Anita Lipnicka

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Anita Lipnicka

Post autor: niuto »

Dość zaskakujące, ale Anita i John się rozstają:
Niestety, wygląda na to, że w pewnym momencie duża różnica wieku zaczyna jednak przeszkadzać. John ma juz 64 lata, Anita dopiero 40.
Maf
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 18 mar 2006, 15:56
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Maf »

nie, już Anita to skomentowala na fb:

Dziś dowiedzieliśmy się z Johnem z internetu, że nie jesteśmy już razem. Jaka szkoda.... Akurat wykupiliśmy sobie fajne wakacje i nie wiemy co robić – jechać, nie jechać? Cholera jasna. Tak głupio planować cokolwiek, gdy człowiek nie wie na czym stoi. I jak to wszystko dziecku wytłumaczyć? Że mama z tatą śpią w jednym łóżku, a tu prasa donosi, że się rozstali. Może twórcy radosnego newsa coś podpowiedzą, jak w tej sytuacji się zachować? W końcu znają odpowiedź na każde pytanie. Pewnie taśmy z nagraniami też mają. Chętnie byśmy posłuchali, co u nas słychać. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń. Ależ to życie jest porywające!!!

Miłego dnia wszystkim Anita :)

---------

Ona ma świetne podejści i tzw. dystans. :)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: theshape »

Maf pisze:nie, już Anita to skomentowala na fb.

Ona ma świetne podejści i tzw. dystans. :)
Najlepsze jest to, jak ludzie biora takie newsy z pudla na powaznie. ^^

Anita ma przynajmniej zdrowe podejscie do tych rewelacji, bez sztywnych komunikatow na FB.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Anita Lipnicka

Post autor: niuto »

Hehe, to widzę, że pudel przechodzi już sam siebie :D To musi być kreatywna praca, wymyślać codziennie nowe newsy :) Chociaż cytując Anitę, też czekam na rozwój wydarzeń. Bo historia showbiznesu zna przypadki kiedy pary zaprzeczały plotkom, a mimo to po pewnym czasie się rozstawały.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Anita Lipnicka

Post autor: ediva »

Czyli nudnych płyt obrazujących głębię dojrzałego związku Lipnickiej będzie ciąg dalszy :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Anita Lipnicka

Post autor: endeven »

lepiej obrazować nudny, głęboki, czy dojrzały temat związku w muzyce, niż w prasie plotkarskiej i kolorowej. Mi tam lata Anita i John, zarówno ich prywata, jak i muza, ale szanuję.
Maf
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 18 mar 2006, 15:56
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Maf »

Kolejna notka od Anity na ten temat z fb (uwielbiam Anitę):

Dziękuję wszystkim za dobre słowo w obliczu tej tragedii narodowej. Trochę mi przykro, że się rozwodzę, bo nigdy nie byłam mężatką. Pan Porter się nie popisał i do tej pory mi się nie oświadczył (!). ( ( Na pierścionek go nie stać, bo ledwo koniec z końcem wiążemy, a ja tylko w brylanty wchodzę. ) A tych romansów, to sama sobie zazdroszczę... Ja to mam życie! Chętnie poznam swoich kochanków z trasy, której podobno i tak nie było, bo nikt na moje koncerty nie chodzi przecież, według doniesień sprzed paru miesięcy. Tych dwadzieścia parę cudownych koncertów jesienią widocznie mi się przyśniło... Hmmm....
Tak na serio, to tylko mi żal w takich sytuacjach dzieci osób znanych. Bo przecież one do szkoły chodzą, i na podwórko, i potem wracają do domu z sensacyjnymi wieściami od koleżanek na temat swoich rodziców. Ciekawe czy twórcy tych plotkarskich bzdetów myślą czasem o tym??? Chyba nie. Żeby się taplać na co dzień w takim łajnie, i brać za to pieniądze, to trzeba mieć mocno przytępione zmysły. A ja ich tu naiwnie o jakąś refleksję podejrzewam...

Aj, tam! Idę smażyć kurczaki na kolację.

Sexbomba z amnezją:)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Anita Lipnicka

Post autor: dorota »

w każdej plotce jest odrobina prawdy 8)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Virtual Tom »

Tak jakby mnie to interesowało czy ona jeszcze jest, czy nie jest z tym starym dziadem :nuda:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Dobi »

Lipnica wydała dziś nowy singiel, dostępny jest już do kupienia i słuchania -> Ptasiek
Anita Lipnicka pisze:..."Ptasiek" to opowieść o nieśmiertelności ideałów. O czystości uczuć i naiwności prawdy, która zawsze znajdzie drogę, by wędrować dalej, niczym choroba zakaźna przenoszona z serca do serca..." cdn.
Utwór będzie grany dziś przez cały dzień w Trójce jaki piosenka dnia :d
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Anita Lipnicka

Post autor: witcher »

Ciekawa kompozycja, przywodzi mi na myśl klimat piosenek z pierwszych solowych płyt Anity, choć jednocześnie wyraźnie słychać to, jak Anita się rozwinęła i dojrzała jako artystka. Będę wracał do tego numeru.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Piter »

A ja odnoszę wrażenie, że ona tam strasznie zawodzi. Czasami brzmi jak Sinead.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Anita Lipnicka

Post autor: ray »

Podoba mi się. W stylu Lipnickiej, z ciekawym tekstem - adresatem tekstu może być zarówno zmarły ojciec Anity, jak i dawny kochanek. Zresztą sama Anita napisała:
Anita Lipnicka pisze:Każdy z nas ma swojego “Ptaśka” – to mógłby być przyjaciel z dzieciństwa, nauczyciel, ojciec, kochanek, ktoś przelotnie spotkany w podróży, kto dotknął nas głęboko, otworzył serce i oczy, rozniecił w nas iskrę, której światło nigdy nie gaśnie...
Prawdopodobnie ZET i RMF nie będą tego grały, no ale jest przecież Trójka... :-)

Widzę, że poprzednie posty o Anicie - z czerwca 2014 - dotyczyły plotek o jej rozstaniu z Porterem. Dorota napisała: "W każdej plotce jest trochę prawdy" i, jak pokazało życie, miała rację - para rozstała się rok później, w czerwcu 2015.

W tym roku mija 20 lat od solowego debiutu Anity i z tej okazji jesienią ma się odbyć trasa jubileuszowa "Na osi czasu".
Możemy zdradzić, że przygotowywane są największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni lat jej działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych, z Johnem Porterem jak z i repertuaru Varius Manx. Podczas koncertów będzie można również usłyszeć kilka utworów premierowych. Całe przedsięwzięcie odbędzie się w wyjątkowej atmosferze, ze specjalną oprawą świetlną, wizualizacjami i zaproszonymi gośćmi. Więcej szczegółów podamy w wkrótce.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Wojtuś »

Ostatnie nagrania Anity to nie była moja bajka ale to bardzo przyjemna piosenka.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Anita Lipnicka

Post autor: KrzysiekF »

Anita w RMF FM. Premiera singla.
ODPOWIEDZ