Marina Łuczenko

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Marina Łuczenko

Post autor: miłek »

channel pisze:
Dobi pisze:Marina ma komukolwiek zagrozić? :ha: A z czego ona jest znana poza byciem narzeczoną piłkarza i chwaleniem się drogimi ciuchami? W branży muzycznej startuje z pozycji debiutantki. Jej jeden (!) album i cztery (!) single przeszły praktycznie bez większego echa.
Przypominam Marina miała poważne problemy zdrowotne i nie mogła udzielać się wokalnie, choroba nie wybiera... przeszła zabieg... na ten czas zawiesiła swoją karierę muzyczną, po powrocie do zdrowia, szybko wzięła się do pracy, a z czego znana jest Górniak?... z płaszczenia #CIACH# w studiu telewizyjnym... z kolejnych etapów życia, które chorobliwie często zmienia... poza tym ludzie kojażą Górniak muzycznie tylko z kilkoma utworami z dotyku i może z dumką... więc naprawdę Górniak ma się czym chwalić z takim stażem muzycznym ha ha ha
A Marina z czego jest znana szerokiej publiczności?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Marina Łuczenko

Post autor: dorota »

Z instagrama
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Marina Łuczenko

Post autor: niuto »

channel - weź się nie pogrążaj. Nikt Marinie nie odbiera talentu, ale nie rób z niej gwiazdy, która za chwilę zdetronizuje Edytę, bo Marina żadnych osiągnięć jak na razie nie ma. A Edyta jaka jest każdy wie, ale do wydania "Perły" mimo wszystko czegoś tam w życiu dokonała :) Niepotrzebny zamęt wprowadzasz.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Marina Łuczenko

Post autor: channel »

niuto pisze:channel - weź się nie pogrążaj. Nikt Marinie nie odbiera talentu, ale nie rób z niej gwiazdy, która za chwilę zdetronizuje Edytę, bo Marina żadnych osiągnięć jak na razie nie ma. A Edyta jaka jest każdy wie, ale do wydania "Perły" mimo wszystko czegoś tam w życiu dokonała :) Niepotrzebny zamęt wprowadzasz.
Pogrąża się ten, kto ślepo zapatrzony jest tylko w jedną istotę, która nie wiadomo co robi i tak święta dla niego będzie :) w polityce aktualnie jest wiele takich przypadków :PP
Fakt faktem Marina wielką może jeszcze nie jest ale ma bardzo duże predyspozycje aby przebić sukces :edi: a jak będzie przekonamy się prędzej czy później.

Wychwalajcie swoje bóstwo, amen :roll:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Marina Łuczenko

Post autor: niuto »

Pogrąża się ten, kto ślepo zapatrzony jest tylko w jedną istotę, która nie wiadomo co robi i tak święta dla niego będzie
Chyba rzadko zaglądasz na forum bo ostatnimi czasy pojawiają się tylko krytyczne posty, zajrzyj sobie do działu survivor :)
Fakt faktem Marina wielką może jeszcze nie jest ale ma bardzo duże predyspozycje aby przebić sukces
Przecież nikt tego nie neguje, ale takich jak Marina z predyspozycjami było wiele i nic z tego nie wynikło, dlatego wstrzymaj się z tekstami o detronizacji i wypisywaniem, że Edyta nic w życiu nie osiągnęła :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Marina Łuczenko

Post autor: karen »

o mamo, jak można pisać ze celebrytka znana z tego ze jest znana bo ma insta, ma zdetronizować, którąkolwiek z ARTYTSTEK w tym kraju?
Jej nie powinno być w dziale MUZYKA, bo co ona ma niby wspólnego z muzyka? że niby kiedyś miała menadzerke i wydała jakiś marny singiel? kiedy to było?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Marina Łuczenko

Post autor: addar »

karen nie lubie jak niewidząc nic, wypowiadasz się jakbys wiedziała wszystko...radze ci sciągnąc płyte mariny, (tak cała płytę !) i zobaczyć ze był to bardzo dobry pop z przebłyskaim swietności... to prawda dziewczyna rozkochała się w wygodnym dostatnim życiu ,ale prawdą jest także że miała problemy z strunami głosowymi i przeszła zabieg z tym związany... teraz wraca jak widać...

oczywiście detronizacja kogokolwiek, tym bardziej Edki , jest smiechowa
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Marina Łuczenko

Post autor: karen »

no spoko-jeśli coś kiedyś wydała( tak przyznam ze pierwszy raz słysze o całej płycie,watku nie sledziłam nawet tutaj)-to widocznie nie było to nic wielkiego-skoro jednak jest bardziej znana z tego ze jest znana, i tak odpowie ci pewnie 90% tych którzy ja wogóle kojarzy....
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Dobi »

Płyty nie trzeba nawet ściągać nielegalnie (a do tego jak zwykle namawia addar :cela: ) jest dostępna na kanale Mariny na YouTube -> Hard Beat [Official Album 2011]

Kilka stron wcześniej toczyła się dyskusja na temat jej debiutanckiej płyty. Marina zainwestowała w nią swoje pieniądze, rodzice (ponoć) sprzedali mieszkanie aby miała pieniądze na jej wydanie. Czy się zwróciło wątpię bo tak jak pisałem album przeszedł bez echa.
Teraz przynajmniej nie będzie musiała martwić się o pieniądze na nowy album :]
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Marina Łuczenko

Post autor: addar »

lol zajrzałem strony wstecz, i prócz moich głupotek, nawet karen pisze o płycie :lol:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Marina Łuczenko

Post autor: karen »

no to mam sklerozę,tak jak Edzia 8P
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Marina Łuczenko

Post autor: max28 »

Bardzo przyjemna piosenka

https://youtu.be/uvet-S9BF4k
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Marina Łuczenko

Post autor: addar »

nawet spoko, szkoda że nic oryginalniejszego, popik niczym nie wyrózniajacy sie .Trochę smiesz y mnie chwalenie sie z kim to ona tego nie zrobiła :lol:


poza tym ten spadochron coś mi przypomina :hmmm: :lol3:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Dobi »

I z tym Marina chce podbić Polskę? Piosenka jest taka nijaka i niczym się nie wyróżniająca. Trzymam kciuki ale nie sądzę aby "podbiła" tym cokolwiek ;)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Kamui Shiro »

Nuda straszna. Oglądałem dziś w DD Tvn. Nawet głos, wygląd bardzo, ale to wszystko, a to za mało. Tak jakby nawet nie chciało jej się tego śpiewać.
ODPOWIEDZ