Małgorzata Ostrowska

Ex-Lombard

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: KrzysiekF »

Małgosia z nowym singlem co raz lepiej radzi sobie na ogólnopolskich listach przebojów. W ostatnim zestawieniu Airplay Charts jest nawet przed Cq Edyty :lol:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Flux »

A tutaj proszę bardzo, nowy teledysk Gosi do piosenki Po niebieskim niebie, nagranej z udziałem Marka Jackowskiego z ex-Maanamu:

http://muzyka.interia.pl/teledyski/tele ... bie,349805

Klip bardzo oszczędny, czarno-biały. Nic ciekawego się w zasadzie w nim nie dzieje, a ogląda się miło. Czasami mam ochotę odetchnąć od tych przepakowanych teledysków, szkoda jednak że nie pokuszono się o jakąś lepszą ilustrację treści. Gosia wygląda świetnie - świeżo i z wigorem :smile:
Kowciu
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2012, 7:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Kowciu »

Hej:) Przeczytałem post Karen i postanowiłem odpowiedzieć, gdyż informacja na temat konfliktu z dawnymi kolegami z Lombardu przedstawiona przez Karen jest nieprawdziwa. Przede wszystkim Małgorzata nie śpiewała w reklamie o której mówisz, więc nie mogła dzielić się z nikim pieniędzmi za jej wykonanie. Główny problem polega na tym, że Grzegorz Stróżniak próbuję wypromować swoją nową partnerkę życiową, obecną wokalistkę Lombardu, a niestety większości Lombard kojarzy się z Ostrowską. Śmieszna jest w tym wszystkim „wojna fanów” no i zachowanie Stróżniaka który swego czasu blokował wykonania z Małgorzatą, więc można było oglądać tylko te z nową wokalistką. Małgorzata może śpiewać wszystkie lombardowe utwory, nie może ich natomiast nagrywać i udostępniać tych wykonań publicznie np. w sieci. Spór się toczy i pewnie toczył się będzie gdyż Grzegorz Stróżniak i nowa wokalistka Lombardu co rusz mają nowe pomysły, żeby coś do tego „garnka” dorzucić. Podoba mi się więc bierność Małgorzaty, która przez lata nie powiedziałą złego słowa na byłego kolegę, natomiast w drugą stronę złośliwości szły lawinowo. Ale nie ma co zawracać sobie głowy jakimiś sporami artystów. Ważna jest muzyka, a Małgorzata ma wiele do zaoferowania. Może rzeczywiście komercyjnego sukcesu nie ma, jednak jej płyty i piosenki solowe, jak choćby ostatnia „Po niebieskim niebie”są prawdziwymi perełkami... Poza tym proponuje pójść na jej koncert, mega energia i profesjonalizm. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie:)))

-- Dodano: 21 lip 2012, o 13:57 --

A przede wszystkim witam serdecznie:) Bardzo fajne forum. Wielu ciekawych rzeczy dowiedziałem się tutaj :D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: KrzysiekF »

Nowy singiel Ostrowskiej świetnie rozgrywa się w eterze :) Jadąc samochodem przez 3 h utwór emitowany był 4 h :d w dużych rozgłośniach.

Trzymam kciuki za Ostrowską. Kiedy wszyscy szukają elektroniki i wypinają pupki ona gra pop na poziomie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Flux »

I już wiadomo prawie wszystko... Tytuł mojej nowej płyty to "GRAMY!". I będzie to PODWÓJNY ALBUM! Ukaże się we wrześniu i wyda go firma MTJ. Obok płyty CD z koncertowymi nagraniami oraz studyjnymi bonusami znajdzie się też koncert na DVD z Trójki...
Wiadomość z fb Małgorzaty.

Małgorzata Ostrowska i Piotr Cugowski - Taniec pingwina na szkle:
http://www.youtube.com/watch?v=Fh7pyQfOzGo
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Marcin A. »

Bardzo kibicuję Pani Ostrowskiej.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Flux »

DVD koncertowe wydał już prawie każdy. Taki mały, taki duży może DVD mieć. Taki zdolniacha, takie beztalencie może DVD mieć. A Górniak i Gosia Andrzejewicz nie...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: KrzysiekF »

Flux pisze:DVD koncertowe wydał już prawie każdy. Taki mały, taki duży może DVD mieć. Taki zdolniacha, takie beztalencie może DVD mieć. A Górniak i Gosia Andrzejewicz nie...
DVD mają same wyrobnice!!! Daj odpocząć Divce!
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: stinger »

I kolejny mądry ruch,wyda podwójne CD,więc nakład automatycznie wzrośnie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Flux »

http://youtu.be/AJvggeBaeK8

Zapowiedź wizyty Gośki w 20m2 Łukasza. Odcinek jakoś na dniach.

A GRAMY! jest naprawdę świetne! Energia, pazur, czad po prostu! Gocha na żywo wymiata, nowe studyjne kawałki też fajna rzecz.

-- Dodano: 20 mar 2013, o 21:48 --

Właśnie wpadłem na fajny wywiad z Gosią. O albumie live, początkach kariery, jej błogosławieństwach i przekleństwach:

http://www.ikmag.pl/miesiecznik/wywiady ... owska.html
Awatar użytkownika
Bybi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 251
Rejestracja: 22 mar 2008, 9:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWIFAY
Lokalizacja: Wrocław

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Bybi »

Właśnie wróciłem z koncertu Gosi, nadmienię, że trzeciego w tym roku i 5 w całej mojej z Gosią muzycznej znajomości. :) Jestem pod niesamowitym wrażeniem jej głosu. Ona jest nieziemsko dobra na nagraniach, ale naprawdę jest dużoooo lepsza na żywo. To wręcz nie do pomyślania, że kobieta po 50. potrafi tak śpiewać na żywo! Zawsze wychodzi po koncercie do publiczności, pozuje do zdjęć, rozdaje autografy, rozmawia z fanami. Prawdziwa Artystka. Nie chcę jej porównywać do Ed, bo zrobi mi się smutno. Odsyłam każdego na koncert Ostrowskiej, jej wykonania na żywo "Szklanej pogody", "Gołębiego puchu" czy słynnej "Meluzyny" rozkładają wszystko na łopatki.
Ja gnam na koncert Gosi w przyszłą sobotę do Legnicy! Joł! :D
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: ediva »

Ja pamiętam jak "śpiewała" parę lat temu w jakimś programie i zaciął jej się playback. Z pewnością jest fajną i sympatyczną osobą, jednak głosu wybitnego nie posiada, więc nadrabia osobowością. Trudno by ludzie pasjonowali się darciem, gdyby jego źródło było niesympatyczne.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Flux »

W sobotę świętowałem z Gosią jej imieniny podczas koncertu plenerowego. Niesamowita babka. Głos jak żyleta, tnie przestrzeń. Energia, prezencja sceniczna, radość z występu która przenosi się bezpośrednio na słuchacza. Szkoda, że występ odbywał się o wczesnej godzinie, trochę zabrakło odpowiedniego nastroju, nagłośnienie też słabo znosiło taką dawkę decybeli, ale i tak wyszedłem przeszczęśliwy. Szkoda, że po koncercie nie było warunków żeby swobodnie porozmawiać. Przede wszystkim chciałem zapytać co z materiałem, który zgromadziła na album, który miał ukazać się przy okazji obchodów 35-lecia działalności artystycznej. Mam nadzieję, że nie poszło wszystko na marne i znajdzie jakiegoś wydawcę. Ostrowska wciąż jest w doskonałej formie, chciałbym usłyszeć coś zupełnie nowego.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: KrzysiekF »

Ostrowska po śmierci swojego menagera dołączyła do grona artystów Rock House
- firmy partnera Ani Wyszkoni.
Mamy wielki zaszczyt poinformować, że do grona artystów Rock House
dołączyła znakomita, legendarna wokalistka, MAŁGORZATA
OSTROWSKA.
Dołożymy starań, by godnie kontynuować dzieło ś.p. Piotra
Niewiarowskiego, który sprawował funkcję menadżera Małgorzaty
Ostrowskiej przez 36 lat. Zapraszamy do kontaktu we wszelkich
sprawach
związanych z Małgorzatą.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Małgorzata Ostrowska

Post autor: Flux »

Małgorzata Ostrowska - Ziemia w ogniu [official music video]
https://youtu.be/Gc37s1vbjoA

Nowy album pt. Na świecie nie ma pustych miejsc z premierą 15. listopada.
ODPOWIEDZ