Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Angie29
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Re: Doda!

Postautor: Angie29 » 06 lut 2020, 17:28

Za to, że Doda gada głupoty i nie jest poważna i nie boi się jej opinii w momencie gdy będzie brała udział w Gwiazdy tańczą na lodzie w 2007.

Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down

Postautor: yourhighglowon » 06 lut 2020, 19:35

Maria skomentowała ten „konflikt” następująco:
Moja wypowiedź dla Super Expressu jest manipulacja. Wykreowano ją jako zarzewie konfliktu z Rabczewską. To bzdura. Mam świadomość, że Doda jest osobą, która potrafi być dosadna w swoich wypowiedziach. Znamy się prywatnie. Ale nie oznacza to, że boję się ocen Dody - mówi Plotkowi Sadowska.

Poza tym, pamiętam również, że Marysia pozytywnie wypowiedziała się o występie Dody na preselekcjach do Eurowizji w 2017 roku.

Angie29

Postautor: Angie29 » 11 lut 2020, 20:56

To były lata gdzie nie dominował internet tylko gazety ewentualnie telewizja 2007 rok i moja młodość. Teraz można zweryfikować te wypowiedzi lub kłamstwa wtedy nie można było w tych latach. Podziwiam, że niektórym chce się szukać w necie takich info haha. Ale jeśli to prawda co różnie bywa, bo nie wierzę nigdy póki nie usłyszę sam wywiadu to jest spoko, że się dogaduja.

Dodano po 10 godzinach 48 minutach 33 sekundach:
Doda zawiesza karierę niby na jakiś okres aby zatęsknić i odpocząć. Bardzo dobry krok. Od dawna powtarzam, że powinna zająć się już czym innym. Swoje osiągnęła już dawno temu więcej nie da rady już wycisnąć. Inne pokolenie, inne czasy. To trochę jak z Britney Spears jest już legenda. Niech zajmie się filmem, modą czymkolwiek nawet jak wróci za rok lub dwa z nowym albumem to nie osiągnie już szczytów muzycznych. Jej ostatni album Dorota miał być zmiana wizerunku, łagodniejsza wersja jej samej jednak mało kto to kupił. Fani, którzy byli dziećmi już dorośli i nie ma tej samej siły przebicia co kiedyś. Życzę jej spokoju i rozsądku.

themisiek95
Hope for us
Hope for us

Postautor: themisiek95 » 04 mar 2020, 13:12

Doda ostatecznie robi sobie przerwę od koncertowania i show-biznesu, aby skupić się m.in. na produkcji filmu i prawdopodobnie na nowej muzyce.
Całe oświadczenie:
Doda pisze:Kochani , marzec to OSTATNI MIESIĄC moich koncertów przed przerwą w karierze. Kiedy wrócę ,nie wiem, ale wiem jedno ...marzec zapowiada się wspaniale i nie może Was zabraknąć bo chce zapamiętać te chwile na kolejne długie miesiące bez sceny już tęsknie

Koncerty:
08.03 - Łódź
16.03 - Szczecin
18.03 - Poznań
27.03 - Oleśnica

Angie29

Postautor: Angie29 » 04 mar 2020, 13:47

Ciekawe... Już wspominałem o tym jakiś czas temu zatem nic odkrywczego.

Wróć do „Muzyka polska”