Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej

Re: Doda!

Postautor: grzechoo » 19 cze 2007, 18:20

magdamiecz pisze:osoba sławna i podziwiana

Może kilka nastolatek ją podziwia, ale wiele osób patrzy z politowaniem na to co robi

Tak wogóle to możnaby się przenieśc z dyskusją do tematu Doda, niby była gościem Magla, ale moze ktoś uznać, że za dużo uwagi poswięcamy "gwieździe"

---------------
racja grzechoo :smile:

k.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, 18:26 przez grzechoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Monika23
Lunatique
Lunatique

Postautor: Monika23 » 19 cze 2007, 18:36

Monia spokojnie :) dla Ciebie Doda nie jest gwiazda, dla innych Edyta nia nie jest, nie ma co sie denerwowac :wink2:

flame
The story so far
The story so far
Skontaktuj się:

Postautor: flame » 20 cze 2007, 0:49

Czy Doda jest gwiazdą... Zagadnienie szalenie istotne w rzeczy samej. Proponuję taki temat na przyszłorocznej maturze. 8)

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan

Postautor: Michael » 20 cze 2007, 1:05

Chill-out pisze:dla społeczeństwa niezaprzeczalnie jest gwiazdą czy to się nam podoba czy nie.

Litości! ;( Nie wypowiadaj się kolejny raz w imieniu ogółu, bo dla mnie gusta namiętnie wysyłających SMS-y, oddających głosy na swych idoli we wszelkich możliwych ankietach i kupujących płyty ze strigami gratis nastolatków, nie są wyrocznią bycia gwiazdą :/

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 20 cze 2007, 9:32

Michael pisze:
Chill-out pisze:dla społeczeństwa niezaprzeczalnie jest gwiazdą czy to się nam podoba czy nie.

dla mnie gusta namiętnie wysyłających SMS-y, oddających głosy na swych idoli we wszelkich możliwych ankietach i kupujących płyty ze strigami gratis nastolatków, nie są wyrocznią bycia gwiazdą :/

Michale popracuj nad obiektywnością i wtedy zabieraj głos w dyskusji,bo tak-kazdy Twój post w tym temacie wygląda tak samo. 8PWszyscy na tym forum i jeszcze dalej już wiedzą,że Doda Elektroda nie jest dla Ciebie gwiazdą!!!

Czy pojęcie "gwiazda" jest dla większości aż tak bardzo niezrozumiałe...Porażka...

monia80
Impossible
Impossible
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!

Postautor: monia80 » 20 cze 2007, 12:13

Monika23 pisze:Monia spokojnie :) dla Ciebie Doda nie jest gwiazda, dla innych Edyta nia nie jest, nie ma co sie denerwowac :wink2:

tak tylko ja nie rozumiem dlaczego kinga uwziela sie na mnie tylko- piszac ze dode obrazam przeciez wszyscy tu zle piszecie o niej kinga ty tez przeciez zle o dodzie pisalas ,krytykowals ja -dlaczego tylko ja jestem winna :( :( e szkoda gadac.

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 20 cze 2007, 12:18

monia80 pisze:
Monika23 pisze:Monia spokojnie :) dla Ciebie Doda nie jest gwiazda, dla innych Edyta nia nie jest, nie ma co sie denerwowac :wink2:

tak tylko ja nie rozumiem dlaczego kinga uwziela sie na mnie tylko- piszac ze dode obrazam przeciez wszyscy tu zle piszecie o niej kinga ty tez przeciez zle o dodzie pisalas ,krytykowals ja -dlaczego tylko ja jestem winna :( :( e szkoda gadac.

Moze dlatego,ze inni robią to w bardziej umiejętny sposób(choc nie wszyscy),poza tym Twój argument jest argumentem na miarę przedszkolaka"inni tak robią, to ja też".

Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?

Postautor: Estratos » 20 cze 2007, 12:46

poziom dyskusji na tym forum zszedl juz na psy... wylogowuje sie.

Awatar użytkownika
Virtual Tom
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything

Postautor: Virtual Tom » 20 cze 2007, 12:54

Co to się tu dzieje?

:offtopic:

Michal pisze:poziom dyskusji na tym forum zszedl juz na psy... wylogowuje sie.

To od nadmiaru słońca, w godzinach 11-15 :P

Zaloguj się znowu :lizak:

Awatar użytkownika
Michael

Postautor: Michael » 20 cze 2007, 13:08

Chill-out pisze:
Michael pisze:

dla mnie gusta namiętnie wysyłających SMS-y, oddających głosy na swych idoli we wszelkich możliwych ankietach i kupujących płyty ze strigami gratis nastolatków, nie są wyrocznią bycia gwiazdą :/

Michale popracuj nad obiektywnością i wtedy zabieraj głos w dyskusji,bo tak-kazdy Twój post w tym temacie wygląda tak samo. 8PWszyscy na tym forum i jeszcze dalej już wiedzą,że Doda Elektroda nie jest dla Ciebie gwiazdą!!!

Czy pojęcie "gwiazda" jest dla większości aż tak bardzo niezrozumiałe...Porażka...

Chyba celowo pominąłeś meritum mojej wypowiedzi, więc powtórzę jeszcze raz:
Nie sprowadzaj swoich wniosków odnośnie Dody do rangi całego społeczeństwa!

BTW rozwalił mnie wniosek w myśl którego nieprzypisywanie przeze mnie Dodzie statusu gwiady czyni mnie nieobiektywnym 8P :lol3:

Chill-out pisze: Czy pojęcie "gwiazda" jest dla większości aż tak bardzo niezrozumiałe...Porażka...

Uwaga! Oto informacja dla wszystkich, którzy nie rozumieją pojęcia "gwiazda" 8P

Gwiazda to ciało niebieskie będące skupiskiem związanej grawitacyjnie materii, w której zachodzą reakcje syntezy jądrowej. Wyzwolona w nich energia jest emitowana w postaci promieniowania elektromagnetycznego, a w szczególności pod postacią światła widzialnego. Gwiazdy mają kształt zbliżony do kuli, zbudowane są głównie z wodoru i helu.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, 13:23 przez Michael, łącznie zmieniany 3 razy.

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 20 cze 2007, 13:10

Michael pisze:
BTW rozwalił mnie wniosek w myśl którego nieprzypisywanie przeze mnie Dodzie statusu gwiady czyni mnie nieobiektywnym 8P :lol3:

To wspaniale,że pisząc swoją pracę masz czas na ubaw i chwile relaksu.

Awatar użytkownika
Michael

Postautor: Michael » 20 cze 2007, 13:13

Chill-out pisze:To wspaniale,że pisząc swoją pracę masz czas na ubaw i chwile relaksu.

1) Nie wiem, co ma do rzeczy moja praca?! 8P Skończyły się argumenty? :P
2) Jest już napisana! :-)

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 20 cze 2007, 13:19

Michael pisze:
Chill-out pisze:To wspaniale,że pisząc swoją pracę masz czas na ubaw i chwile relaksu.

1) Nie wiem, co ma do rzeczy moja praca?! 8P Skończyły się argumenty? :P
2) Jest już napisana! :-)

Ad.1 to pomyśl 8P
Ad.2 bardzo się cieszę.
Koniec off topa.

kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: kinga » 20 cze 2007, 14:53

monia80 pisze:tak tylko ja nie rozumiem dlaczego kinga uwziela sie na mnie tylko

kinga się na Ciebie nie uwzięla. Zwrócilam Ci uwagę, bo poza krytyką zaczęlaś obrażać, pisząc chociażby, że Doda ma "tępą mózgownicę" albo jest "pustoglowa". Ja to uznaje za obrażanie i dlatego upominam.

Chill-out pisze:Koniec off topa.

Bardzo dziękuję, kolejne takie posty skasuję :PP (nawet mi się zrymowało)

Awatar użytkownika
grzechoo
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej

Postautor: grzechoo » 20 cze 2007, 15:29

Magazyn Gala spytał kilku ekspertów z różnych dziedzin, jak tłumaczą fenomen Dody.

Jaka jest, każdy wie i widzi. A jak to jest zdaniem profesjonalistów. Czy ona jest taka naprawdę, czy jej osoba w stuprocentach przemyślana kreacja?

Mariusz Brozowski, projektant:

Jej styl to po prostu seks. Lubi prowokować i drażnić. Kicz sprzedaje się najlepiej. Uważam, że to przemyślana strategia. Ale powiem też tak: nie lubię różowego koloru, ubranie Dody byłoby dla mnie prawdziwym wyzwaniem.

Niestety, prawda jest taka, że dziewczynki lubią róż.

Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku:

Mamy do czynienia z przemyślaną kreacją na pseudoartystyczną seksbombę. Doda zastosowała prymitywną bezpośredniość plus infantylność. To Lolita wpisana w lalkę Barbie - powala szeroko "elektorat".

Faktycznie, Barbie wciąż ma się świetnie jako lala i wzór współczesnego piękna. Mężczyźni wolą blondynki. A Lolita już dawno temu trwale wpisała się w element naszej (i nie tylko naszej) kultury.

Elżbieta Zapendowska, specjalistka od emisji głosu:

Kocha skandale, a one są przypisane do sukcesu. Lubi, kiedy się o niej mówi. A do tego nie jest złą wokalistką. Nie wiem, jaka będzie za dziesięć lat, kiedy już nie będzie tak atrakcyjna, ale jestem pewna, że będzie "jakaś".

Tomek Lubert:

Uczyłem ją, jak powinny wyglądać jej relacje z fanami, z dziennikarzami. Początkowo mało się uśmiechała, wydawała się niedostępna. Artystycznie i organizacyjnie trzeba było ją i cały zespół prowadzić za rękę.

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=2537 - Czy Doda to FAKE?

Wróć do „Muzyka polska”