Beata Kozidrak i Bajm

Jeden z najpiękniejszych polskich głosów.

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Beata Kozidrak

Post autor: rafal22 »

Niestety poprzez brak jakiegokolwiek koncertu biletowanego przez naszą Edytkę od kliku lat, postanowiłem i kupiliśmy bilety na Bajm do Filharmonii w Gdańsku.

Powiem krótko, bilety sprzedane były miesiąc przed (2 koncerty jednego dnia), sala cała pełna,fani tacy, że Edyta to może pozazdrościć, koncert przepiękny, jestem w szoku, pełen szacunek, kilka ballad było dla mnie oszałamiających, interpretacja, wykonanie, normalność sceniczna, zero pier****nia głupot i filozofii życiowych !!!!

Ja chce koncert Edyty biletowany, ale taki normalny, ludzki, zajebisty - czy my się tego kiedykolwiek doczekamy ???? !!!!

A tak na marginesie zastanawia mnie jak artysta pokroju Górniak może przez 5 lat a może więcej nie zrobić żadnego pełnego biletowanego koncertu ??? Czy ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć ???
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beata Kozidrak

Post autor: dorota »

strzalka21 pisze:Przecież to na kilometr śmierdzi robotem wokalnym, jak możesz dorota uczestniczyć w tej farsie ?
prawda? wstyd przed Rysiem :lol3: :lol3: :lol3:

rafal22 pisze:Niestety poprzez brak jakiegokolwiek koncertu biletowanego przez naszą Edytkę od kliku lat, postanowiłem i kupiliśmy bilety na Bajm do Filharmonii w Gdańsku.
stronę wcześnie napisałam o tym koncercie bo i ja tam byłam :ciotki:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Beata Kozidrak

Post autor: theshape »

rafal22 pisze:Niestety poprzez brak jakiegokolwiek koncertu biletowanego przez naszą Edytkę od kliku lat, postanowiłem i kupiliśmy bilety na Bajm do Filharmonii w Gdańsku.

Powiem krótko, bilety sprzedane były miesiąc przed (2 koncerty jednego dnia), sala cała pełna,fani tacy, że Edyta to może pozazdrościć, koncert przepiękny, jestem w szoku, pełen szacunek, kilka ballad było dla mnie oszałamiających, interpretacja, wykonanie, normalność sceniczna, zero pier****nia głupot i filozofii życiowych !!!!

Ja chce koncert Edyty biletowany, ale taki normalny, ludzki, zajebisty - czy my się tego kiedykolwiek doczekamy ???? !!!!

A tak na marginesie zastanawia mnie jak artysta pokroju Górniak może przez 5 lat a może więcej nie zrobić żadnego pełnego biletowanego koncertu ??? Czy ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć ???
Jak to? Czy to nie ty czasem pisales, ze organizacja koncertow sie nie oplaca? :shock:

Jak to sie w ogole stalo, ze Beata z Bajmem maja zorganizowane koncerty?

Nasza diwa najlepiej wie, ze takich rzeczy sie po prostu nie robi. Edyta najlepiej wie, jak powinien wygladac grafik artysty! Sluchacze zawsze moga sobie wlaczyc plyte koncertowa albo niewydane DVD! Bowiem koncerty gra sie tylko wtedy, gdy jest jakas telewizja, ewentualnie radio. Jak tego nie ma, to nie ma co nawet swojego teamu fatygowac. Zwlaszcza gdy team sklada sie z 2 osob. :pomysl:

Odpowiadajac na twoje pytanie - nie, nie doczekamy sie.
Malo tego, juz wkrotce nie bedzie zadnych chetnych na tego typu wydarzenie w wykonaniu Edyty, bo resztka fanow znudzi sie mamieniem i po prostu klapki opadna im z oczu raz na zawsze.

Jak widac inni wykonawcy sa w stanie grac koncerty, a sciema ma bardzo krotkie nozki. :roll:

W tym momencie na rynku muzycznym wiecej do zaspiewania ma Donatan albo jakis inny tego typu, nie Edyta Gorniak. :oops:

Co do koncertu Beaty, to wierze, ze byl on niezly, w koncu to od wielu lat czynna wokalistka spiewajaca w roznych miejscach, nie tylko w studiu telewizyjnym przy wlaczonych kamerach. :pomysl:

PS Nie wiem, czy dzial KONCERTY w kontekscie Edyty na tym forum ma jakas racje bytu.


Najblizsze koncerty Bajmu w Rybniku:
http://www.koncertomania.pl/koncert/256 ... -2013.html

oraz http://www.koncertomania.pl/koncert/246 ... -2013.html
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Beata Kozidrak

Post autor: Flux »

Nie znacie się! Edyta po prostu "nie uznaje niższego poziomu niż koncert dla stacji HBO", "szuka partnerów, którzy podobnie jak ona stawiają na jakość", "daje występy dla smakoszy muzycznych", "nie utożsamia się z graniem na piknikach" a "magii nie da się wymusić"! :P

Jak to dobrze, że są jeszcze prawdziwi artyści, którzy zdają sobie sprawę na czym polega ten zawód. Koncerty to absolutna podstawa, bez tego wszystko się sypie. Jeśli jeszcze ma się co sypać... Tak jak nie podobała mi się ostatnia płyta Bajmu, tak na koncert chętnie bym się wybrał, gdyby tylko był w okolicy.

Zabawne, że Górniak wymienia Bajm i Beatę Kozidrak jako jedną z największych inspiracji muzycznych, mówi o geniuszu ich piosenek a nie czai bazy, dlaczego ludzie wciąż chcą ich słuchać, a jej już nie.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Beata Kozidrak

Post autor: theshape »

Zapomniales o "lesnej sciezce". :lol:

Cos mnie tak naszlo na Beate i Bajm ostatnio. :D
http://www.youtube.com/watch?v=jJBS5DWKDug
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Beata Kozidrak

Post autor: Kamui Shiro »

Flux pisze:
Zabawne, że Górniak wymienia Bajm i Beatę Kozidrak jako jedną z największych inspiracji muzycznych, mówi o geniuszu ich piosenek a nie czai bazy, dlaczego ludzie wciąż chcą ich słuchać, a jej już nie.
Hmm, ale Bajm jest na scenie od lat 70-tych, na ich muzyce "wychowało się" wiele pokoleń, zaś Edyta ma na koncie tylko to pokolenie, które jest akurat w wieku, kiedy idoli lat młodości i dzieciństwa zwykło się dyskredytować ;] Co innego też zespół rock-popowy,który potrafi nagrać wieczne hity z jajem i wykopem... a co innego solowa piosenkarka, która z trudem miewa jakąkolwiek własną propozycję artystyczną obok coverów zachodnich gwiazd.

Bajm zresztą też ma sporą grupę zniechęconych.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Beata Kozidrak

Post autor: karen »

Beata właśnie masakruje swoje hity na Polsacie... jestem w szoku :shock:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Beata Kozidrak

Post autor: Aro »

No nie żartuj! Zajebisty koncert. Właśnie bez tych wszystkich Józków i wody na pustyni. Fajnie zaśpiewane z bandem i kwartetem smyczkowym mniej znane piosenki Bajmu i solowe numery Beaty. No i chociaż na chwilę pozbyła się tych tandetnych strojów jakie ma zwykle. Na chwile bo własnie widze, że znów się w taki przebrała. :lol3:
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Beata Kozidrak

Post autor: k+b »

Warto dodać, że Beata zapowiedziała na koniec października swój nowy solowy album - pierwszy od 10 lat.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Beata Kozidrak

Post autor: karen »

no właśnie z tym "zaśpiewaniem " miała ogromne problemy... Nie powiem niektóre aranże fajne,ale artystka wyraźnie "nie w formie" ;-) w moich oczach się ośmieszyła i to bardzo...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beata Kozidrak

Post autor: dorota »

no może nie ośmieszyła, ale jak lubię Beatę, tak muszę niestety przyznać, że wczoraj nie był jej dzień, oj nie ...

kiecki miały być eleganckie, ale wyszły straszne odpustowe, jak stwierdził mój Ukochany - Beata stała się papuśna ... , o stroju moro nawet nie wspomnę :placzka:,

natomiast wokalnie też nie było dobrze... okropnie smęciła... do tego przerywała śpiew, żeby publiczność się włączyła, co nie wyszło najlepiej, repertuar taki se.... nudy na pudy, przez szacunek do ich muzyki dotrwałam do końca,ale nie było łatwo, oj nie ... :roll:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Beata Kozidrak

Post autor: Wojtuś »

Niestety faktycznie Beata nie miała wczoraj najlepszego dnia i niektóre piosenki trudno było wysłuchać do końca ;( .
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Beata Kozidrak

Post autor: Hubi11 »

Gdyby tylko Edycie chcialo sie pracowac jak Beacie Kozidrak...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Beata Kozidrak

Post autor: ediva »

Od 40 lat na scenie, Królowa Beata pokazała kto rządzi! Zaśpiewała piosenki swoje i Bajmu w nowych, zaskakujących aranżacjach, nad którymi rozbrzmiewały popisowe góry Beaty. Ruch sceniczny opanowany do perfekcji, te zalotne spojrzenia, erotyczne miny; Beata zmysłowo dotykała swoje ponętne ciało odziane w niesamowite kreacje sceniczne. W końcowym przemówieniu podkreśliła, że ona nie z tych co odcinają kupony, bowiem pod koniec roku wyjdzie jej najnowsza płyta. Do tego czasu mnóstwo koncertów z legendarnymi hitami Bajmu, który siłą Białej Armii trwa bezustannie.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beata Kozidrak

Post autor: dorota »

czy my mówimy o tym samym występie? :szok:

zgodzę się tylko z jednym:
ediva pisze:Od 40 lat na scenie

fajnie,że nagrywają nowe piosenki, ale prawda jest taka, że ludzie chcą słuchać jej starych przebojów (podobny problem miała Marylka, nowy repertuar w ogóle się nie przebił)
ODPOWIEDZ