Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Postautor: Kamui Shiro » 23 lut 2019, 13:33

Jeśli chodzi o to, że wypowiedziała się na temat problemów Edyty pobłażliwie i niepytana, to moim zdaniem to nie jest rozpoczęcie konfliktu, tylko nietakt. Rozpoczęcie konfliktu to jest zaatakowanie kogoś wprost i to zrobiła, z tego co pamiętam, Edyta.
Podejrzewam, że Doda wie, co mówi, bo znam trochę ten typ działania - bardzo możliwe, że faktycznie nie da się jej łatwo wytknąć, iż to ona jakiś konflikt zaczęła ;)

Też pomyślę o tym koncercie, ale jeszcze ciekawi mnie jego program artystyczny.

patrix2012
Sit down
Sit down
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja

Postautor: patrix2012 » 24 lut 2019, 0:15

Obiektywnie trzeba przyznać, że płyta Edyty, choć taka nie wyjdzie jeszcze przez wiele lat, raczej na pewno sprzedawałaby się gorzej niż "Dorota". Pisanie, że "ciemny lud" tego nie kupił to poniekąd uderzenie w strone :edi: która też od lat nie umie wydać nic sensownego

ray
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 24 lut 2019, 1:55

Piter pisze:Doda to nie moja bajka, ale może jeszcze kiedyś wyjdzie artystycznie na ludzi. Jej Bal na jubileuszu Maryli pokazał, że coś fajnego w niej tkwi.

Niedawno zwróciłem uwagę, że jesteś na naszym forum od samego początku, od pierwszego dnia.
W grudniu 2004 napisałeś o Dodzie:
Piter pisze:Generalnie jest to osoba o niskiej samoocenie, która każde nieprzychylne słowa (nawet nieskierowane do niej) traktuje jako atak na siebie. A artystycznie to ona mi przypomina mi Wiśniewskiego. Nie musi bluzgać w piosenkach i tak widać, że to dno!

Piter pisze:to nie jest artystka, tylko gwiazda sezonu których nam przybywa z roku na rok! :/

Cóż, gwiazdą sezonu ona się jednak nie okazała...
Co spowodowało, że Twój stosunek do Dody aż tak się zmienił? :D

patrix2012 pisze:Obiektywnie trzeba przyznać, że płyta Edyty, choć taka nie wyjdzie jeszcze przez wiele lat, raczej na pewno sprzedawałaby się gorzej niż "Dorota".

Polemizowałbym. Przecież jesienią Edyta zagrała trasę akustyczną, która prawie w ogóle nie miała promocji, poza tym bilety były bardzo drogie, a i tak te koncerty okazały się sukcesem - w Szczecinie sprzedało się 100% biletów, we Wrocławiu na dwóch koncertach jednego dnia było w sumie ponad 1800 widzów. Tak więc skoro ludzie wciąż wydają niemałe pieniądze na występy Edyty, to i płytę by kupili. Gdyby teraz Edyta wydała nowy album, pewnie sprzedałby się on gorzej od "My", ale nie sądzę, że jeszcze gorzej od "Doroty".

Wywiad dla MTV:
-> MTV News | Doda: to dla babci

Piter
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -

Postautor: Piter » 24 lut 2019, 8:43

Co się zmieniło? Czas upłynął po prostu. Doda okazała się zabawna, można ją traktować z przymróżeniem oka. Wydała też kilka piosenek, które lubię. Moje podejście do Edyty też się zmieniło, odkop ten post o EKG. :hellobaby:

Awatar użytkownika
Steffie
Niebo to my
Niebo to my

Postautor: Steffie » 24 lut 2019, 12:24

Są po prostu tacy ludzie, którzy nie pamiętają, co plotli jakiś czas temu, jak chorągiewki na wietrze. Szkoda gadać. A Doda niech cieszy się uwaga publiczności, która udało jej się teraz zdobyć dzięki tragicznym okolicznościom w Gdańsku, przy następnej płycie - jeśli w ogóle jakąś nagra - może nie być już tak łatwo.

Piter

Postautor: Piter » 24 lut 2019, 18:05

Są też tacy, którzy prowokują kłótnie, a chcą uchodzić za Matki Teresy, więc gdy poczują na sobie moc odwetu, krzyczą: dość hejtu, ja tu jestem ofiarom. :hellobaby:
A Dodzie życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
Steffie
Niebo to my
Niebo to my

Postautor: Steffie » 24 lut 2019, 18:37

Piter pisze:Są też tacy, którzy prowokują kłótnie, a chcą uchodzić za Matki Teresy, więc gdy poczują na sobie moc odwetu, krzyczą: dość hejtu, ja tu jestem ofiarom. :hellobaby:

Post w większości nie na temat, byle tylko dokopać innemu użytkownikowi, którego miałeś ignorować. :roll: Fajnie, że Doda ma wrażliwych, nowych fanów. :-)

Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 24 lut 2019, 18:51

Ja natomiast mówię wam jak śpiewa Dorota ludzie !!!!
,,Przekazmy sobie Znak Pokoju ""

Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator

Postautor: Gosia1423 » 24 lut 2019, 20:20

Doda KOŃCZY KARIERĘ? "Po wydaniu nowej płyty, planuję wycofać się z show biznesu na kilka lat"
https://www.pudelek.pl/artykul/142753/d ... 5362953:v3

ray

Postautor: ray » 24 lut 2019, 22:25

Piter pisze:Co się zmieniło? Czas upłynął po prostu. Doda okazała się zabawna, można ją traktować z przymróżeniem oka. Wydała też kilka piosenek, które lubię.

Zabawna to ona była od początku. Jej tekst z "Baru": "Śniło mi się dzisiaj, że spałam z facetem, który miał dwa ch*je" śmieszy mnie do dzisiaj. Tak samo: "Nie wyjdę z domu, póki się nie podniecę na swój widok w lustrze" czy "Nie będę miała sześćdziesięciu lat, bo wybrańcy muz umierają młodo". :lol3:
Ja lubię nie kilka, ale co najmniej kilkanaście piosenek Dody. Dla mnie najlepsza jej płyta to ta pierwsza Virgin, wydana jeszcze zanim Doda stała się znana.
Jednak z czasem te wszystkie afery z jej udziałem, bójki, konflikty, jej hipokryzja, spowodowały, że dziś mam o niej już gorsze zdanie niż kiedyś...

PS
Piter pisze: z przymróżeniem

Z przymrużeniem.

Gosia1423 pisze:Doda KOŃCZY KARIERĘ? "Po wydaniu nowej płyty, planuję wycofać się z show biznesu na kilka lat"
https://www.pudelek.pl/artykul/142753/d ... 5362953:v3

O tym, że Doda ogłosiła koniec kariery, napisał już w maju nasz forumowy kolega z "Faktu", nawet zalinkował wtedy tutaj swój artykuł:
[email protected] pisze:Doda ogłosiła właśnie koniec kariery – https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/doda ... ry/1z8mts6
:shock:

Tak że tak. ;)

Piter

Postautor: Piter » 24 lut 2019, 22:32

A mnie się wydaje kobietą z krwi i kości po prostu. Baru nie oglądałem.

Dodano po 4 minutach 27 sekundach:
Steffie pisze:
Piter pisze:Są też tacy, którzy prowokują kłótnie, a chcą uchodzić za Matki Teresy, więc gdy poczują na sobie moc odwetu, krzyczą: dość hejtu, ja tu jestem ofiarom. :hellobaby:

Post w większości nie na temat, byle tylko dokopać innemu użytkownikowi, którego miałeś ignorować. :roll: Fajnie, że Doda ma wrażliwych, nowych fanów. :-)

Twój poprzedni post, gdzie wcinałaś się jak zwykle między wódkę i zakąskę, był za to wielce merytoryczną smugą światła, delikatną koronką na tym schamionym forum. Idąc Twoim tropem, nie mogę milczeć czytając Twoje chamskie i zaczepne posty. Dość już tego. Stop i basta.

ray

Postautor: ray » 24 lut 2019, 23:42

Piter, jeśli chcesz coś przekazać Steffie, zrób to w wiadomości prywatnej. Wasze kolejne przepychanki słowne będą usuwane. Przypominam, że to jest temat o Dodzie.

Klip do Nie mam dokąd wracać po zaledwie 9 dniach od premiery ma już 2,3 mln wyświetleń na YouTube - to baaardzo dobry wynik.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 25 lut 2019, 21:52

Steffie pisze:

Ten też jest w większości nie na temat.
Może uwaga mojego zielonego przedmówcy powinna zostać skierowana nie tylko do Pitera, ale też do użytkowniczki, która od dłuższego czasu prowokuje do zejścia z tematu i sprzeczek?

Doda już chyba przy okazji ślubu ogłaszała zawieszenie kariery, z tego, co pamiętam.

Piter

Postautor: Piter » 25 lut 2019, 21:56

Możliwe, że chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę. Edyta też kończyła karierę co najmnjiej dwa razy. Jakoś w 1996 gdy miała Kraśce dzieci rodzić. I po porodzie przytłoczona fotoreporterami z gazet, z którymi dziś się lubi. Także ten.

Koleżance z kworum uwagi zwracać nie wypada. Jest wrażliwa.

Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator

Postautor: Gosia1423 » 26 lut 2019, 23:23

Tu przykład wątpliwej reputacji Dody:

Dorota R. oskarżona o znieważenie policjantów. "Czuła się zagrożona"
https://www.tvn24.pl/dorota-r-oskarzona ... 334,s.html

Wróć do „Muzyka polska”