Marina Łuczenko

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Emila555 »

homerowa pisze:

Mysle ze warto ja obserwowac szkoda tylko ze teraz ta cala afera z Doda i Maja im sie przytrafila.
Szkoda mi Mariny, bo wydaje mi się, że niczemu nie jest winna, a też odczuwa skutki tej afery.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Marina Łuczenko

Post autor: weroniuka »

Emila555, masz rację.
Tylko żeby Edyta się od tego odcięła i nie komentowała sytuacji. Wtedy zyska w oczach ludzi. :-)
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marina Łuczenko

Post autor: autech »

Podtytuł "POLSKA LADY GA-GA '" jest obłedny....
Jestescie chyba jednym z nielicznych forum na ktrym bywam ( a bywam też na forym Hey Kowalskiej Jopek Dabrowskie itp.) które ma temat o tej Pani. tak pozatym rzucić to nazwisko na inne forum to nikt by tej polskiej Lady Ga-gi nie kojarzył wogóle.
A te niby wojenki z Dosia to dla Marinki na reke kochani-widzicie nic jeszcze nie zrobiła-a dzieki Dosi czuje sie jak gwiazda :)
Kurcze kiedys -w moich kochanych latach 90-tych najpierw sie płyte wydawało zeby dostac jakas nagrode i zasłuzyc na pochawły,. Teraz nic wielkiego mozena nie zrobic i prosze-nawet fani Edyty.G. sie tym czymś podniecają :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Marina Łuczenko

Post autor: ANETA »

autech pisze:Podtytuł "POLSKA LADY GA-GA '" jest obłedny....
Jestescie chyba jednym z nielicznych forum na ktrym bywam ( a bywam też na forym Hey Kowalskiej Jopek Dabrowskie itp.) które ma temat o tej Pani. tak pozatym rzucić to nazwisko na inne forum to nikt by tej polskiej Lady Ga-gi nie kojarzył wogóle.
A te niby wojenki z Dosia to dla Marinki na reke kochani-widzicie nic jeszcze nie zrobiła-a dzieki Dosi czuje sie jak gwiazda :)
Kurcze kiedys -w moich kochanych latach 90-tych najpierw sie płyte wydawało zeby dostac jakas nagrode i zasłuzyc na pochawły,. Teraz nic wielkiego mozena nie zrobic i prosze-nawet fani Edyty.G. sie tym czymś podniecają :)
Masz rację. Niestety lata 90te nie wrócą. Zawsze już będą liczyły się skandale a teledysk będzie ważniejszy od piosenki ....
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Marina Łuczenko

Post autor: EkscentrycznaDiva »

Obrazek

Fani Dody zorganizowali akcję aby Bad Girls było na samym szczycie ... także wspomóżmy głosami Marinę,aby było widać że mamy równie wielką moc jak fani Doroty .
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Marina Łuczenko

Post autor: DeathlySilence »

EkscentrycznaDiva pisze:Fani Dody zorganizowali akcję aby Bad Girls było na samym szczycie ... także wspomóżmy głosami Marinę,aby było widać że mamy równie wielką moc jak fani Doroty.
Z jakiej racji fani EG mają wspierać Marinę?
Żeby tylko dokuczyć lub udowodnić coś dododzieciakom?
Wspólny manager w postaci Sablewskiej oraz "błogosławieństwo" Edyty to też dla mnie za mało, by głosować na utwory Mariny, które w wersjach studyjnych/płytowych do mnie nie trafiają.

Mam ciekawsze zajęcia niż sztuczne windowanie Mariny, no ale może ktoś się skusi i zagłosuje.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Marina Łuczenko

Post autor: pijej1 »

DeathlySilence pisze: ...może ktoś się skusi i zagłosuje.
Ja na pewno nie 8P
Ostatnio zmieniony 17 lip 2010, 11:28 przez pijej1, łącznie zmieniany 1 raz.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marina Łuczenko

Post autor: autech »

DeathlySilence pisze:
EkscentrycznaDiva pisze:Fani Dody zorganizowali akcję aby Bad Girls było na samym szczycie ... także wspomóżmy głosami Marinę,aby było widać że mamy równie wielką moc jak fani Doroty.
Z jakiej racji fani EG mają wspierać Marinę?
Żeby tylko dokuczyć lub udowodnić coś dododzieciakom?
Wspólny manager w postaci Sablewskiej oraz "błogosławieństwo" Edyty to też dla mnie za mało, by głosować na utwory Mariny, które w wersjach studyjnych/płytowych do mnie nie trafiają.

Mam ciekawsze zajęcia niż sztuczne windowanie Mariny, no ale może ktoś się skusi i zagłosuje.

w końcu jakis głos rozsądku !!!!!!
Bo juz zaczynałam mysleć ze to obowiązek zachwycać sie Marinką jeśli sie jest fanem Edi :)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Marina Łuczenko

Post autor: caterina78 »

No , drogi Ds, pierwszy raz od dluzszego czasu sie z Toba zgodze, piosenki Mariny nie przypadaja mi do gustu, co nie znaczy, ze wokal ma ciekawy, slyszalam ja w innych kompozycjach i docierala do mnie, tak to jest wlasnie sens bycia wiernemu samemu sobie, ja ze zwzgledow wyzej przez was wymienionych nie bede glosowac na Marine, jednak rozumiem tez motywacje tych co o to prosza...
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Marina Łuczenko

Post autor: EkscentrycznaDiva »

ok ok no spoko :P
po prostu prowadze AFC Mariny i rozpowszechniam akcję :) a na forum Dody i tak mnie już zjechali że prowadzę tu jakieś akcje żeby nie głosować na Dodę :D
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Marina Łuczenko

Post autor: homerowa »

A to TY prowadzisz ten fan club za 10zl?
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Marina Łuczenko

Post autor: EkscentrycznaDiva »

tak :)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Marina Łuczenko

Post autor: homerowa »

No to kolezanko, prowadzac fc nie wiesz takiego faktu ze Marina wystepowala w Szansie na sukces. A ta informacja nawet jest na oficjalnej stronie Mariny. Natomiast czy jest szansa abys dowiedziala sie od Mariny lub Majki o to w ktorym odcinku brala udzial, co spiewala, moze Marina ma to do obejrzenia? Szukalam w necie, ale jak sie niewie z kim spiewala to ciezko cokolwiek znalezc
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Marina Łuczenko

Post autor: EkscentrycznaDiva »

homerowa, no nie wiem i co w związku z tym ? Nie muszę chyba wiedzieć wszystkiego o jej życiu ...
szansa jest zawsze;):)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Marina Łuczenko

Post autor: homerowa »

Kurcze ale ja nie chcialam zebys sie obrazala albo zrozumiala mnie zle. Chodzi mi o to a chcialam ujac to zartem, sorry moze nie zabrzmialo. Czy bylaby mozliwosc, jesli masz kontakt z Marina i Majka o spytanie, bo mnie ciekawi ten wystep.
ODPOWIEDZ