Sylwia Grzeszczak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Kamui Shiro »

Prosze zostawic Sarse xD

Z Grzeszczak jest jeszcze ten pikus, ze nie jest seksi. W takim sensie jak Gorniak czy Doda. Paparazzi ciagna sie za gwiazdami, ktorych pseudonimy artystyczne przywodza na mysl raczej niezapomniane mokre sny niz niezapomniane radiowe hity. Do tego najlepiej, jak sa to gwiazdy gwarantujace dobra beke smiesznymi zachowaniami i wypowiedziami. Oczywiscie, ze Gorniak i Doda same chcialy... ale Grzeszczakowna nawet jakby chciala im dorownac na tym poziomie fejmu, to raczej by nie mogla. Jest taka chlodno-subtelna, powazna, na pewno nie jest hot like hell. Do tego do niedawna wlasciwie dziewczynka.

No prosze... Liber napisal ten tekst... jestem pod wrazeniem, dal z siebie wszystko :)

Nad wykonaniem niesmiertelnika Whitney wyzyje sie pozniej, szkoda mi domownikow, poczekam az bede sam w domu i tylko moje uszy zakrwawia (lub nie...?).

A ze Polacy najbardziej cenia, szanuja i kochaja przecietnosc, to wiadomo od zawsze.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: addar »

zgadzam się że edyty wykonanie jest wymęczne w górach ale...to zupłenie inna liga..interpretacja, własny wkład w piosenke , przestrzeń....wszystko...sylwia brzmi jak szansonistka imitująca oryginał. Edyta robi swoję... tworzy utwór od nowa, dodając siebie

poza tym w górach sylwia nie wyrabia... i wbrew temu co piszesz nie ma zapasu bo słychac że jedzie po swoich limitach wokalnych i gubi sie w szczytowych momentach utworu, tracąc głos, czystość i moc ..początek ładny potem coraz gorzej . z dwojga wykonan wole górniaczki bo wnosi do utworu coś swojego :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Kamui Shiro »

Szkoda, ze nie ma dyskusji w swiecie, nawet na Ukrainie czy w Kazachstanie, kto lepiej wykonal znana piosenke Edyty albo Sylwii... Bo takich piosenek nie ma :< obie panie sa na tyle utalentowane, ze prosza sie o porzadny repertuar. Sylwia wpadla jednak w lapki Libera, ktory wytrzesie duza forse z jej talentu, piszac proste, chwytliwe piosenki-standardy polskiego radia pop. I tak to sie kreci, Edyta moze wziac przyklad, tylko chyba mysli, ze jej aniolem strozem bedzie Foster.
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: alternatywna »

Cieszę się że Sylwia w latach swojej świetlności produkuje taką ogromną ilość przebojów. nie są one z najwyższej polki , ale przez resztę jej kariery będą zdecydowanym zarobkiem. Największy kapitał dla Artystow to mieć miłość Fanow i wielkie przeboje , bo to one pozwalają w pożniejszych latach na rozwój kariery i nie sklaniają do pojścia w komercję. BRAWO Sylwia !
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: ray »

Sylwia okazała się największą wygraną gali Eska Music Awards - zdobyła 2 statuetki: jako "Najlepsza artystka" (pokonała Margaret i Cleo, tak więc zwycięstwo było jak najbardziej sprawiedliwe) i za teledysk do Tamtej dziewczyny.
Przegrała jednak w kategorii "Największy hit" - tutaj wygrało Never go away C-BooLa - swoją drogą, myślałem wcześniej, że ta piosenka to zachodnia produkcja, nie polska. :shock: W tym utworze śpiewa jakaś Wietnamka, na żywo niestety wypadła bardzo słabo.
Natomiast Sylwia wystąpiła na scenie Eska Music Awards z nieco zmodyfikowaną wersją Tamtej dziewczyny: https://www.youtube.com/watch?v=Xw_cQHh6t7A.
Po odebraniu pierwszej statuetki powiedziała:
Sylwia Grzeszczak pisze:Kiedy urodziła się moja córa, pomyślałam sobie, że może nie będę miała takiej miłości już do muzyki. Ale wiem jedno - że ta mala istota spowodowała, że inspiruje mnie do jeszcze większego tworzenia i do tego, że jeszcze bardziej chce mi się tutaj śpiewać dla Was i po prostu żyć.
To zupełnie inaczej niż w przypadku Edyty - Allan w ogóle nie inspiruje jej do tworzenia, co najwyżej do przyjmowania pracy w talent show. ;-)

Cały czas nie wiadomo, kiedy ukaże się nowa płyta Sylwii. Może album ma wyjść po 1 października, żeby każda z nowych piosenek miała otwartą drogę do przyszłorocznej Eurowizji... Sylwia by się tam nadawała - ma niezbyt skomplikowany repertuar, dobrze śpiewa na żywo, Naród ją uwielbia, więc i Polonia by się zmobilizowała do głosowania... Mogłaby zawalczyć.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

Niesamowite jak jej się chce...Zrobić taki aranż, tancerze, zmiany tempa.

:shock:

Płyta wydana w 2013 r w sierpniu 2016 jest na 25 miejscu Olis-u (notowana 82 raz w 50 . ) Można jej nie darzyć sympatią, ale wyrosła gwiazda.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: ray »

Ten weekend należał do Sylwii. Przedwczoraj zgarnęła dwie statuetki Eska Music Awards, a dzisiaj wygrała w plebiscycie "Przebój lata RMF FM i Polsatu". Tym razem zaśpiewała Tamtą dziewczynę w bardziej klasycznej wersji: https://www.youtube.com/watch?v=IyIEIioS_Nk.
Głosowanie telewidzów przebiegało w dwóch etapach. Wcześniej wyłoniono najlepszą trójkę - znalazły się w niej jeszcze Cool me down Margaret i - co ciekawe - Powtarzaj to Iry.

Myślę, że jeśli Sylwia wyda jesienią płytę, to ta płyta będzie najlepiej sprzedającym się krążkiem tego roku. Wyprzedzenie dotychczasowych tegorocznych sprzedażowych liderów - O.S.T.R.-a i Ani Dąbrowskiej - jest bardzo prawdopodobne.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Bob »

Wyładniała po ciąży.Poeksperymentowałbym z fryzurą. Cale szczęście , że nie było Szpaczyska i że przepadł wokalny pokemon w postaci M-t...Publiczność rewelacyjna...
Jak widać Edyta jako piosenkarka zupełnie się nie liczy w zestawieniach.Potrzebny hicior i nowy repertuar po polsku!!!!!!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: ray »

B@r dziś zaszalał - napisał dla "Faktu" artykuł, że niby Grzeszczak jest zazdrosna o znajomość Libera z Natalią Szroeder i dlatego postawiła mężowi ultimatum:
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/sylwi ... er/xhnv7yv.
Najlepsze jest ostatnie zdanie: "Przypomnijmy, że swoją niechęć do Szroeder Sylwia wyraziła w wakacyjnym hicie Tamta dziewczyna". :buahaha: Przecież autorem tekstu do Tamtej dziewczyny jest nie kto inny, jak właśnie Liber.
Ten artykuł to są po prostu brednie level hard. Na podstawie artykułu B@ra w "Fakcie" powstał kolejny - na Pomponiku. I nie zdziwię się, jeśli po północy będzie też "news" na Pudelku.
Sylwia należy do tych piosenkarek, które nie umawiają się na ustawki z tabloidami, więc postanowiono, że w takim razie trzeba po prostu coś wymyślić. :roll:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: pijej1 »

Czy B@r-owi sumienie pozwala pisać zmyślone historie? :shock:

Jeśli braknie ci pomysłów na pisanie bredni i historii wyssanych z palca poproś o konsultacje na forum :lol3:
Może założy się nowy wątek na forum: Brednie i inne kwiatki, z których B@r będzie mógł czerpać garściami? :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Virtual Tom »

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Kamui Shiro »

Nie wcielił się głosem zbytnio, ale z wyglądu i postawy trochę przypominał ;)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: karen »

Sylwia komentuje wczorajsze doniesienia tego szmatławca:
Sylwia Grzeszczak pisze:Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne,ludzkie relacje są całkiem możliwe:) Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś.Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej:)
http://jastrzabpost.pl/newsy/sylwia-grz ... 11522.html

Może Trzeba napisać Sylwii komu zależy - my wiemy :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: ray »

Sylwia Grzeszczak pisze:Dziś premiera nowego singla z nadchodzącego albumu "Tamta dziewczyna" który ukaże się już 25.11.2016 !
Sylwia Grzeszczak & Mateusz Ziółko "BEZDROŻA"
Premiera po godz 18 na antenie Radia Eska
Premiera po godz 20 na antenie Rmf FM oraz Radio Zet
Same konkrety. Premiera piosenki jeszcze dzisiaj i to od razu we wszystkich trzech najpopularniejszych rozgłośniach komercyjnych. Brawo Sylwia! :klaszcze:
Ten nowy singiel będzie miał cholernie wysoko zawieszoną poprzeczkę - teledysk do Tamtej dziewczyny ma już ponad 49 milionów wyświetleń na YouTube. :shock:
I 25 listopada jako data premiery albumu to idealny termin. Przed świętami płyty sprzedają się najlepiej.

Sylwia jest teraz w trasie koncertowej - 20 biletowanych koncertów w ciągu półtora miesiąca:
28.10.2016 - Gdańsk - Ergo Arena
29.10.2016 - Koszalin - Hala Widowiskowo-Sportowa
30.10.2016 - Bydgoszcz - Hala Łuczniczka
04.11.2016 - Lublin - Hala Globus
05.11.2016 - Zamość - Hala OSiR
06.11.2016 - Kraków - Centrum Kongresowe ICE Kraków
10.11.2016 - Poznań - Hala Arena
11.11.2016 - Kalisz - Hala Kalisz Arena
12.11.2016 - Wrocław - Hala Stulecia
13.11.2016 - Lubin - Nowa Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
15.11.2016 - Warszawa - Torwar
18.11.2016 - Łódź - Atlas Arena
19.11.2016 - Płock - Orlen Arena
20.11.2016 - Elbląg - Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
25.11.2016 - Częstochowa - Hala Sportowa Częstochowa
26.11.2016 - Katowice - Spodek
02.12.2016 - Szczecin - Hala Azoty Arena
03.12.2016 - Zielona Góra - Hala w Centrum Rekreacyjno-Sportowym
04.12.2016 - Wałbrzych - Centrum Sportu i Rekreacji Aqua Zdrój
09.12.2016 - Zabrze - Dom Muzyki i Tańca.
Eska.pl o koncercie w Gdańsku pisze:Artystka nie tylko dała świetny występ ze swoim zespołem, ale poświęciła też swój czas, aby po koncercie spotkać się ze swoimi miłośnikami i zapozować do pamiątkowych selfie.
Ona po prostu idealnie prowadzi swoją karierę...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

2 singiel tak z zaskoczenia ? Wow....i chyba w końcu ktoś w tym przypadku Sylwia zlitowała się nad Ziółko. Bo chłopok przeszedł wszystkie talent show, nie wydał płyty, jego single przeszły bez echa. Może teraz wypłynie na szersze fale eteru.

"BEZDROŻA"

https://www.youtube.com/watch?v=3eZ8MRd ... 6sJOZ0mj-d
ODPOWIEDZ