Beata Kozidrak i Bajm

Jeden z najpiękniejszych polskich głosów.

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: Flux »

Halo. Abstrahując. Najważniejsze jest życie i zdrowie. Na szczęście nie spowodowała wypadku, nie potrąciła żadnego przechodnia ani sama nie doznała uszczerbku. To mogło skończyć się tragicznie, 2 promile to nie jeden drineczek z palemką. A że Beata jest postacią publiczną i powszechnie znaną, to zastanawiają również te konsekwencje w szerszym aspekcie, bo odczuje je prawdopodobnie dużo dotkliwiej. To nie wybryk anonimowej postaci, ludzie będą ją surowo oceniać. Nie pomoże pasek na oczy i mówienie Beata P. znana jako Beata K. Wszyscy wiedzą o kim mowa. Uważam, że w tym przypadku "gwiazda" wcale nie ma łatwiej.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: mpjp »

To co mnie szokuje to to, że nikt jej nie powstrzymał. Wychodzi na to, że ma też klakierów wokół siebie jak EG, którzy boją się podpaść - nikt nie umiał jej powiedzieć, żeby nie jechała, że wzywa jej taksówkę albo że ją odwiezie?... Straszne
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: wodawodnista »

Nieodpowiedzialne, ale robienie z niej teraz demona jest patologią. Nie spowodowała żadnego wypadku więc miała szczęście. A Cola tak - już odcięła się od Beaty.

Wszystko zależy co się z czym je. Można raz wsiąść za kółko pod wpływem i zacząć tracić wszystko a można przez 1,5 roku gadać teorie o pandemii bez żadnego uszczerbku :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: Kamui Shiro »

Przy całej mojej słabości do Beaty (głównie muzycznej) i przy całym moim pobłażaniu dla ludzkich błedów, przy całej mojej niechęci do osądzania kogokolwiek -> niech jej to utrze nosa. Bo już nieraz odlatywała.

Głupie gadanie nade mną, że nic się nie stało, przecież nie było wypadku. Dzięki takiemu podejściu i glamurowaniu gwiazdorskich wybryków, coraz więcej ludzi odpuszcza sobie pewne podstawowe zasady: piłeś, k... nie jedź.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: tomek7 »

Przecież to oczywiste, że zrobiła bardzo źle! Tylko po co kopać leżącego? Naczelna celebrytka tzw. dziennikarzy panna KKP już kąsa i szczeka bo znów może brylować. Ale dlaczegoż to nie ma wyzwisk jak na Edytę? Kolejna była dziennikarka a obecnie influencerka kulinarna H. Lis - czemu o Beacie nie pisze, że nie ma mózgu? A gdzie pan Baltroczyk? Może sam lubi se popić i siedzi cicho.
Pisze o tym by pokazać, że jak kogoś się nie lubi to się go gnoi za wszystko, a jak kogoś się lubi bardziej jest się łagodniejszym. Tak to już jest w polskim szolbizie.
Trzymam kciuki za Beatę! Oby poszła na terapie, oby się udało nie pić alko.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: wodawodnista »

Kamui Shiro pisze:Przy całej mojej słabości do Beaty (głównie muzycznej) i przy całym moim pobłażaniu dla ludzkich błedów, przy całej mojej niechęci do osądzania kogokolwiek -> niech jej to utrze nosa. Bo już nieraz odlatywała.

Głupie gadanie nade mną, że nic się nie stało, przecież nie było wypadku. Dzięki takiemu podejściu i glamurowaniu gwiazdorskich wybryków, coraz więcej ludzi odpuszcza sobie pewne podstawowe zasady: piłeś, k... nie jedź.
nie pisz na forum pod wpływem :PP
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Beata Kozidrak i Bajm

Post autor: Kamui Shiro »

Z czystej ciekawosci - wiem, ze to forum zdechlo wraz z kariera muzyczna Edyty Gorniak, ale tak o nie walczyliscie, tak sie na wszystkim co w muzyce, zwlaszcza rodzimej, znacie - i nikt nie skrobnal posta, ze Beti wydaje w przyszlym tygodniu plyte? Ze wydala wczesniej 5 singli? Ze broni sie aktualnie po zlej prasie jako ofiara hejtu, a na koncercie we Wroclawiu spiewala Rehab Amy Winehouse? XD

Nawet o ukochanej Steczkowskiej ostatnim albumie nikt nie napisal ani slowa?

O nikim nic? Po co tu wchodzic?

Masakra, to forum to trup. No i moze dobrze xD
ODPOWIEDZ