Iwona Węgrowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: DeathlySilence »

Wczoraj Iwona gościła u Kuby Wojewódzkiego.
Kuba nawiązał do podobnej skali co ma Edyta - Iwona potwierdziła, zaznaczając, że góry ma ciemniejsze.
I to na tyle - było macanko, było o jej piersiach, był fragment teledysku do "Pokonaj siebie".
Zagrała słodką idiotkę - częściowo taką rolę jej narzucił Kuba (jakoby jej pojawienie się w programie wynikało z wygranego plebiscytu na najładniejsze piersi i ciągłe krążenie wokół tego tematu), Linda dopomógł - nie wiem, czy dziewczyna ma do powiedzenia coś ciekawego - wiem, że śpiewać potrafi. Jej udział w tym odcinku nie zaliczyłbym do tych na plus dla jej wizerunku.
Awatar użytkownika
Justine
Hope for us
Hope for us
Posty: 48
Rejestracja: 30 kwie 2009, 1:11
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Neverland/Paris
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Justine »

Podoba mi się jej glos. Choć czasami z zachowania przypomina Dodę.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Ravek »

Co do Wojewodzkiego, to prawda, ze temat rozmowy i jej sposob zostal nieco narzucony przez Kube W.

Co do singla...
Dzisiaj w Hit generatorze Iwona zaspiewa live Ty i Ja moj sen. ale to nie singiel...

Juz niebawem nowa piosenka w wykonaniu Iwony: Magiczna moc.
Ta wlasnie piosenka bedzie promowac najnowsza plyte Rubika RubikOne:) Piosenka znakomita!!!!!
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: martis »

Juz niebawem nowa piosenka w wykonaniu Iwony: Magiczna moc.
Ta wlasnie piosenka bedzie promowac najnowsza plyte Rubika RubikOne:) Piosenka znakomita!!!!!
dodajmy tylko ze tą piosenkę miała wykonać Edyta

[ Dodano: 01-05-2009, 15:03 ]
Ravek, gdzie ją można posłuchać??
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: DeathlySilence »

Ravek pisze:Juz niebawem nowa piosenka w wykonaniu Iwony: Magiczna moc.
Ta wlasnie piosenka bedzie promowac najnowsza plyte Rubika RubikOne:) Piosenka znakomita!!!!!
Czyli okaże się z jakiego materiału zrezygnowała Edyta. :wink2:
Ravek pisze:Dzisiaj w Hit generatorze Iwona zaspiewa live Ty i Ja moj sen. ale to nie singiel...
Jak nie zapomnę to na pewno obejrzę. :)
Co do Wojewodzkiego, to prawda, ze temat rozmowy i jej sposob zostal nieco narzucony przez Kube W.
Nie broniła się zbytnio - przynajmniej tak wyglądało po zmontowaniu - jedyne co cennego wniosła w odcinek to pozłacaną filiżankę. :lol3:
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Ravek »

a mi filizanka sie nie podobala:P:D jak i sam program.

Piosenka magiczna moc warta byla zaspiewania przez Edyte... ciekawe czemu zrezygnowala:) A posluchac oficjalnie jeszcze nie mozna:)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Marcin A. »

Dzisiejszy występ w Hit Generatorze to jakaś totalna pomyłka. Nie umiem nawet nazwać dźwięków wyśpiewanych przez Iwonę. Wiem natomiast, że strasznie kaleczyły moje uszy. Straszna szkoda, bo to jedna z moich ulubionych piosenek na płycie. Tymczasem po dzisiejszym nie mam ochoty do niej wracać.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Ravek »

czasem nie jest łatwo cos wyspiewac. nie chce bronic Iwony, ale kazdy, kto slyszal ja na zywo, wie, ze cos musialo spowodowac, ze tak zaspiewala. przede wszystkim piosenka = wspomnienia dla Iwony, po drugie... jury... nie bede sie rozpisywal, ale duzo w tym programie obludy i zawisci.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Natu$ »

Występ z Hit Generatora jest już na YT -> http://www.youtube.com/watch?v=0r__Pv6oTi4

Mimo, że piosenka bardzo ładna, to wykonanie powiedzmy średnie. :P
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Gabra »

Ravek pisze:nie chce bronic Iwony, ale
to robisz :P.

Iwonę lubiłam z Abrą, solo poszła w kierunku, który mi całkowicie nie odpowiada ;)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: DeathlySilence »

To było straszne. ;(

Iwona zaprezentowała całkowity brak osobowości scenicznej.

Zarzutu:
- przywitanie z publicznością (żenada);
- brak skupienia przed piosenką, która - jak twierdzi sama wokalistka - wywołuje u niej przypływ łez wzruszenia;
- nieprzemyślany występ - nie wiem, co chciała tym występem zaprezentować - czy swoją wrażliwość, czy swój talent, a może swoją twórczość - ani jedno, ani drugie, mogę przystać na trzecie;
- przerost formy nad treścią - nietrafione wokalizy - technicznie porażka - uszy odpadały, choć były momenty fajne, jednakże trudno czuć jakieś pozytywy, kiedy inne dźwięki piłują Ci uszy.

Zrobiło mi się jej szkoda - porażka u Wojewódzkiego, druga w HitGeneratorze - kiepski tydzień - oby piosenka z RubikOne okazała się czymś rewelacyjny. :wink:
Marcin A. pisze:Dzisiejszy występ w Hit Generatorze to jakaś totalna pomyłka. Nie umiem nawet nazwać dźwięków wyśpiewanych przez Iwonę. Wiem natomiast, że strasznie kaleczyły moje uszy. Straszna szkoda, bo to jedna z moich ulubionych piosenek na płycie. Tymczasem po dzisiejszym nie mam ochoty do niej wracać.
Podobne odczucia miałem po wykonaniu Edyty - TNTJM.
Nie znam repertuaru Iwony (oprócz singli) - wczorajsza piosenka mnie nie urzekła, może studyjna wersja by do mnie dotarła.

Na zakończenie - nie wiem po co był jej ten występ w HG - nie traktowała go pod względem wygenerowania przeboju, reklamy (skoro to piosenka z którą nic nie zrobią, tyle tylko, że jest na płycie).
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: dorota »

Justine pisze:Podoba mi się jej glos. Choć czasami z zachowania przypomina Dodę.
no tak,blond jest wszędzie........ 8)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: MacLean »

Faktycznie wszystko kulało w tym jej wykonie.
Jednak pojechali ją chyba za bardzo. W porównaniu do innych tam obecnych "gwiazd" zaśpiewała przyzwoicie. Babciny głos to miała Frąckowiak, wyraźnie bez powera, ale jej już odważny juror bał się pojechać... Innym razem, gdy "śpiewał" jakiś debilny chłopak z marnego zespołu idiotyczną piosenką "Kaśka" czy jakoś tak, to się te wieprze zachwycały.
Iwona oberwałaby słusznie, gdyby wobec wszystkich jury było aż tak srogie. Mice Urbaniak wybaczono jeszcze większe żale.pl, które świadczyć mogą nawet o słabej muzykalności na scenie.
Mam wrażenie, że w tym programie ucieka się przed wokalistami z naprawdę dużym potencjałem. Węgrowska, jeśli jeszcze ze dwa-trzy lata popracuje, naprawdę będzie śmigać, bo ma warunki. Mika, Frąckowiak, debile od "kaśki" itd. głosem nas
na pewnonie zachwycą.
PS. Jeszcze chciałem dodać, że mi zaimponowała tym, że się nie poryczała. Wiem, że to głupi argument, ale widziałem, że ten jej głupkowaty śmiech ledwo tamował wielką gorycz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: vanity »

Właśnie sobie obejrzałam materiał z YT zapodany przez Natu$. Sama piosenka wydaje się być całkiem przyjemna dla ucha. Sam wokal trudno mi tak oceniać, z uwagi na to że się nie znam, a dwa ten plik ma jakąś koszmarną jakość dźwiękową i wątpię by takie coś zostało puszczone publicznie w HT. Chciałabym aby Iwonie udało się promowanie swoich piosenek w mediach i aby miała możliwość mocnego zahitowania w umysłach ludzi, bo śpiewać potrafi.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: DeathlySilence »

vanity pisze:Właśnie sobie obejrzałam materiał z YT zapodany przez Natu$. Sama piosenka wydaje się być całkiem przyjemna dla ucha. Sam wokal trudno mi tak oceniać, z uwagi na to że się nie znam, a dwa ten plik ma jakąś koszmarną jakość dźwiękową i wątpię by takie coś zostało puszczone publicznie w HT.
:hellobaby:
Bo to nagranie amatorskie - ktoś z widowni sobie nagrał na "komórkę". 8P
Przecież w tv w ciągu minuty potrafią zrobić tyle skoków, zapodać tyle ujęć artysty, że epilepsji można dostać. :lol3:
Pod względem technicznym, wizualnym, nagłośnieniowym wszystko było dopięte na ostatni guzik - przynajmniej takie miałem wrażenie siedząc przed telewizorem.
Nie znałem tylko piosenki i w niektórych miejscach ciężko było zrozumieć jakie słowa wypływają z ust Iwony.
ODPOWIEDZ