Paulina Lenda

z Mam talent!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Paulina Lenda

Post autor: Cypix »

To dziewcze (15 lat !!!) od blisko 3 godzin fascynuje mnie swym głosem. Niestety za bardzo nie mam ostatnio czasu na TV, wiec dopiero dziś dostałem linka z jej występem w programie TVN. No i mnie porwało. Paulina ma w sobie to coś. Oryginalna uroda, ale w jak najbardziej dobrym znaczeniu tych słów. Fenomenalny głos. I ta młodość i skromność (sądzę iż jeszcze szczera). Zakładam nowy wątek, bo jasna sprawa, że wkrótce wyda debiutancką płytę. Gdybym był szefem w EMI już bym miał z nią podpisany kontrakt :D

Linki:
http://wiadomosci.onet.pl/1837905,19,1,1,,item.html

http://pl.youtube.com/watch?v=a5aoJ8OWgP0

http://paulinalenda.muzzo.pl/ (sporo pieśni + fotki i kilka słów na temat przyszłej gwiazdy)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Marrcino »

Mnie nie rusza. Spiewa poprawnie, ma taki meski glos... 8)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Natu$ »

marrcino pisze:Mnie nie rusza.
Mnie też nie 8P Niby śpiewa poprawnie, ale czegoś mi w niej brakuje! O wiele bardziej podobały mi się dwie Klaudie :D
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Blur »

Mnie się nie podoba, a wręcz odbycha mnie jej barwa no, ale nie można odmówić jej talentu.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: DeathlySilence »

marrcino pisze:Mnie nie rusza. Spiewa poprawnie, ma taki meski glos... 8)
I to w niej jest takie zaskakujące. Bo brzmi barwowo lepiej niż niejeden facet. A jednak przy dłuższym słuchaniu odnajduję w jej głosie kobiecość.

Jeszcze jak działała inna jej strona (paulinal.webd.pl) pobrałem sobie z niej kilka kawałków (coverów) w jej wykonaniu - do teraz na dysku mam "No more drama" ze względu na to jakie warunki głosowe (darcie) w nim zaprezentowała.

Ostatnio była gościem DDTVN i zaprezentowała się w RFL - ponownie fenmenalnie, lecz każdy dźwięk brzmiał tak samo jak za pierwszym razem (jak w Mam Talent). Aczkolwiek jestem nią zaintrygowany, pomimo tej powtarzalności.

Jak na 15 lat ma nieziemski instrument - jakby to nie zabrzmiało - talent - dużą świadomość artystyczną jak na ten wiek - jednakże nadal jest dla mnie tylko ewenementem wiekowym, który mnie zaintrygował bardziej niż Klaudie.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Magda M »

Sporo o niej pisaliśmy w wątku Masz Talent.
Ona miała już przyjemność pracować z Elą Zapendowską.
Mnie ta dziewczyna przekonuje. Jak to mówi DS, jest "jakaś". Wreszcie jakiś talent w polskiej muzyce.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Estratos »

ladnie spiewa, ale chyba nie wie o czym, bo w takim no more drama to tyle bledow robi, ze az glowa boli...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: DeathlySilence »

Dzisiaj w świątecznej "Szansie na Sukces" wystąpiła Paulina. :)

Z czarnym jej do twarzy :wink2: Ma w sobie wiele z Miriam (tzn. tą zagadkową urodę).
Wokal rewelacyjny, sama barwa intrygująca, niespotykana i kiedy śpiewa dopasowany do niej repertuar - chwyta za serca. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek
Paulina Lenda - Confiteo ( Live Sns'08 ) - z repertuaru GoldenLife mp3
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 17:21 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Meg »

DeathlySilence, dziękuję bardzo też oglądałam. Paulina ma naprawdę wielki talent.
Te górne dźwięki są takie czyste... bardzo mi się podobało, a w ogóle to piękna piosenka :d
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Blur »

No i teraz śpiewała jak kobieta :-D
Ogólnie bardzo mi się podobało :)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Wojtuś »

Zaryzykuję stwierdzenie, że Edyta ma godną rywalkę! Po jej ostatnim występie w Szansie na Sukces jestem pod ogromnym wrażeniem. Do tej pory tylko Edyta potrafiła wzbudzić we mnie tak wielkie emocje! Mam nadzieję, że wam tez się spodoba:

http://www.youtube.com/watch?v=YmMD57_7oMc
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Meg »

Tylko jedno mogę napisać... genialne wykonanie tej trudnej piosenki.
Paulina ma coś w głosie co strasznie przyciąga (przynajmniej mnie).

Bardzo się też ładnie prezentuje (długie włosy to jest to), na pewno nie wygląda na 16 lat :boshe:

Mina "Orzecha" mówi wszystko. Zgadzam się z Wojciechem Manem oby nie stała się taką, jak to powiedział: "gwiazdeczką napompowaną"

A tutaj jeśli się ktoś skusi
-> Paulina Lenda - Jaka róża, taki cierń
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: grzechoo »

Szanse oglądałem, Anna Józefina i Georgina podobały mi sie bardzo, Paulina owszem uzdolniona ale nie moja bajka, nie lubię tak niskich głosów u kobiet.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Piter »

Nie podobało mi się wykonanie Lendy. Każda piosenka i wykonanie Geppert są przemyślane i stworzone od początku do końca, w najmniejszym szczególe. Lenda bezmyślnie popłynęła w tym utworze. Pozostała gwiazdą dzisiejszych czasów, pozorną i wypromowaną. O ładnym głosie, fakt.

[ Dodano: 03-06-2009, 21:47 ]
grzechoo pisze:Szanse oglądałem, Anna Józefina i Georgina podobały mi sie bardzo, Paulina owszem uzdolniona ale nie moja bajka, nie lubię tak niskich głosów u kobiet.
Nie zrobiły na mnie wrażenia. Georgina ma talent, ale jest mdła (w tym utworze rzucało się to mocno w oczy). Anna J. pozorowała natchnienie.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Paulina Lenda - Mam talent!

Post autor: Ewa_P »

Piter pisze:Każda piosenka i wykonanie Geppert są przemyślane i stworzone od początku do końca, w najmniejszym szczególe. Lenda bezmyślnie popłynęła w tym utworze.
Dokładnie to samo chodziło mi po głowie po wysłuchaniu występu Pauliny, tylko nie potrafiłam tego ubrać w słowa ;) Niby dziewczyna się stara, mimikę ma bardzo rozbudowaną, ładny głos, stroi miny, wyciąga dźwięki, ale emocji w tym głosie nie słyszę, a jeśli już słyszę to nie te, których się spodziewam.
Zapewne ważna jest też kwestia dojrzałości - myślę, że do tej piosenki trzeba po prostu dorosnąć. Co oczywiście nie zmienia faktu, że zapewne nawet jako 40-latka Lenda nie będzie w stanie jej zaśpiewać w taki sposób jak Geppert - ona wystarczy, że wyjdzie na scenę, popatrzy w skupieniu na widownię i człowiek już jest przepełniony emocjami, cały rozedrgany.
ODPOWIEDZ