Gosia Andrzejewicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Gosia Andrzejewicz

Post autor: Aro »

Znalazłem na stronie Wirtualnej Polski taką oto piosenkę "Słowa". Nie jest to moze coś specjalnego, ale spodobała mi się. Ponieważ jest to legalnie zamieszczone na stronach WP mp3 bo sama artyska na stronie się tym chwali podaje link do piosenki http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/91290.mp3 (4653 KB)

Oto strona wokalistki www.gosiaandrzejewicz.pl

Czekam na Wasze opinie. :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: ANETA »

Takie rytmy jak w Ich Troje. Głos mnie nie powala, piosenka taka jakich pełno na rynku, uroda wokalistki tez nie robi na mnie wrażenia. Ubrabia jej ładne dali :wink:
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: mancia »

To samo co poprzedniczka, wygląd jak wygląd to mnie nie obchodzi ale piosenka , muzyka jakich wiele a to już sie przejadło.Mimo wszystko młodA DZIEWCZYNA NIECH PRÓBUJE DALEJ,MNIE NIE ZACHWYCIŁA NA RAZIE :grin:
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: witold »

Hej, cos tu cicho o Gosi Andrzejewicz, a przeciez ta dziewczyna robi stale postepy. Ma fajny cieply glos, sama pisze teksty, komponuje. Jak jeszcze bedzie miala troszeczke szczescia, ktore jest nieodzowne w tej branzy, to moga to byc poczatki wielkiej kariery – zycze jej tego!
To będzie jej rok!
Artykul z Popcornu 02 luty 2006
< http://popcorn.redakcja.pl/archiwum/art ... tykul=2630>

Poznajcie nową polską gwiazdę pop i r'n'b! Co prawda do tej pory Gosia sławę zdobywała głównie w internecie, gdzie krążą (i są ostro ściągane!) jej przeboje z nieprawdopodobnie popularnymi "Słowami" na czele. Nie zapominajmy jednak, że młoda, 22-letnia wokalistka ma już na koncie debiutancki album zatytułowany po prostu "Gosia Andrzejewicz". Znajdziecie na nim największe przeboje sympatycznej i niebrzydkiej blondynki z Bytomia, w rodzaju: "Wniebowzięta", "Miłość" czy "Nieśmiały chłopak". Obecnie Gosia pracuje nad nowym nagraniem "Niebezpieczna gra" - jak zwykle ze swoim producentem StOne'em. Ale to nie wszystkie tegoroczne plany utalentowanej dziewczyny, której muzyka towarzyszyła od dziecka. Już w szkole została bowiem "dyżurną wokalistką" obsługującą akademie i różne uroczystości. Jeździła również po całej Polsce występując w przeglądach młodej twórczości i wygrała ponad 30 konkursów, w tym wiele ogólnopolskich. Dziś, po kilku latach Gosia współpracuje z kompozytorami z Włoch (Goffredo Orlandi), wokalistami (Wilkins) i raperami z USA (Donald-d). Kariera jak z bajki? Tak, ale tę bajkę napisała (i nadal pisze) sama Gosia...
Na jej stronie www.gosiaandrzejewicz.pl mozne sciagnacj teledysk z jej wystepu eleminacyjnego do Eurowizji na Bialorusi.
"Niedawno Gosia Andrzejewicz uczestniczyła w preselekcjach do konkursu Eurowizji na Białorusi. Była nie tylko pierwszą Polką, która dostała się na eliminacje do tego kraju, ale również pierwszą osobą z zagranicy. Koncert 15 finalistów odbył się w Mińsku 10 lutego. Gosia spotkała się z bardzo przychylną atmosferą. Udzielono jej pomocy w zoorganizowaniu zespołu, który wystąpił z nią podczas koncertu. Występ spodobał się publiczności, która nagrodziła ją długimi brawami. Gosia nie dostała się do finałowej trójki, choć była jedną z faworytek wśród publiczności. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że na kilka piosenek nie można było głosować z powodu blokady telefonicznej. Wśród tych piosenek znalazła się także piosenka Gosi pt: "Dangerous Game".
Chcielibyśmy również przytoczyć opinie krytyków z jednego z białoruskich pism: " Najbardziej korzystnie wypadły tylko dwie wykonawczynie: Primavera oraz rozmarzająca, inteligentna Polka-Gosia Andrzejewicz z kompozycją najbliższą formatu Eurowizji i niezapomnianym wyglądem, kształtna blondynka z arystokratycznymi nawykami. Widocznie białorusko-polski konflikt dyplomatyczny przeszkodził ludziom ocenić piękność. Na nią głosowało tylko 200 widzów."
"Jedyne pozytywne wrażenie z koncertu to: Lavony, Dorofiejewa (chociaż piosenka absolutnie nie zgodna z formatem Eurowizji), Giunesz (energetyczność bardzo pozytywna) i Polka Andrzejewicz (ona śpiewała nadzwyczaj melodyjnie i nie fałszowała)".
Moja obecność w białoruskich preselekcjach wynika z tego, że ten sam utwór nie zakwalifikował się do polskich preselekcji, na których mi zależało. Może za rok będę miała więcej szczęścia w Polsce.
Piosenka "Dangerous Game", której producentem jest St0ne, znajdzie się na najnowszej płycie Gosi zatytułowanej "Gosia Andrzejewicz - plus". Już teraz możecie posłuchać jej fragmentu lub zobaczyć występ Gosi z preselekcji eurowizyjnych w Białorusi, który dostępny jest w dziale teledyski


[ Dodano: 2006-03-02, 22:09 ]
Hej, cos tu cicho o Gosi Andrzejewicz, a przeciez ta dziewczyna robi stale postepy. Mnie sie jej glos, teksty i muzyka bardzo podobaja. Sama pisze teksty, komponuje, to moga byc poczatki wielkiej kariery – zycze jej tego!
To będzie jej rok!
Artykul z Popcornu 02 luty 2006
< http://popcorn.redakcja.pl/archiwum/art ... tykul=2630>

Poznajcie nową polską gwiazdę pop i r'n'b! Co prawda do tej pory Gosia sławę zdobywała głównie w internecie, gdzie krążą (i są ostro ściągane!) jej przeboje z nieprawdopodobnie popularnymi "Słowami" na czele. Nie zapominajmy jednak, że młoda, 22-letnia wokalistka ma już na koncie debiutancki album zatytułowany po prostu "Gosia Andrzejewicz". Znajdziecie na nim największe przeboje sympatycznej i niebrzydkiej blondynki z Bytomia, w rodzaju: "Wniebowzięta", "Miłość" czy "Nieśmiały chłopak". Obecnie Gosia pracuje nad nowym nagraniem "Niebezpieczna gra" - jak zwykle ze swoim producentem StOne'em. Ale to nie wszystkie tegoroczne plany utalentowanej dziewczyny, której muzyka towarzyszyła od dziecka. Już w szkole została bowiem "dyżurną wokalistką" obsługującą akademie i różne uroczystości. Jeździła również po całej Polsce występując w przeglądach młodej twórczości i wygrała ponad 30 konkursów, w tym wiele ogólnopolskich. Dziś, po kilku latach Gosia współpracuje z kompozytorami z Włoch (Goffredo Orlandi), wokalistami (Wilkins) i raperami z USA (Donald-d). Kariera jak z bajki? Tak, ale tę bajkę napisała (i nadal pisze) sama Gosia...
Na jej stronie www.gosiaandrzejewicz.pl mozne sciagnacj teledysk z jej wystepu eleminacyjnego do Eurowizji na Bialorusi.
"Niedawno Gosia Andrzejewicz uczestniczyła w preselekcjach do konkursu Eurowizji na Białorusi. Była nie tylko pierwszą Polką, która dostała się na eliminacje do tego kraju, ale również pierwszą osobą z zagranicy. Koncert 15 finalistów odbył się w Mińsku 10 lutego. Gosia spotkała się z bardzo przychylną atmosferą. Udzielono jej pomocy w zoorganizowaniu zespołu, który wystąpił z nią podczas koncertu. Występ spodobał się publiczności, która nagrodziła ją długimi brawami. Gosia nie dostała się do finałowej trójki, choć była jedną z faworytek wśród publiczności. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że na kilka piosenek nie można było głosować z powodu blokady telefonicznej. Wśród tych piosenek znalazła się także piosenka Gosi pt: "Dangerous Game".
Chcielibyśmy również przytoczyć opinie krytyków z jednego z białoruskich pism: " Najbardziej korzystnie wypadły tylko dwie wykonawczynie: Primavera oraz rozmarzająca, inteligentna Polka-Gosia Andrzejewicz z kompozycją najbliższą formatu Eurowizji i niezapomnianym wyglądem, kształtna blondynka z arystokratycznymi nawykami. Widocznie białorusko-polski konflikt dyplomatyczny przeszkodził ludziom ocenić piękność. Na nią głosowało tylko 200 widzów."
"Jedyne pozytywne wrażenie z koncertu to: Lavony, Dorofiejewa (chociaż piosenka absolutnie nie zgodna z formatem Eurowizji), Giunesz (energetyczność bardzo pozytywna) i Polka Andrzejewicz (ona śpiewała nadzwyczaj melodyjnie i nie fałszowała)".
Moja obecność w białoruskich preselekcjach wynika z tego, że ten sam utwór nie zakwalifikował się do polskich preselekcji, na których mi zależało. Może za rok będę miała więcej szczęścia w Polsce.
Piosenka "Dangerous Game", której producentem jest St0ne, znajdzie się na najnowszej płycie Gosi zatytułowanej "Gosia Andrzejewicz - plus". Już teraz możecie posłuchać jej fragmentu lub zobaczyć występ Gosi z preselekcji eurowizyjnych w Białorusi, który dostępny jest w dziale teledyski


[ Dodano: 2006-03-02, 22:11 ]
Hej, cos tu cicho o Gosi Andrzejewicz, a przeciez ta dziewczyna robi stale postepy. Mnie sie jej glos, teksty i muzyka bardzo podobaja. Sama pisze teksty, komponuje, to moga byc poczatki wielkiej kariery – zycze jej tego!
To będzie jej rok!
Artykul z Popcornu 02 luty 2006
< http://popcorn.redakcja.pl/archiwum/art ... tykul=2630>

Poznajcie nową polską gwiazdę pop i r'n'b! Co prawda do tej pory Gosia sławę zdobywała głównie w internecie, gdzie krążą (i są ostro ściągane!) jej przeboje z nieprawdopodobnie popularnymi "Słowami" na czele. Nie zapominajmy jednak, że młoda, 22-letnia wokalistka ma już na koncie debiutancki album zatytułowany po prostu "Gosia Andrzejewicz". Znajdziecie na nim największe przeboje sympatycznej i niebrzydkiej blondynki z Bytomia, w rodzaju: "Wniebowzięta", "Miłość" czy "Nieśmiały chłopak". Obecnie Gosia pracuje nad nowym nagraniem "Niebezpieczna gra" - jak zwykle ze swoim producentem StOne'em. Ale to nie wszystkie tegoroczne plany utalentowanej dziewczyny, której muzyka towarzyszyła od dziecka. Już w szkole została bowiem "dyżurną wokalistką" obsługującą akademie i różne uroczystości. Jeździła również po całej Polsce występując w przeglądach młodej twórczości i wygrała ponad 30 konkursów, w tym wiele ogólnopolskich. Dziś, po kilku latach Gosia współpracuje z kompozytorami z Włoch (Goffredo Orlandi), wokalistami (Wilkins) i raperami z USA (Donald-d). Kariera jak z bajki? Tak, ale tę bajkę napisała (i nadal pisze) sama Gosia...
Na jej stronie www.gosiaandrzejewicz.pl mozne sciagnacj teledysk z jej wystepu eleminacyjnego do Eurowizji na Bialorusi.

[ Dodano: 2006-03-02, 22:14 ]
Sorry, moj comp sie zawiesil i stad ten blad

[ Dodano: 2006-03-03, 07:45 ]
Link do nowej piosenki Gosi "Pozwol zyc": http://www.umc.pl/index.php?id=newsy#
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Aro »

Nowa piosenka Gosi Andrzejewicz nadaje się do programu Disco Relax. Jest taka discopolowata. Myslałem, że pójdzie w kierunku takich fajnych spokojnych balladek bo głosik ma fajny, a tymczasem wydała beznadziejną piosenkę "Pozwól żyć". Teledysk można zobaczyć na stronie INTERII, a fragment samej piosenki można posłuchać na www.gosiaandrzejewicz.pl

Fani Gosi mają za to super niespodzienkę. Poczytajcie ile dziewczyna szykuje:
"Pozwól żyć" to pierwszy singel promujący album "Plus" Gosi Andrzejewicz. Treść piosenki daje dużo do myślenia tym, którzy nie zdają sobie sprawy, ile krzywdy wyrządzają kłamstwem. Może dzięki piosence "Pozwól żyć" ludzie staną sie bardziej tolerancyjni i będą krytykować mniej? Już dzisiaj możecie zobaczyć teledysk do tego utworu (bądź też pobrać go w całości ze strony).
Nowy album Gosi ukaże się 10 kwietnia we wszystkich sklepach muzycznych. Materiał będzie składał się z dwóch płyt, pierwsza to wydana własnym sumptem płyta Gosi Andrzejewicz, którą było można kupić tylko i wyłącznie przez internet. Natomiast na drugim krążku znajdą się nowe utwory wokalistki m.in. "Niebezpieczna Gra" i angielska wersja utworu "Dangerous Game" - z którym to Gosia startowała na Eurowizji w Białorusi. Będą również wersje instrumentalne utworów jak i specjalne wersje acapella dla Dj'ów.
Będą więc dwie płyty plus podkłady muzyczne i wersje acapella. Tylko pozazdrościć jej fanom. :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Marek »

Gosia Andrzejewicz Przedpremierowo
Płyta Gosi Andrzejewicz "Gosia Andrzejewicz Plus" trafi do sklepów przedpremierowo już dziś

Materiał składa się z dwóch płyt. Pierwsza to wydana własnym sumptem płyta Gosi Andrzejewicz, którą było można kupić tylko przez internet. Na drugim krążku znajdą się nowe utwory wokalistki m.in. "Niebezpieczna Gra" i angielska wersja utworu "Dangerous Game" - z którym to Gosia startował na Eurowizji w Białorusi. Będą tam również wersje instrumentalne utworów, specjalne wersje acapella dla Dj'ów oraz największe przeboje Gosi zaśpiewane po angielsku.

Płytę promuje utwór "Pozwól żyć", którego teledysk i mp3 podbiły listy przebojów w internecie. Oczywiście na płycie nie zabraknie klipu do „Pozwól żyć” i występu Gosi z Eurowizji w Białorusi.

Oto pełna tracklista płyty.

CD 1:
01. Wielbicielka
02. Słowa
03. Miłość
04. Nieśmiały Chłopak
05. Trudny Wybór
06. Cud
07. Nigdy już
08. Koci czar
09. Tęsknota
10. Sen
11. Mów do mnie jeszcze
12. Kiedy Kochasz
13. How Can I?

CD 2:
01. Intro
02. Pozwół Żyć
03. Niebezpieczna Gra
04. Daj Coś Od Siebie feat. 2-12 & St0ne
05. I Don't Want
06. Dangerous Game
07. Words
08. The Best Thing
09. What Cha Really Wanna?

BONUS:
10. Pozwól Żyć (St0ne remix)
11. Słowa - instrumental
12. Miłość - instrumental
13. Pozwól Żyć - instrumental
14. Nieśmiały Chłopak - instrumental
15. Słowa - accapella
16. Miłość - accapella
17. Pozwól Żyć - accapella
18. Nieśmiały Chłopak - accapella
19. Pozwół Żyć - teledysk
20. Dangerous Game - występ z preselekcji eurowizyjnych z Mińska

cgm.pl
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Aro »

Ciekawie wygląda sprawa z Gosią Andrzejewicz. Po sukcesie piosenki "Pzwól żyć" (grają ją RMF i chyba Zetka) wokalistka wydaje ponownie starego singla sprzed 2 lat "Słowa". Piosenka pochodzi z pierwszej płyty, ale jak przedstawił nam powyżej Marek ta druga wyszła połączona z pierwszą więc w sumie moga pisac, ze to piosenka z ostatniej płyty. Czyzby Andrzejewicz nie miała na nowej płycie zadnych fajnych piosenek, ze wydaje drugi raz to samo? Teledysk można zobaczyć na www.teledyski.interia.pl
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Chill-out »

Marna wokalistka jakich wiele,tak na dobrą sprawę to żadnej kariery ona nie zrobiła...Zauważmy,że jeśli ktoś nie ma internetu albo poprostu nie interesuje go muzyka to nie wie kto to taki -Gosia A.Tak samo jak "powstała" ,tak samo "przepadnie".Tak myślę...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Piter »

Ja myślałem, że to debiutantka. Wygląda równie okropnie jak śpiewa.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Gabra »

Piter pisze:Ja myślałem, że to debiutantka. Wygląda równie okropnie jak śpiewa.
podpisuje sie pod kazdym slowem ;) no moze nie ,,myslalem" tylko ,,myslalam" :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Aro »

No co Wy. Moim zdaniem głosik ma fajny. Piosenki tylko takie sobie. "Słowa" to mi się nawet podobały. :P
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: grzechoo »

Nie lubię tej pani, podoba mi się tylko "Nieśmiały Chłopak" i to w remixie
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:Ja myślałem, że to debiutantka. Wygląda równie okropnie jak śpiewa.

śpiewanie zwyczajne według mnie (znam tylko "Pozwól żyć" na razie), bez czegoś rażącego, choć takie lalowate xD a z wyglądu też zwyczajna, ale przyjemna.

A "Mam już dość (Pozwól żyć)" podoba mi się - niegłupi tekst i ciekawe zakończenei teledysku (tylko nie chce mi się wierzyc, żeby taka lalunia zrobiła taką rozróbę... fajne to :twisted: ). I melodia, rytm - całkiem niezłe, przebojowe, jak na nasze standardy. Made in Italy 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: Aro »

Co nie jest częste wśród polskich wokalistek Gosia potrafi śpiewać na żywo. Ostatnio wystąpiła na koncercie Radia ESKA i TVP 2 gdzieś tam i "Pozwól żyć" zaśpiewała na żywca (chyba jako jedyna na tym koncercie) i bardzo ładnie jej to wyszło. :P

Tu można sobie sciągnąc ten występ http://download.umc.pl/teledyski/Gosia_ ... l_zyc.mpeg

[ Dodano: 2006-07-28, 03:02 ]
A tu ten występ na Youtube http://www.youtube.com/watch?v=Dz4_mhKyTFc
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: grzechoo »

Aro pisze:Ostatnio wystąpiła na koncercie Radia ESKA i TVP 2 gdzieś tam i "Pozwól żyć" zaśpiewała na żywca (chyba jako jedyna na tym koncercie) i bardzo ładnie jej to wyszło
Nie oglądałem, ale ktoś mi mówił o Sopocie co na TVN tez jakoś niedawno było, ponoć brzydko śpiewała
ODPOWIEDZ