Iwona Węgrowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: addar »

iwonka <3 nasz skarbek :edi: :lol3:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Virtual Tom »

keraj pisze: Podobno nasza gwiazda jest również w ciąży
Czyżby niepokalane poczęcie? :dzidzie:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Flux »

Kiedy dopada mnie myśl, że u Edyty jest źleeeee, wtedy przypominam sobie o istnieniu Iwony i nagle wszystko nabiera nowych barw i blasku :lol3: Iwonka jest jak to światełko w tunelu, daje nadzieję że zawsze... może być jeszcze gorzej :PP Tylko dlaczego Iwonka ma tutaj tak stonowany i niewyzywający wizerunek? To do niej nie pasuje...
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: lena7 »

Niezle ciacho wyrwala Iwonka tym razem :hellobaby:
http://nocoty.pl/gid,17229893,kat,10135 ... leria.html
Ciekawe kiedy zobaczymy Edyte na podobnych zdjeciach. Mam wrazenie, ze kazda nowa milosc ja uskrzydlala artystycznie wiec oby jak naszybciej.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: ediva »

Flux pisze:Kiedy dopada mnie myśl, że u Edyty jest źleeeee, wtedy przypominam sobie o istnieniu Iwony i nagle wszystko nabiera nowych barw i blasku :lol3: Iwonka jest jak to światełko w tunelu, daje nadzieję że zawsze... może być jeszcze gorzej :PP Tylko dlaczego Iwonka ma tutaj tak stonowany i niewyzywający wizerunek? To do niej nie pasuje...
Iwonka jest Aniołem Obłąkanych, który mówi: "Nie lękajcie się! Nawet w odmętach desperacji i szaleństwa, można cieszyć się życiem! Pokochajcie ten stan umysłu, z wdzięcznością witajcie przygody, które przynosi wam wasza niepoczytalność!"
Z dedykacją dla Wszystkich w stanie ducha Iwonki: https://www.youtube.com/watch?v=O3ziZeaXPcc
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: keraj »

Jest już nowy teledysk naszej wielkiej gwiazdy :D

Swoją drogą - wcale nie jest najgorszy ;)

https://www.youtube.com/watch?v=j8z6WxsdySo

-- Dodano: 13 kwi 2015, o 23:56 --

Jest już nowe arcydzieło naszej wielkiej Gwiazdy; https://www.youtube.com/watch?v=jfHSKb1MRVA
Nie rozumiem jak można inwestować w coś takiego...... :shock:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: addar »

Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Flux »

O dziwo, wygląda naprawdę ładnie, co przecież nieczęsto się zdarza z jej gustem... Gdyby jeszcze w muzyce jej się powiodło...
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Margaret »

ediva pisze:
Nowa jakość wystąpień. Artysta puszcza swoje utwory podczas koncertu, nie musi nawet udawać, że śpiewa, wystarczy że będzie zachęcał publiczność do zabawy niczym Chodakowska w wersji dla leniwych. Publiczność wyjątkowo szybko podchwyciła przebojowe "O-o-o-o-o". 8P Iwonka zawsze była pionierką!
Dobi pisze::buahaha:

Boski filmik! Mam nadzieję, że nikt nie usunie go z sieci bo potrafi poprawić humor.

To jest przecież szansa dla naszego Geniusza! :edi: Kupić magnetofon, głośniki i można ruszać w trasę! Geniusz będzie tylko wyginał się na scenie i kręcił tyłeczkiem a publika będzie skakała do utworów z taśmy! :edi:
w czerwcu 2014 nabijaliście się z Iwonki, a w lutym 2016 nasza Diva zrobiła taką samą premierę "Gratful" :lol:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: ediva »

Co racja, to racja :D Podczas swej premiery Grejtful otrzymało prawdziwe Iwonka Treatment :lol3: :PP Czyżby klątwa Iwonki nie pozwoliła piosence odnieść oczekiwanego przez :edi: sukcesu?
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: keraj »

No i mamy eurowizyjną propozycje Iwony. Niestety jak zwykle - nie wyszło 8P :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=zU4hbYI-BU4
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: addar »

Jezeli ktos zarzucał kiedykolwiek edycie taniość produkcujną niech dalko nie szuka i kliknie w link...przasnosc iwonki w pełni <3
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Margaret »

O mój Ty Boże ! Niiieeeee :shock: :shock: A ja myślałam, że piosenka Paulli jest słaba, ale to jest dno totalne ... Ta tania łupanka, ten jej fałsz w refrenie i jej wymowa "everything" rozbrajają :lol3: ;(
Sądziłam, że z takim głosem to będzie coś, a tu dostaliśmy piosenkę zrobioną na kolanie. :roll:
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Charlie »

Iwona odpowiadała przez chwile na facebooku na komentarze do utworu:
Dzięki. Ja wierzę w te piosenkę. Wierzę w mój głos. Ale niestety zawiść jak widać jest ogromna. Już wczoraj dostałam info, że szykują się na mnie ludzie by mnie zdeptac. Ale dzięki jeszcze raz☺. Pozdro
Nie to nie żart. Też mi się wydawało, że może ballada. Utwór jest nowoczesny i pokazuje mój wocal. Ma wszystko co powinien mieć na tego typu festiwal
Dziekuje za opinie. Powiem , ze na zywo kiedy spiewam ten utwor ma moc. Wersja skrocona na Eurowizje jest inna i nie ma tylu przerw. Tu jest utwor w calosci by ludzie posluchali. Przeciez z tym utworem mozna jeszcze wiele zrobic.
Spoko. Ja dlatego też nigdy nie wypowiadam się muzycznie o innych. Każdy ma gust inny i słucha co mu się podoba. Nie wnikam w to. Każdy ma prawo do oceny i szanuję to. Pozdrawiam
Także wg Iwony piosenka ma potencjał i do czasu eurowizji może z tym utworem jeszcze WIELE zrobić - np. Napisać porządny tekst po Polsku, i zrobić całkiem nowy aranż zachowując "rytmikę" tego...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: ediva »

Przy propozycji Iwonki, piosenka Paulli jawi się jako wysmakowana produkcja na poziomie, a Grateful - majstersztyk. Iwonka odwaliła niezłą rąbankę, kto jej to w ogóle sklecił? 12-letni kuzyn? To już Allanek robi lepsze kawałki 8P Abstrahując od koszmarnej muzyczki, co z produkcją wokalną? Ten wokal strasznie "trzeszczy", a jej wymowa... Gintrowska to native speaker przy Iwonce. Mam nadzieję, że ta kobieta nie puszcza swego "działa" przy dziecku bo biedactwo może dostać stanów lękowych :beczy:
ODPOWIEDZ