Mandaryna

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Mandaryna

Post autor: Grzechu »

Michael pisze:
vanity pisze:Michael a można te komentarze po polsku... z angolem bym dała radę, z francuskim po wysiłku dałabym, ale po niemiecku ni w ząb..... nic nie łapię i proszę ładnie :wink:
Może tylko po krótce powiem,co jest tam napisane,bo tłumaczenie dosłowne dziwnie będzie wyglądało stylistycznie po polsku,a nie mam czasu się w to bawić :P
Jest napisane głównie,że Mandaryna nie potrafi śpiewać i nie zna języków obcych.Poza tym jedna z tych osób pisze,że zabiegi(operacje)upiększające nie wyszły Mandarynie na dobre,bo wygląda teraz jak lalka i w rzeczywistości nie jest wcale piękna.
Obydwie osoby zgodnie twierdzą,że Edyta Gorniak(z Polski :D of korz) jest znacznie lepsza od Mandaryna :D
Podejrzewam że te 2 komentarze pisali Polacy...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Mandaryna

Post autor: vanity »

ja bym się kłóciła, w krajach niemieckojęzycznych czlyli Austria, Niemcy Edyta nie jest anonimowa.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Mandaryna

Post autor: Grzechu »

Właśnie sobie oglądam austriackie listy przebojów i przy Mandarynie jakaś Austryjaczka napisała, że piosenka jest w miare dobra, ale na (cytuje) "Kinderparty" :lol:
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Mandaryna

Post autor: Cypix »

Ostatnio w programie Ibisza zapowiedziano Mandarynę, jako gwiazdę (już) światowego formatu. Jakieś newsy do mnie nie dotarły :?:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Mandaryna

Post autor: vanity »

poza Polańskim nie mamy gwiazdy światowego formatu. więc musisz być dobrze poinformowany bo niusów żadnych nie było :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Mandaryna

Post autor: Grzechu »

A Wałęsa to nie gwiazda ? :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Mandaryna

Post autor: Virtual Tom »

Coś mi sie wydaje, że Mandaryna będzie tez szczytowała z Bursztynowym Słowikiem - jakkolwiek by to nie zabrzmiało :lol: :o 8)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Mandaryna

Post autor: Cypix »

Chyba masz racje. Mandaryna będzie szczytowała z ptaszkiem :wink:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Mandaryna

Post autor: vanity »

Cypix pisze:Chyba masz racje. Mandaryna będzie szczytowała z ptaszkiem Wink
boshe :(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Mandaryna

Post autor: Aro »

Będzie pewnie nagroda.

Przecież TVN to plastikowa telewizja no więc plastikowe wokalistki będą w niej wygrywały.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Mandaryna

Post autor: vanity »

ArO pisze:Będzie pewnie nagroda.

Przecież TVN to plastikowa telewizja no więc plastikowe wokalistki będą w niej wygrywały.
w sumie to ich podopieczna ze Wspólnej i z jestem jaki jestem :D Emi przecież nie przejdzie :D

[ Dodano: 2005-08-07, 01:08 ]
przez przypadek znalazłam coś takiego o Mandarynie:
Marta "Mandaryna" Wiśniewska,
27 lat, wokalistka, 0,8 mln zł
Żona Michała Wiśniewskiego. Od sierpnia, kiedy ukazała się jej płyta, zagrała 80 koncertów ze średnią gażą brutto 10 tys. zł. Wystąpiła też gościnnie w reality show w Polsacie. Według menedżera Michała Durczaka, Mandaryna jest teraz najczęściej koncertującą polską wokalistką. Wprawdzie jej warunki głosowe budzą dużo kontrowersji, a dwie najbardziej znane piosenki to covery zagranicznych przebojów sprzed lat, ale nie zmienia to faktu, że przy wykorzystaniu wizerunku Michała Wiśniewskiego udało się ją wypromować na czołową postać rodzimej muzyki dance.

pierwsze co mi się nasunęło to to że już nie będzie musiała Michała błagać o nowe buty u Minge, :D
Arek
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2005, 12:09
Lokalizacja: wrocław

Re: Mandaryna

Post autor: Arek »

:D :D :D :D a ja się cieszę i z sukcesów Edi a teraz i mandarynki przecież obie pochodzą ztej samej Polski więc czego sie czepiacie Mandaryny :?: :?: :?: Wiśniewski tez się chwalił że Edi jest z Polski kiedy był w Niemczech w jednym z rozgłośni, bronił Edi kiedy ludzie i dziennikarze szkalowali Edi po wykonaniu hymnu powiedział że zaspiewała tak jak umiała najlepiej, więc nie czepiajcie się Mandaryny po prostu udało jej się ludziom w Austrii spodobał sie ten singiel i koniec sprawy a ostatni slyszałem że Mandarynka jest na 3 miejscu na liście w Japoni i to też jest super pozdrawiam wszystkich :P :P :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Mandaryna

Post autor: Piter »

Muszę przyznać, że "Evry night" Mandaryny to całkiem fajny kawalek. Z tym za pewne uda jej się o wiele więcej, niż z "Here I go again".
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Mandaryna

Post autor: Bob »

Ten ostatni kawałek Mandaryny ma wszelkie znamiona europejskiego przeboju.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 12:40 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Mandaryna

Post autor: KrzysiekF »

Piter pisze:Muszę przyznać, że "Evry night" Mandaryny to całkiem fajny kawalek. Z tym za pewne uda jej się o wiele więcej, niż z "Here I go again".
Ostatnio byłem w jednym z klubów na dyskotece..Podczas kiedy z głośników wydobywał się hit Mandaryny wszyscy tańczyli....Dawno nie było takiego hitu...A Naszej Edzi Lunatique ani sychu ani dychu w klubach :cry:

Ja jestem bardzo bardzo ciekaw..wersji Mandaryny WINDĄ DO NIEBA 2+1 :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ