Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Re: Doda!

Postautor: ray » 03 kwie 2019, 1:50

patrix2012 pisze:W listopadzie kolejna płyta Dody. Tak ogłosiła w tygodniku Wprost

Przeczytałem cały wywiad i nic takiego tam nie ma. Czyli to był Twój primaaprilisowy żart. :)

m&m pisze:Doda przecież nie twierdzi, że to Szulim ujawniła zdradę jej ojca.

Doda powiedziała w najnowszym "Wprost":
Doda pisze:Szulim pchana chyba nienawiścią do mnie, choć przecież się wtedy nie znałyśmy, w swoim programie ujawniła zdradę mojego taty sprzed 20 lat.

Tak więc jednak tak twierdzi. :PP
Moim zdaniem, Doda powinna mieć pretensje przede wszystkim do swojego ojca za to, że zdradził jej matkę, w drugiej kolejności - do gazety, która jako pierwsza o tym napisała, w trzeciej - do TVN, a dopiero w czwartej - do Szulim, która była tylko prowadzącą "Na językach".
Lata mijają, a Doda wciąż pozwala sobie na złośliwostki wobec Szulim. Po co i na co to komu? :roll:
Teza, że matka Dody zachorowała na raka właśnie przez Szulim, to już jest absurd nad absurdy. Przecież czynników sprzyjających powstawaniu nowotworów jest dużo, stres to tylko jeden z nich. Zresztą powodów do stresu Wanda Rabczewska miała wiele - Doda dostarczyła jej pewnie co najmniej kilkanaście (liczne sprawy sądowe i głośne konflikty medialne), inne zafundował jej wiarołomny mąż, a o jeszcze innych pewnie nigdy się nie dowiemy.

Doda z jednej strony piekli się, kiedy ktoś ujawnia jej tajemnice rodzinne, a z drugiej - sama ujawnia tajemnice rodzinne innych. Hipokryzja level hard.
W maju 2013 powiedziała w wywiadzie dla "Gali":
Doda pisze:Mój ojciec się natychmiast zreflektował i ratował rodzinę, co nie do końca podobało się tej pani. (...) Wcześniej alimenty płacił jej były mąż. Kiedy jednak zaniepokojony po 13 latach zażądał ustalenia ojcostwa, ta kobieta postanowiła dodatkowo coś na tym ugrać.

Z kolei w 2010 Doda powiedziała o Piotrze Tymochowiczu:
Doda pisze:Właśnie podszedł do mnie pan Piotr Tymochowicz, który... yyyy... słyszałam, że za symboliczną złotówkę doradzi mi na czyich kolanach mam siadać na różnych festiwalach. Ja mogę mu nawet za darmo doradzić, na czyich kolanach ma nie siadać jego żona, bo z tego, co wiem, spłodziła piękne dziecko z jego kolegą.

Tymochowicz wtedy odpowiedział:
Piotr Tymochowicz pisze:To już koniec Dody. Nie spocznę póki ona nie zapłaci za swoje słowa. Pozwę ją o milion złotych odszkodowania, bo uderzyła w w niewinne, bezbronne dziecko. Mnie może krytykować, bo jestem osobą publiczną, ale nie moją córkę. Co będzie, gdy za rok, dwa rówieśnicy będą jej dokuczać, że jej tata nie jest jej tatusiem? Dzieci bywają okrutne. Koniec z samowolą Dody. To będą najdroższe słowa w jej życiu!

I Doda znowu odpowiedziała:
Doda pisze:Gdybym miała cofnąć czas, powiedziałabym to samo. Jestem wojownikiem prawdy.

Czyli Doda może gmerać w czyjejś prywatności, bo jest "wojownikiem prawdy", ale kiedy ktoś gmera w jej prywatności, ona twierdzi, że to świństwo, bo przecież jej bliscy nie są osobami publicznymi. :lol3:

Angie29
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 03 kwie 2019, 11:17

Jaka doda jest każdy chyba wie. Jednak różnica w tej kwestii była taka, że Doda palnela to tylko od tak bo jak to na nią przystaje tak ma, że bez myślenia gada i gada. Natomiast nikt nie zrobił połowy programu na temat Tymochowicza i jego rodziny ani wywiadów z jego otoczenia jak to miało miejsce z rodziną Dody żeby ją oczernić. Więc trochę ray poplynales z porównaniem tych sytuacji. Nie bronię Doroty ale jak już wspomniałem jest jaka jest i głupio klapie dziobem a jednak TVN zrobił specjalnie program dla rozgłosu o rodzinie Dody gdzie Szulim to ładnie i spokojnie pokazała całej Polsce.
Więc kwestia TVN i Szulim jest jak najbardziej karygodna a kwestia Dody która głupio klapie dziobem i czasem kłamie to też inna kwestia. Wiadomo jaki ma ona charakterek. Zatem pomijając głupia gadke Dody i jej wtrącanie się w życie prywatne innych nadal uważam, że całym winowajca w kwestii tej afery jest TVN i Szulim razem wzieci. A jeśli doda gada coś na temat innych to niech każdy podaję ja do sądu za to... Jednak zostaje nadal mniejsza szuja niż Szulim i TVN, którzy przegieli w istotnych kwestiach.

tomek7
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama

Postautor: tomek7 » 04 kwie 2019, 19:30

Doda była, jest i będzie wulgarna. Pobiła i szturchala publicznie nie jedną osobę. Sorry ale niech jej fani tu będący na sile jej nie wybielają. I tyle w temacie. 8)

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Ready for love
Ready for love
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 04 kwie 2019, 23:03

A fani Szulim [czy raczej zawzięci antyfani Dody] niech nie wybielają Szulim.

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 04 kwie 2019, 23:55

Angie29, tamten materiał o Dodzie to nie było oczernianie, bo przecież oczernianie to rozgłaszanie o kimś nieprawdziwych informacji, a tam chyba nic nieprawdziwego nie było. :)
I nie uważam, że TVN specjalnie dla rozgłosu zrobił program o rodzinie Dody. Doda jest osobą publiczną, jej ojciec - w zasadzie też (był wtedy radnym Ciechanowa, a rok wcześniej kandydował do Sejmu), więc widzowie TVN mieli prawo poznać prawdę.
Co do wypowiedzi Dody o rodzinie Tymochowicza... Nawet jeśli faktycznie Doda po prostu palnęła coś głupiego, to potem powinna publicznie przyznać, że zrobiła źle. Ale ona jednak poszła w zaparte: "Gdybym miała cofnąć czas, powiedziałabym to samo. Jestem wojownikiem prawdy". Czy ona kiedyś przeprosiła za publiczne gmeranie w prywatności tych ludzi? Chyba nie.
To jest ciekawe, dlaczego Doda w ogóle nie jest cięta na tygodnik "Rewia", który jako pierwszy napisał o sprawie z przyrodnią siostrą, tylko właśnie na Szulim? Może jest jakiś inny powód? Może naprawdę swego czasu Szulim przespała się z Nergalem? ;)

Doda w wywiadzie we "Wprost" poruszyła temat konfliktu z raperami z Grupy Operacyjnej:
Doda pisze:Sąd w sprawie raperów, którzy mnie obrażali, uznał, że mogli o mnie tak mówić, bo sama posługuję się takim językiem. Dziś taki wyrok wywołałby skandal. To tak jak powiedzieć, że ofiara gwałtu jest sama sobie winna, bo założyła za krótką spódniczkę. Dziś wiemy, że to skandaliczne myślenie doprowadziło do utrwalania coraz gorszych zachowań w stosunku do kobiet. Na szczęście ostatecznie ten proces wygrałam.

Wikipedia podaje jednak trochę inną wersję:
Wikipedia pisze:We wrześniu 2007 Rabczewska wytoczyła proces sądowy liderowi Grupy Operacyjnej, Mieszkowi Sibilskiemu, za nazwanie jej „blacharą” w utworze Podobne przypadki oraz za opublikowanie na stronie internetowej swojego zespołu listu dotyczącego jej rozwodu z Radosławem Majdanem. (...) Poznański Sąd Apelacyjny po powtórnym rozpatrzeniu nakazał pozwanemu w lipcu 2011 przeprosić piosenkarkę, jednak tylko za list dotyczący jej rozwodu z Majdanem. Uznał bowiem, iż utwór Podobne przypadki mieści się w konwencji, w jakiej utrzymywane są inne piosenki zespołu.

Tak więc w sprawie określenia "blachara" Doda ostatecznie proces przegrała.

Angie29
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 05 kwie 2019, 9:45

Fanem Dody byłem i nie jestem już aż tak jak dawniej i doskonale wiem jaka jest i jej nie wybielam. Jednak osobna kwestia jest oczernianie i pranie brudow przez tvn a to różnica. Nie chcę mi się dalej droczyc tego tematu bo nie warto. Widać prawie każdy tutaj jest zwolennikiem mowy skandalu skoro popieracie TVN i Szulim a doda taka zła i zasłużyła na to bo jest,, Osoba
Publiczna ". Widać wasze rodzinne brudy typu - zdrada waszych ojców i krzywdy matki jakby wyszły na jaw bo np. pracujecie w Urzędzie miasta bo jesteście również osobami publicznymi. Można śmiało Oceniać za naturalne i chyba połowa z was powinna tego doświadczyć w swoim życiu aby zrozumieć druga osobę jakie to miłe i naturalne, że wywleka się czyjeś świństwa rodzinne... Cóż jakie społeczeństwo takie opinie.

Awatar użytkownika
max28
Linger
Linger
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away

Postautor: max28 » 06 kwie 2019, 11:53

Doda szantażowała byłego sekstaśmami!

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/do ... -mVGr.html

Awatar użytkownika
spot_me
Whatever it takes
Whatever it takes
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone

Postautor: spot_me » 06 kwie 2019, 16:36

Nakrecila jak Emil bawi sie dildosem, a teraz chce wykorzystac filmik. Nawet 5 lat za kratkami by jej nie zmienilo.
Ciekawe czy nakrecila tez takie same filmiki z Nergalem i Szychowskim 8)
Padl blady strach na jej kochankow :lol3:

m&m
Sit down
Sit down

Postautor: m&m » 06 kwie 2019, 20:34

Wydała oświadczenie w którym twierdzi, że to nie ona jest na tym filmie. Radzę nie łykać wszystkiego z pudelkow. Poczekajmy na wyrok.

Awatar użytkownika
Gosia1423
The story so far
The story so far

Postautor: Gosia1423 » 06 kwie 2019, 22:38

Na Pudelku są skreeny z jej Insta Story -> https://www.pudelek.pl/artykul/144858/d ... 5362953:v3

m&m pisze:Wydała oświadczenie w którym twierdzi, że to nie ona jest na tym filmie. Radzę nie łykać wszystkiego z pudelkow. Poczekajmy na wyrok.

I to ma być niby to jej oświadczenie? Poza tym, sprawa dotyczy szantażu, a nie tego kto jest na zdjęciu/filmie...

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Ready for love
Ready for love
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 07 kwie 2019, 15:50

A gdzie te foteczki czy też filmiki są? 8)

Cristof006
Hope for us
Hope for us

Postautor: Cristof006 » 07 kwie 2019, 17:38

Doda zgłosiła "Nie mam dokąd wracać" do konkursu premier w Opolu. Info z jej instagrama.

Awatar użytkownika
spot_me
Whatever it takes
Whatever it takes
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone

Postautor: spot_me » 07 kwie 2019, 21:44

Ktos kiedys pisal, ze nie wie co sie dzialo w GTNL. Tutaj tylko niektore fragmenty:
https://www.youtube.com/watch?v=gaVs40UKA4c
Nie rozumiem jak produkcja zezwalala na taki jawny bullying na oczach tysiecy widzow.
Ktos inny tez tu pisal, ze 'Jusia', 'Kinia' i 'Edzia' to kulturalne zwroty. Chyba tylko jak sie ma charakter podobny do Rabczewskiej i jej rozumienie kultury.
Teraz to juz nie tylko pani od plastikowych penisow ale i od 'analnego napiecia'.

Dodano po 3 minutach 39 sekundach:
Gosia1423 pisze:Na Pudelku są skreeny z jej Insta Story

Komentarze mowia wszystko.

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: Nie wstydźmy si
Ulubiona piosenka: sikania na siedząco

Postautor: Piter » 07 kwie 2019, 22:04

spot_me pisze:Ktos kiedys pisal, ze nie wie co sie dzialo w GTNL. Tutaj tylko niektore fragmenty:
https://www.youtube.com/watch?v=gaVs40UKA4c

Moim zdaniem, to było czasami zabawne.
Justyna nie umiała się wtedy odnaleźć w starciu z Dodą.
Była sztuczna i przegrywała.

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 07 kwie 2019, 23:55

Angie29, znów napisałeś, że TVN i Szulim oczerniali Dodę. Tylko że to naprawdę nie było oczernianie, bo nic nieprawdziwego tam nie zostało powiedziane. I jest różnica między osobą pracującą na niższym stanowisku w urzędzie miasta a radnym/kandydatem do Sejmu. :)

Odnośnie do sprawy z szantażowaniem Haidara sekstaśmami...
Nie wiem, nie oceniam. Trochę to kosmicznie brzmi, ale z drugiej strony, po Dodzie można się spodziewać wszystkiego.
Doda pisze:(...) I wbrew jego i pani prokurator sugestiom ,ów dildo nie aplikowałam osobiście.

Nie chcę komentować treści, bo tu nie ma czego komentować, tym razem wolę skupić się na formie. :PP
Po pierwsze, Doda od lat nie może się nauczyć, że spację stawia się po przecinku, a nie przed.
Po drugie, Doda należy do osób, które nie wiedzą, że zaimek "ów" się odmienia. Często spotykam się z tym, że ktoś zamiast napisać np.: "z ową kobietą", pisze: "z ów kobietą", i zastanawiam się, skąd się to bierze.
Po trzecie, rzeczownik "dildo" też się odmienia. Prof. Mirosław Bańko pięknie to wytłumaczył:
Mirosław Bańko pisze:Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce.

Doda w jednym zdaniu popełniła aż 3 błędy. Powinna była napisać: "I wbrew jego i pani prokurator sugestiom, owego dilda nie aplikowałam osobiście". :)

Jeśli Doda zgłosiła Nie mam dokąd wracać do konkursu Premier w Opolu, to fajnie, bo lubię tę piosenkę. Zastanawiam się tylko, co to za "premiera opolska", skoro utwór wyszedł w styczniu.

spot_me pisze:Ktos inny tez tu pisal, ze 'Jusia', 'Kinia' i 'Edzia' to kulturalne zwroty. Chyba tylko jak sie ma charakter podobny do Rabczewskiej i jej rozumienie kultury.

Chyba żartujesz. :)
Nie masz w rodzinie czy wśród znajomych żadnej Kingi? Tak jak na Annę mówi się "Ania", tak na Kingę mówi się "Kinia".
Co do "Edzi"... Na naszym forum są 4654 posty, w których pada słowo "Edzia". Mało tego, sama Edyta nieraz mówiła o sobie "Edzia".
A co do "Jusi"... Doda rozsławiła to określenie wobec Steczkowskiej, nadając mu negatywny wydźwięk, ale pamiętam, że kiedy rok wcześniej Justyna tańczyła w "Tańcu z gwiazdami", fani na widowni kibicowali jej w stylu: "Jusia, daj czadu!" i nikt się nie obrażał.

Wróć do „Muzyka polska”