Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone

Re: Doda!

Postautor: spot_me » 07 kwie 2019, 23:59

Piter pisze:Justyna nie umiała się wtedy odnaleźć w starciu z Dodą.
Była sztuczna i przegrywała.

O kazdej przesladowanej osobie mozna powiedziec, ze zachowuje sie nienaturalnie i dlatego przegrywa.
Kazdy bully widzi cos smiesznego w swym postepowaniu :shock:

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Piter pisze:Co do "Edzi"...

Edyta w Voice wyraznie powiedziala, ze nie zyczy sobie by tak na nia mowiono. Pudelek stworzyl ta ksywke dla niej bo jest przesmiewcza i niefajna.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
No more drama
No more drama
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 08 kwie 2019, 0:15

spot_me pisze:O kazdej przesladowanej osobie mozna powiedziec, ze zachowuje sie nienaturalnie i dlatego przegrywa.
Kazdy bully widzi cos smiesznego w swym postepowaniu :shock:

Prześladowani to byli Żydzi w III Rzeszy, nie ponosi Cię lekko fantazja/ nieumiejętny dobór słów?
Doda była dla niej po prostu niemiła i czepliwa, ale wzajemnie, a do tego Jusia się sama o to poprosiła.
Swoją drogą filmik pt. "Dobre teksty Dody", ale akurat lepiej wypada wg mnie na nim Justyna. Po Dodzie wyraźnie widać zawziętość i upór maniaka. Ciekawe, ile obu zapłacono za zrobienie takiej szopki, skoro to nie był spontan.

Mi się podoba "Edzia", nic nie wiedziałem, że jej nie xD Edzia-pedzia.
Mnie osobiście denerwuje zdrabnianie, ale już tylko w złośliwym kontekście, jeśli życzliwie, to już nie narzekam. A jak miała do niej mowic, Justynko, Justyno?

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 08 kwie 2019, 1:00

Kamui Shiro pisze:Mi się podoba "Edzia", nic nie wiedziałem, że jej nie xD

Wiem, że Ci się "Edzia" podoba, bo kiedyś nawet założyłeś temat Co by Edzia zrobiła.... :)

Odzywki Dody do Justyny w "GTNL" były chamskie, ale "co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr". Na szczęście dzisiaj obie już nie bawią się w żadne docinki wobec siebie.
Swoją drogą, dwa ostatnie koncerty Justyny w moim mieście zostały odwołane - niedawno koncert "Maria Magdalena", a jesienią 2017 koncert muzyki filmowej. Tak więc to dzięki Dodzie i jej pomysłowi na koncert "Artyści przeciw nienawiści" miałem jedyną możliwość zobaczyć i posłuchać Justyny u siebie. :lol3:

Piter
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: Nie wstydźmy si
Ulubiona piosenka: sikania na siedząco

Postautor: Piter » 08 kwie 2019, 20:13

spot_me pisze:
Piter pisze:Justyna nie umiała się wtedy odnaleźć w starciu z Dodą.
Była sztuczna i przegrywała.

O kazdej przesladowanej osobie mozna powiedziec, ze zachowuje sie nienaturalnie i dlatego przegrywa.
Kazdy bully widzi cos smiesznego w swym postepowaniu.

Myślę, że nie o każdym. Justyna wielkopańsko udawała, że ją to bawi, zamiast szczerze powiedzieć, że jej to przeszkadza. Może gdyby wykaźała się większym dystansem...
wiedziala chyba też na co się pisze, wchodząc do tego programu.

Tak czy siak, ray ma rację ten konflikt już jest nieaktualny. Kosztował Justynę kilka podróży do Indii, wiele godzin medytacji, ale przebaczyła Dodzie. Swoją drogą, gdy tak o tym opowiadała, miałem wrażenie, jakby doznała jakiejś ogromnej krzywdy. Albo chciała pokazać, jaka jest uduchowiona.

PS. O Edzi to ray pisał, nie ja. Nie wkładaj mi w cudzysłów jego słów, na Boga! :lol3:

tomek7
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama

Postautor: tomek7 » 08 kwie 2019, 23:08

I pomyśleć, że osoba pisząca w taki wredny sposób na insta namawiała do STOP nienawiści :shock: Hipokryzja w każdym calu. :lol3:

Awatar użytkownika
Flux
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?

Postautor: Flux » 09 kwie 2019, 6:04

Justyna nerwowo się śmiała, próbowała odgryzać zachowując jednak klasę i tuszować nerwy, ale widać było w każdym odcinku, ile ją to kosztuje. Dodę rozjuszyło jedno zdanie prowadzącej: "Dorota, jak oceniasz występ swojej największej muzycznej rywalki?" [Gosi Andrzejewicz] i po tym poszła lawina. Nie sądzę, żeby to zestawienie jurorki z uczestniczką było złośliwym przytykiem, ale tak zostało odebrane. Steczkowska musiała później znosić uwagi m.in. na temat swojego wyglądu, charakteru czy nieumiejętności jazdy na łyżwach. Przykro się to oglądało i to zdecydowanie Justyna była zmuszona się bronić. Wyobraźcie sobie taką sytuację na wizji co tydzień, raczej mało komfortowa. Zresztą wielokrotnie po zakończeniu emisji JS była pytana o tę sytuację, porównując ją do ciosu pięścią w twarz. Justyna jednak wyciągnęła lekcję i przepracowała złe emocje. Dorota nieco dojrzała i myślę, że nie powtórzyłaby tego. Dobrze, że ten etap mamy za sobą. Nie są to chlubne momenty karier żadnej z pań.

PS. Steczkowska miała bezpośrednią styczność z Rabczewską a jakie jest zarzewie konfliktu z Górniak, który diwa tak chętnie podgrzewa?

Angie29
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 09 kwie 2019, 19:33

Jakże popieram mojego przedmowce święte słowa.
Było i nie ma. Amen. Też zastanawiam się jak mozna oceniać konflikt Dody z Edzia skoro namacalnie nie rozmawialy ze sobą tylko gdzieś jedna zaczęła to druga ze słyszenia odbiła piłkę i tak w kółko. Niemal jak dwie
Glupiutkie dziewczynki wyzywajace się na podwórku u cioci Jadzi. Cóż tu komentować nie warto ale świadczy o obu Paniach.

Piter

Postautor: Piter » 09 kwie 2019, 22:01

A nie zaczęło się od Rankingu gwiazd i złośliwości na temat Dody padających z ust JS i EG?
To porównanie Dody do Gosi tylko z pozoru było niewinne i przypadkowe.

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 10 kwie 2019, 2:27

Piter pisze:A nie zaczęło się od Rankingu gwiazd i złośliwości na temat Dody padających z ust JS i EG?

Taka jest wersja Dody. Można by ją było zweryfikować, gdybyśmy mieli "Ranking gwiazd" w necie, no ale nie mamy.

Piter pisze:To porównanie Dody do Gosi tylko z pozoru było niewinne i przypadkowe.

Nie sądzę. IMHO Justyna naprawdę uważała Dodę i Gosię za piosenkarki z tej samej półki (w domyśle: niższej) i jej się to po prostu wymsknęło, tu nie było chęci dokopania Dodzie.

Piter

Postautor: Piter » 10 kwie 2019, 5:38

Myślałem, że Ranking gwiazd jest tu wciąż w Wideografii. Nie chcialo mi się tego oglądać, bo osobiscie wolę Ukrytą prawdę, ale miałem trochę nadzieję, że Ty już obejrzałeś, ewentualnie odkopałeś odpowiedni temat na forum. :hellobaby:

Pamiętam, że przed Gwiazdami na lodzie było coś, co zdenerwowało Dodę. Że to nie był ten komentarz o Andrzejewicz, który zresztą był perfidną szpilą, typową dla JS.
I fakt, ona była szczera, ale nie było to eleganckie. Dlatego nie żal mi JS, wybrała zły cel. Myślała, że ubije muchę, a trafiła na osę.
No ale dobrze, że przepracowała te złe emocje i bez jakichkolwiek objawow samokrytyki przebaczyła rywalce. Wybaczać potrafią tylko wielcy, a szczycić się tym najwięksi, choć często to tylko szczudła, na które się wspięli.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
No more drama
No more drama
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 16 kwie 2019, 21:38

Jusia była, jest i będzie lekko zadufana w sobie i zabawna. Przeliczyła się trochę mysląc, że bezkarnie dla swojego wizerunku może docinać komuś z niższej w jej mniemaniu półeczki. Aktualnie chyba trochę dorosła i nie sili się na konflikty.

Doda była bardzo zadufaną w sobie szczeniarą, nietolerującą konkurencji na swojej półeczce, pogardliwie odnoszącą się do innych blond gwiazdek pop, szczególnie jeśli nie miały aż takiej mocy siłowego darcia ryja jak ona ani takiego solidnego silikonu. Bardzo uraziła ją szpila Jusi być może, bo prawda boli.
Aktualnie chyba trochę dorosła i przestała głośno ujadać dookoła siebie, bo zauważyła, że nie opłaca jej się taka postawa. Nadal umie ranić, ale po cichu i z zabezpieczeniem -> vide analgate.

Edzia była, jest i będzie okropnie zadufana w sobie, świat się skonczy, ale jej wiele błędów i prób wciąż będzie szło wszystkim i każdemu z osobna na przekór. Aktualnie chyba trochę zdziecinniała.

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 22 kwie 2019, 2:43

Doda wrzuciła na YouTube koncert, który 5 lat temu wydała na DVD:
-> Doda - Fly High Tour (cały koncert)

patrix2012
Sit down
Sit down
Ulubiona piosenka: To nie Ja

Postautor: patrix2012 » 25 kwie 2019, 1:53

Na najbliższym koncercie w Teatrze Roma Doda będzie kręcić swoje trzecie wydawnictwo DVD. Jeśli ta płyta ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, a album muzyczny na początku przyszłego roku, to naprawdę można będzie powiedzieć, że Dorota nie próżnuje, bowiem tak wyglądały oststnie lata u Doroty:
2016 - CHONI
W tym single z teledyskami:
2016 - Niebezpieczna Kobieta
2016 - Kopiuj Wklej
2017 - Sens
2018 - Miłość na etat

2017 - DVD Riotka Tour

2019 - DOROTA
W tym single z teledyskami
2018 - Nie wolno płakać
2019 - Nie mam dokąd wracać

2019 (?) - DVD DOROTA

2020 (?) - Solowy album
2019 (?) - pierwszy singiel nowego albumu

Swoją drogą, wszystko wskazuje na to, że na koncercie premier w Opolu zobaczymy Dodę z "Nie mam dokąd wracać"

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 25 kwie 2019, 2:48

Fajnie, że będzie kolejne DVD. Pewnie kupię z sentymentu do Dody.

Ciekawe, że ten warszawski koncert Dody z orkiestrą został przełożony już po raz drugi.
Szanowni Państwo,
Dobro Artysty i Widza było i jest dla nas nadrzędną wartością. Kiedy dowiedzieliśmy się o chorobie w rodzinie Dody i odwołaniu koncertu z dnia 21.03, zadziałaliśmy błyskawicznie. Nie chcąc zawieść fanów oraz samej Dody zaproponowaliśmy, aby koncert odbył się 19 maja w Hali Torwar po zakończonym innym koncercie. Jesteśmy jednak zmuszeni powiadomić Państwa, że z przyczyn organizacyjnych i niezależnych od nas, nie będzie to możliwe.

W związku z powyższym, koncert Dody z Orkiestrą odbędzie się 5 maja w Teatrze Roma. Wybór tego prestiżowego miejsca podyktowany został chęcią dostarczenia Państwu jeszcze większych wrażeń z udziału w koncercie, którego stylistyka doskonale wpasuje się w charakter Romy. Wierzymy, że dzięki zmianie lokalizacji, wydarzenie dostarczy Państwu jeszcze większych wrażeń i pozwoli wynagrodzić Państwu niedogodności związane ze zmianą daty koncertu.

Jeszcze raz przepraszamy Artystkę i Fanów za utrudnienia związane z zaistniałą sytuacją i życzymy niezapomnianych doznań artystycznych na koncercie Dody z Orkiestrą, na który serdecznie zapraszamy 5 maja do Teatru Roma.

Zakupione bilety zachowują ważność i obowiązują w nowym terminie.
Ewentualne zwroty przyjmowane będą do 30.04 do godziny 12:00 w punktach ich nabycia.

Wcześniej na stronie Torwaru było info, że 19 maja o 16.00 będzie koncert Piaska, a o 20.00 - Dody. Potem się okazało, że jednak nie da się tego pogodzić? Może po prostu bilety na Dodę słabo się sprzedały? Na Torwarze jest ponad 6000 miejsc, a w Teatrze Roma - tylko 1000. I bilety zakupione na Torwar zachowują ważność w Romie? Przecież tam jest zupełnie inny układ miejsc. :shock:

Cristof006
Hope for us
Hope for us

Postautor: Cristof006 » 01 maja 2019, 20:21

Na koncercie w Romie będzie nagrywane DVD.

Wróć do „Muzyka polska”