Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Martynkaa »

Nie wiem czy ktoś kiedyś oglądał program "Przebojowa noc", w którym występuje Natasza Urbańska.
Ja osobiście lubię Nataszę, chociaż czasami dziwnie się zachowuje. ( Tak jak Józefowicz...)

Co myślicie na temat Urbańskiej i ogólnie o programie "Przebojowa noc"??? :)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 13:33 przez Martynkaa, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: pijej1 »

Ja się nie wypowiadam szeroko na temat tej pani, powiem krótko i zwięźle - dla mnie jest tragiczna pod każdym względem!
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Madlen »

Nie trawię jej, a już tym bardziej Józefowicza 8)
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Emila555 »

Moim zdaniem program ,,Przebojowa noc'' to była jedna wielka pomyłka 8P ,
chociaż myślę, że Natasza ma talent ( w większym czy mniejszym stopniu już nie będę wnikać :PP ), śpiewa, tańczy, grała w serialu i gdyby nie Józefowicz to pewnie więcej osób odbierało by ją bardziej przychylnie. Wydaje mi się, że to głównie on i jego zachowanie zniechęciło nas do Nataszy.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Martynkaa »

Emila555 pisze: i gdyby nie Józefowicz to pewnie więcej osób odbierało by ją bardziej przychylnie. Wydaje mi się, że to głównie on i jego zachowanie zniechęciło nas do Nataszy.
Też mi się tak wydaje. Ja nie darzę sympatią Józefowicza. Myślę, że on w pewny stopniu tochę ograniczył Nataszę i jej talent. Fakt, że miała swoje małe show w programie, ale to troszkę za mało jak dla niej żeby mogła się dalej rozwijać...
Przypomniało mi się to zdarzenia kiedy Natasza przegrała w finale Joś-a z Agnieszką Włodarczyk. Wtedy Józefowicz wziął Urbańską za rękę i ściągnął ze sceny. Zachował się troszkę naiekulturalnie...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: DeathlySilence »

Martynkaa pisze:Przypomniało mi się to zdarzenia kiedy Natasza przegrała w finale Joś-a z Agnieszką Włodarczyk. Wtedy Józefowicz wziął Urbańską za rękę i ściągnął ze sceny. Zachował się troszkę naiekulturalnie...
Wybawił swoją żonę z pewnego rodzaju pułapki telewizyjnej - osoba z drugim miejscem jest automatycznie zbywana na plan dalszy i w pewien brutalnomedialny sposób zignorowana, zapomniana, wypluta (a jeszcze 5 minut temu było inaczej). Bardzo przykre i wprawiające w wielkie zakłopotanie taką osobę, która w nowej "rzeczywistości" nie potrafi się odnaleźć (emocje, porażka itd.).
Może wyglądało "niekulturalnie", ale nietakt leży po stronie POLSATu - niestety nie tylko w tym show są takie sytuacje. Na szczęście powoli się to zmienia (ostatni YCD).

Józefowicz - pierwsze wrażenie nienajlepsze - gruboskórny, suchy koleś. Jaki w rzeczywistości - nie wiem i mnie zbytnio nie obchodzi.
Urbańska - utalentowana na pewno, ale nie w sensie unikatu, lecz oszlifowanych umiejętności, wyuczonych do perfekcji. Kibicowałem Jej i na preselekcjach do Eurowizji, JOŚ i TzG. Ma "pecha" do drugich miejsc - jest w niej pewny zadzior, wysokie poczucie własnej wartości i swoich umiejetności, co powoduje, że publiczność nie jest skora do jej polubienia - woli skromne sierotki marysie, kopciuszki, które dojrzewają do poziomu księżniczek, niż gotowy "produkt".
Nie dziwię im się. Wolą schemat bajki, tendencje zwyżkową, niż ciągły constans - artystkę, która ani nie pikuje w dół, ani już nie zadziwia - nuda.

Natasza pod skrzydłami męża - coś mi to przypomina (Edytę i Darka).
Karierą Urbańskiej powinna się zająć inna osoba.
Mąż niech będzie mężęm.

"Przebojowa noc" - ciekawy projekt, lecz w pewnym sensie ugrzązł pod względem produkcyjnym w XX wieku (tak jak i Józefowicz). Pojawiło sie tam kilka wykonań perełek, więc nie spiszę tego programu na straty. Możliwe, że był kierowany do innej grupy docelowej - starszego pokolenia, o którym media w pewnym sensie zapomniały.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Madlen »

DeathlySilence pisze:Natasza pod skrzydłami męża - coś mi to przypomina (Edytę i Darka).
Karierą Urbańskiej powinna się zająć inna osoba.
Mąż niech będzie mężęm.
Zgadzam się. Potem będzie, że talent zmarnowany, itd itp.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Martynkaa »

Madlen pisze:
DeathlySilence pisze:Natasza pod skrzydłami męża - coś mi to przypomina (Edytę i Darka).
Karierą Urbańskiej powinna się zająć inna osoba.
Mąż niech będzie mężęm.
Zgadzam się. Potem będzie, że talent zmarnowany, itd itp.
I ja również. Józefowicz chyba nigdy nie był niczyim menadżerem. A poza tym mąż to mąż. Czasem osoba bliska nie wie co jest dla nas najlepsze. Moim zdaniem (tak jak i DS) karierą Nataszy powinnien zająć się ktoś inny.

Oglądając DD TVN z oczekiwaniu na Edytę obejrzałam również wywiad z Nataszą i Januszem. Pradobodobnie Józefowiecz chce wypromować Urbańską w Indiach na bollywodzkich filmach. Natasza chyba nagrała już nawet jakąś piosenkę...

Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: caterina78 »

Bardzo krotko i konkretnie mowiac dla mnie Jozefowicz, to przede wszystkim wspoltworca Metra, pierwszego polskiego musicalu, wspanialy choreograf, swietny rezyser, odkrywca talentow, no wlasnie w przypadku malzonki pomylil sie bardzo i slono za to placi, bo teatr Buffo wlasnie przez Natasze traci swoja renome i dawny splendor, nikt o zdrowych zmyslach nie powinien obsadzac Nataszy w roli Anki zdajac sobie sprawe, ze marnie spiewa, juz lepiej tanczy, tak wiec swoja postawa traci pierwszych fanow Buffo, nikt juz nie pojdzie na Metro z Urbanska , by nie narazic sie na efekt zwiednietych uszu, a poza tym ona i Legendy takie jak Edi , Kasia Groniec to nie ta polka, niech tanczy, nie musi byc we wszystkim perfekcyjna, wazne by zdala sobie spawe z wlasnych ograniczen, moze jestem nudna, ale ponownie cytuje wypowiedz naszego Aniolka: " nie kazdy powinien trzymac mikrofon w rekach" - parafrazujac... Po ostatnim tzw. singlu, ktory sie paletal w sieci , jestem o tym przekonana Natasza to TYLKO tancerka i jesli juz to amatorsko spiewajaca .... Niestety jestem kategoryczna, watpie bym mogla zmienic moj poglad na ten temat...
Tak na marginesie jak plotka niesie, podobnoz przerwano prace nad ekranizacja Metra, powod brak sponsora, szkoda, gdzie te czasy Kubiaka, co tak szalenczo wierzyl, a zwlaszcza w Edi, takich producentow nam potrzeba...
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Nie lubię Jej , drażni mnie . :wink2: Może i dobrze tańczy oraz śpiewa ale Józefowicz Jej przeszkadza , ogranicza . Była w JOŚu i TzG ale przegrała bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy od Niej pomimo tego , że robi to pierwszy raz a ona w tym siedzi ...
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: weroniuka »

KlaudinLoveEdzie, nie zawsze znajdzie się ktoś lepszy od niej, bo przecież Mucha tańczyła gorzej, a Natasza i tak nie wygrała. Po prostu ludzie nie darzą jej wielką sympatią i zawsze musi zająć 2. miejsce.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: homerowa »

caterina78 pisze:Tak na marginesie jak plotka niesie, podobnoz przerwano prace nad ekranizacja Metra, powod brak sponsora, szkoda, gdzie te czasy Kubiaka, co tak szalenczo wierzyl, a zwlaszcza w Edi, takich producentow nam potrzeba...
Ja i tak nie wierze ze w polskiej rzeczywistosci by sie to moglo udac. Bylaby kolejna klapa, jak niby polski "dirty dancing" czyli "kochaj i tancz". A jeszcze jakby Wcisneli Nataszke do jakiejs roli to bylaby porazka. Ja jakos nie trawie Nataszki i Januszka, moge tylko przyznac ze dziewczyna ladnie tanczy i dobrze wyglada. Bardzo podoba mi sie zdjecie z ostatniej sesji w Twoim stylu Obrazek choc na okladce jak ja zobaczylam to myslalam ze to Kwasniewska Obrazek W kazdym razie jej nie poznalam a w srodku fotki m isie podobaja. Ale to jej mydlenie oczu i gadanie. No coz
http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/news ... nId,282790
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Mona. »

Zgadzam, bardzo ładne zdjęcia w środku!
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: Cypix »

Tak z czystej ciekawości sprawdziłem sobie dziś dyskografię Nataszy i... nadal brak debiutanckiej płyty. Toż Urbańska jest jeszcze gorsza od Edyty, bo jej debiutancki album powstaje od bodaj 2006 roku 8P
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Post autor: pijej1 »

Cypix pisze:Tak z czystej ciekawości sprawdziłem sobie dziś dyskografię Nataszy i... nadal brak debiutanckiej płyty. Toż Urbańska jest jeszcze gorsza od Edyty, bo jej debiutancki album powstaje od bodaj 2006 roku 8P
Tylko, że w odróżnieniu od Edi kręci film za filmem :P
ODPOWIEDZ