Marzena Korzonek

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Marzena Korzonek

Post autor: ENDRIU »

Witam. Postanowiłem dodać ten temat. wczoraj bylpem na czacie z Marzeną Korzonek. Jest to wspaniała osoba, miła, sympatyczna i po prostu kobieta anioł. Do tego ma świetny głos. Czy znacie ją? co o niej myślicie? Wygrała finał Szansy na sukces. nagrała teledysk do piosenki Dlatego kochaj. Jestem nią oczarowany, no od początku byłem... Pomimo tego, że wygrała szansę, nikt nie chce jej pomóc w wydaniu płyty. nie rozumiem co się z tą Polską dzieje. Wszędzie jej mówią, że gdyby jej piosenki zaśpiewał ktoś po angielsku to byłyby hity lub jakaś wielka gwiazda. Marzena co dziwne nie ma nawet managera który pomógłby jej się wypromować. Nie znacie kogoś hehe?

zapraszam na jej stronkę:
http://www.marzenakorzonek.art.pl/

na youtube znajdziecie teledysk i piosenke z tv wierze ze będzie tak...

a tutaj pomożcie jej i zagłosujcie na jej piosenkę w tym radio, proszę i dziekuję.

http://www.radioatut.de/index.php?choice_nr=91

Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Marzena Korzonek

Post autor: DeathlySilence »

ENDRIU pisze:Jest to wspaniała osoba, miła, sympatyczna i po prostu kobieta anioł.
Niestety ten typ artystów medialnie nie istnieje (bez muzyki) - co dla debiutanta nie wróży nic dobrego - chyba, że na siłę wciska się wszędzie jako 'specjalista' od filmów, zakupów, mody, muzyki, gotowania itp. (patrz Ewelina Flinta)
ENDRIU pisze:Do tego ma świetny głos.
Powiedzmy, ale barwa (przeciętna, nie przykuwająca), a sposób śpiewania - kościelny - ładnie, bez emocji.
ENDRIU pisze:Pomimo tego, że wygrała szansę, nikt nie chce jej pomóc w wydaniu płyty.
Nie dziwię się bo, jak sam piszesz...
ENDRIU pisze:Wszędzie jej mówią, że gdyby jej piosenki zaśpiewał ktoś po angielsku to byłyby hity lub jakaś wielka gwiazda.
A dlaczego :?:
1) Teksty poskie na poziomie ostatnich popłuczyn w dorobku Flinty (żenada).
2) Jej barwa jest przeciętna, nijaka itd. (już o tym pisałem).
3) Broni się sama muzyka/melodia.

Poza tym przydałaby sie Jej metamorfoza - głównie fryzury. Czas na zmianę.
I gdy śpiewa (nawet z playbacku) unosi wargę w taki sposób, że rozprasza słuchacza (nad tym powinna popracować).
Gerberek2323
Make it happen
Make it happen
Posty: 117
Rejestracja: 31 gru 2007, 18:19
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: Większość***
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Marzena Korzonek

Post autor: Gerberek2323 »

DS co za wykładzik :hellobaby: widac ze musisz sie na tym troche znac :wink2:
A co do Marzeny to mi niezbyt przypadla do gustu ale... 8P
ODPOWIEDZ