl/newsy/doda-o-edycie-go ... -9275-r22/
P.S. Nagraj w końcu jakiś album, a nie tylko na coverach jeździsz. :edi:
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Doda!

Post autor: aśka »

W sumie zaczyna mi się podobać konsekwentne podejście Edyty do Dody. Nie lubi jej, nie chce mieć z nią doczynienia... Ma swoje zdanie i nawet przyparta do muru publicznym zaproszeniem do koncertu "przeciw nienawiści" potrafiła odmówić :PP Jakoś wtedy nie bała się powszechnego hejtu i kompromitacji ;-) Myślę, że jak Doda przełknęła tamtą odmowę to i brak chęci spotkania też przeboleje. :lol3:
Poza tym zarówno Doda jak i jej fani robią się już nudni - przecież wszyscy wiedzą o jej niechęci. Po co to ciągle wertować. :roll:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

A mi się nie podoba. Co innego Chylińska, która również skrytykowała przedsięwzięcie, ale odniosła się do charakteru pomysłodawczyni i tego, że Doda sama miewała wiele nienawiści za uszami i nie przeprosiła za to. I zrobiła to bardzo ok. Edyta dała z siebie wszystko, żeby wypaść też spokojnie i pro, ale taka jest prawda, że od początku programowo niszczy Dodę bez wskazania wyraźnego powodu. Jest wredna i zawzięta wobec kogoś, kto nieraz okazał jej mimo wszystko resztki szacunku. Gdyby Edyta zaczęła się źle odnosić do Dody na przykład po jej akcjach z bójkami i wybuchami agresji, to rozumiem, ale zaatakowała ją dawno wcześniej i przesadza cały czas. Niech się idzie podleczyć, jak to zrobiła Justyna Steczkowska, może pomoże. Bo to nie jest normalne, żeby aż w umowie koncertu coś zapisywać. Co, boi się, że Dorota jej złamie paznokcia, czy co?
ODPOWIEDZ