Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Jeśli naprawdę Edyta zażądała, by muzycy Dody nie mogli oglądać jej koncertu, to było to słabe. Ale może jednak Doda specjalnie coś przeinaczyła? Tego nie wiemy i pewnie się już nie dowiemy...
Dzisiaj pojawił się artykuł B@ra na ten temat:
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyt ... 8m#slajd-4

Od prawie 2 miesięcy na Pudelku nie pojawił się ani jeden artykuł o Dodzie. Ostatnio Pudel zupełnie pominął Dodę przy fotkach gwiazd z Flesz Fashion Night. O co chodzi? Czyżby Doda poszła w ślady Steczkowskiej i też procesowała się z Pudelkiem? :hmmm:
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: yourhighglowon »

ray pisze: Od prawie 2 miesięcy na Pudelku nie pojawił się ani jeden artykuł o Dodzie. Ostatnio Pudel zupełnie pominął Dodę przy fotkach gwiazd z Flesz Fashion Night. O co chodzi? Czyżby Doda poszła w ślady Steczkowskiej i też procesowała się z Pudelkiem? :hmmm:
Pudelek przegrał w lipcu sprawę z mężem Dody i musi wypłacić Emilowi 150 tys. PLN odszkodowania - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... zkodowania. Poza tym w Pudelku znowu pracuje Łukasz Z., który przyjmował łapówki od Emila Haidara za pisanie nieprzychylnych artykułów o Dodzie. Dodatkowo, Doda wdała się na Instagramie w dyskusję z jedną z redaktorek Pudelka - https://www.instagram.com/tv/BxzhobsleUT/.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Doda!

Post autor: Steffie »

aśka pisze:W sumie zaczyna mi się podobać konsekwentne podejście Edyty do Dody. Nie lubi jej, nie chce mieć z nią doczynienia... Ma swoje zdanie i nawet przyparta do muru publicznym zaproszeniem do koncertu "przeciw nienawiści" potrafiła odmówić :PP Jakoś wtedy nie bała się powszechnego hejtu i kompromitacji ;-) Myślę, że jak Doda przełknęła tamtą odmowę to i brak chęci spotkania też przeboleje. :lol3:
Poza tym zarówno Doda jak i jej fani robią się już nudni - przecież wszyscy wiedzą o jej niechęci. Po co to ciągle wertować. :roll:
Cokolwiek mozna myslec o Edycie, nie mozna powiedziec, ze nie ma kobieta tzw. jaj.
Niestety niektorzy, zwlaszcza ci, ktorzy lubia sie sami rzucac na innych z lapami, nie znosza, gdy sie ich olewa lub nie pragnie ich towarzystwa, natomiast najlepiej potrafia udawac niewiniatko - najpierw kogos obsmaruja, a potem sie dziwia, no bo oni przeciez w swoim mniemaniu nic nie zrobili (uwaga ogolna, nie dotyczy tylko tego topiku). Wcale sie Edycie nie dziwie, ze od lat konsekwentnie olewa Dode, niestety ona i jej fani to never ending story. Nie pamietaja, ze caly konflikt zaczal sie przeciez od Dody. Poza tym Doda zawsze odgrzewa jakies stare kotlety na temat Edyty i sie jej czepia. Potem zdziwienie, ze Edyta kogos nie chce na koncercie. Gdybym byla na jej miejscu, tez nie chcialabym widziec jakiejs niepozadanej, wrednej i niemilej osoby, ktora zatruwa innym otoczenie.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Gosia1423 »

To już zaczyna robić się nudne... Ciągle biedna Doda. Edyta jej nie lubi, nie chce się z nią widywać i ma do tego prawo, przecież my też nie wszystkich lubimy ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

yourhighglowon pisze:Poza tym w Pudelku znowu pracuje Łukasz Z., który przyjmował łapówki od Emila Haidara za pisanie nieprzychylnych artykułów o Dodzie.
Pewnie Łukasz Zając - znalazłem info, że on od 1 lipca jest wydawcą Pudelka:
https://www.press.pl/tresc/57783,Lukasz ... pudelek_pl

Wcześniej on pracował w "Fakcie". Skąd wiadomo, że on przyjmował łapówki od Haidara za pisanie niepochlebnych artykułów o Dodzie? To pewne czy tylko jest takie podejrzenie?
Steffie pisze:Cokolwiek mozna myslec o Edycie, nie mozna powiedziec, ze nie ma kobieta tzw. jaj.
Z drugiej strony to samo można napisać o Dodzie.
Sam fakt, że tuż po głośnych wydarzeniach w Białymstoku wyszła tam na scenę w tęczowej pelerynie i zaśpiewała Odkryjemy miłość nieznaną, jest tego bardzo dobrym potwierdzeniem.
Steffie pisze:najpierw kogos obsmaruja, a potem sie dziwia, no bo oni przeciez w swoim mniemaniu nic nie zrobili (uwaga ogolna, nie dotyczy tylko tego topiku).
No tak już jest na tym świecie, nic się na to nie poradzi, niestety... :(
Steffie pisze:Wcale sie Edycie nie dziwie, ze od lat konsekwentnie olewa Dode
Tutaj nie mogę się zgodzić. Gdyby faktycznie Edyta olewała Dodę, toby się na jej temat nie wypowiadała - tak jak np. Kowalska, Kukulska czy Kayah. Tymczasem Edyta w odróżnieniu od tych pań przynajmniej raz w roku musi powiedzieć coś negatywnego o Dodzie i to trwa już od kilkunastu lat. :roll:
Przecież kiedy jakiś "dziennikarz" na przykład "Faktu" czy Przeambitnych pyta Edytę o Dodę, ona zawsze może odpowiedzieć w stylu: "Proszę mnie nie pytać o Dodę, bo ten temat mnie nie dotyczy. Jestem piosenkarką, więc proszę mnie nie pytać ani o Dodę, ani o moje życie prywatne, tylko proszę mnie pytać o moje plany koncertowe, wydawnicze i moje inspiracje muzyczne". Tylko że Edyta niestety nie chce.
Steffie pisze:Nie pamietaja, ze caly konflikt zaczal sie przeciez od Dody.
To prawda, ja też uważam, że konflikt zaczął się od Dody (wypowiedź Dody dla tygodnika "Kulisy" z 2004), ale też sporo osób (również na naszym forum) uważa, że tamta wypowiedź była jednak neutralna, więc tutaj zdania są bardzo podzielone.
Zresztą... czy teraz, po 15 latach, to ważne, kto zaczął konflikt - Edyta czy Doda? W tej chwili, po tylu latach, to już bez znaczenia.
Steffie pisze:Poza tym Doda zawsze odgrzewa jakies stare kotlety na temat Edyty i sie jej czepia.
Tak, ale to działa również w drugą stronę. Doda czepia się Edyty, z kolei Edyta czepia się Dody.
Dlatego zarówno Edycie, jak i Dodzie radziłbym, by w końcu po tych 15 latach dały już sobie na wstrzymanie i przestały sobie publicznie dogryzać. No, ale one obie nie chcą, bo dobrze wiedzą, że to się klika. :PP
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Pawel »

ray pisze: Z drugiej strony to samo można napisać o Dodzie.
Sam fakt, że tuż po głośnych wydarzeniach w Białymstoku wyszła tam na scenę w tęczowej pelerynie i zaśpiewała Odkryjemy miłość nieznaną, jest tego bardzo dobrym potwierdzeniem.
Już nie przesadzajmy. Edyta wielokrotnie pokazała, że wspiera LGBT, a to kwiatki w tęczę wkładała, a to w klubach gejowskich występowała, nawet jej asystent jest gejem. Co jeszcze ma zrobić? W tęczowych skrzydłach podczas trasy też śpiewała. Też ma jaja. I to od lat a nie tylko kiedy coś się wydarzy.
Ma zrobić coś więcej?
Odnośnie Białegostoku, czy ktoś tam w ogóle zgłosił się na policje jako poszkodowany? W Białymstoku było jedynie głośno i te sceny z "pobić" widać wyraźnie, że nikt nikogo nie dotknął. Pseudo poszkodowani jedynie w mediach społecznościowych, szkoda, że zapomnieli iść na policje.
W Dodatku wg mnie u Edyty to nie są tzw jaja, że nie chce widzieć Dody, ale raczej strach.
Nie chce się na nią natknąć. Oczywiście ma do tego prawo. Nie musi. Robi co chce.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Na YouTube właśnie jest premiera zapisu całego koncertu Dody z trasy "Doda z Orkiestrą" w Romie.
Polecam, zwłaszcza niedowiarkom talentu ;)
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Doda!

Post autor: aśka »

patrix2012 pisze:Na YouTube właśnie jest premiera zapisu całego koncertu Dody z trasy "Doda z Orkiestrą" w Romie.
Polecam, zwłaszcza niedowiarkom talentu ;)
Obejrzałam. Głos fajny tylko przeszkadza mi jej maniera śpiewania. Doda to ewidentnie nie moja bajka. :wink: Za to kiecki przepiękne - mogłaby się Edyta zainspirować koleżanką w doborze stroju na koncerty. :-D
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

https://youtu.be/5lWBd_X42UY

To dla tych, którzy jeszcze nie widzieli.
Szczególnie polecam "Krakowski spleen", "Rzeka marzeń" i "Gram o wszystko".
Ogólnie wersje live niczym się nie różnią od wersji z płyty, ba, niektóre są nawet znacznie lepsze
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Nie wiem, czym się tu zachwycać.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Fajnie, że dzisiaj pojawiło się to wideo, tylko zastanawiam się, dlaczego - przecież to jest tylko 47 minut, czyli - wbrew tytułowi - niecały koncert. Doda chciała w ten sposób zachęcić do kupowania biletów na koncerty w Szczecinie i Koszalinie?
I pełna wersja jednak ukaże się za jakiś czas na DVD? Czy tego DVD już w ogóle nie będzie? :hmmm:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:Nie wiem, czym się tu zachwycać.

Jeśli Ty tak nie lubisz Dody, co na każdym kroku podkreślasz, to w sumie po co i sprawdzasz takie linki, i komentujesz? Ja mam raczej do Dody neutralno pozytywne nastawienie, a nie chce mi się odsłuchiwać, a co dopiero jakbym był do danego wykonawcy źle nastawiony.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Ja ją nawet lubię jako osobowość telewizyjną.
W link kliknąłem z ciekawości, bo niektórzy się zachwycają.
I skomentowałem.
Nie wolno? :PP
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: addar »

tylko kamciowi wolno komentować bez oglądania tobie po oglądaniu nie można :wink:
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Doda znalazła się na 24. miejscu w rankingu 50 najbardziej wpływowych ludzi w Polsce gazety Wprost.
Dla ciekawych pierwsze miejsce zdobył Jarosław Kaczyński, a na liście znaleźli się jeszcze Taco i Podsiadło oraz Roksana Węgiel
ODPOWIEDZ